Apteka Zawiszy – opinie, czy warto?

Leki bez recepty, suplementy diety, sprzęt medyczny oraz kosmetyki apteczne – czyli wszystko to, co możesz dostać w Aptece Zawiszy. Czy nazwa faktycznie wskazuje, że można na niej polegać tak jak na najsłynniejszym polskim rycerzu? Przyjrzałam się opiniom,  swoje wnioski zebrałam niżej. Mam nadzieję, że rozwieje to Twoje wątpliwości względem tej apteki i będziesz w stanie stwierdzić – czy warto.

Zobacz: Apo-Discounter – opinie, kontakt, telefon, kod rabatowy, telefon

apteka zawiszy opinie
źródło: opineo.pl

Apteka Zawiszy – opinie

Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby opisywany przeze mnie sklep miał tak dużo opinii jak Apteka Zawiszy. Na Ceneo jest ich 40 tys., a na Opineo aż 70 tys.! Dodatkowo negatywne opinie stanowią zaledwie 2% wszystkich, przez co Apteka Zawiszy ma średnie oceny 5 oraz 4,9 na 5 gwiazdek na obu tych portalach.

Zadowoleni klienci polecają tę aptekę ze względu na bezproblemowość przy składaniu i realizacji zamówienia, profesjonalną obsługę oraz kontakt. W przypadku wpadek, np. wylanego w transporcie szamponu, czy stłuczonej buteleczki, sklep wysyła paczkę ponownie, a nawet dorzuca gratisy w ramach przeprosin. Jako atut wymieniane są również atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

W kwestii negatywnych opinii warto zaznaczyć, że znaczna ich część (przynajmniej w moim odczuciu) wynika z jakichś dziwnych nieporozumień. Strona w większości wypadków zwraca się do swoich klientów, aby wyjaśnić negatywne sytuacje. Stąd wiadomo, że nie wszyscy, którzy narzekają na brak zwrotu pieniędzy, opłacili zamówienie (śmieszne, bo ktoś taki dosłownie nazwał Aptekę oszustami).

Inne negatywne opinie, te wydają się słuszne, dotyczą czasu wysyłki. Wiele osób czekało dość długo (np. 5 dni i więcej) na swoje zamówienia. Apteka Zawiszy za wszelkie niedogodności związane z dostawą serdecznie przepraszała. 

apteka zawiszy opinie
źródło: opineo.pl

Warto zaznaczyć, że wydłużony czas przesyłki nie jest standardem. Z dat wystawienia opinii wynika, że działo się to mniej więcej w tym samym okresie – czyli wtedy, gdy apteka mierzyła się z ogromną liczbą zamówień.

Zobacz: Przystojny lekarz, czyli Michał Warszawski

Kolejne opinie o niepochlebnym wydźwięku dotyczą daty przydatności otrzymanych produktów. Konsumenci narzekają, że jest on bardzo krótki, bo 2-3 miesiące. Na ile jest to zasadne – nie wiem. Apteka w swojej obronie odpowiada, że przy produktach o krótszym terminie ważności widnieje o tym informacja. Natomiast kosmetyki ważne przez 3 miesiące, da się wykorzystać w całości w tym czasie.

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy niczego nie zawalił – nawet najmniejszego drobiazgu. Nawet rozlanie napoju się liczy. Dlatego podkreślę to jeszcze raz – negatywnych opinii o Aptece Zawiszy jest niezwykle mało. Uważam, że ich liczba mieści się w marginesie błędu, bo absolutnie każdemu zdarzają się wpadki.

Apteka ma rewelacyjne recenzje, jej asortyment jest naprawdę bogaty, a do tego jest w przystępnych cenach. Kontakt również, mimo kilku niezadowolonych klientów, wydaje się być na najwyższym poziomie.

Czy Zawisza Czarny robiłby zakupy w aptece nazwanej na jego cześć? Gdyby ją zobaczył i przeczytał opinie, myślę, że pewnie tak. Także odpowiadając na pytanie: “czy warto?”, wyobrażam sobie rycerza wrzucającego suple do wirtualnego koszyka i mówię: “warto!”.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły