Piwo BUH – gdzie kupić, cena, opinie, żabka

W ostatnich latach browary rzemieślnicze wychodzą do klientów z coraz to nowymi, ciekawymi pomysłami i propozycjami. Dzisiaj nie tylko koneserzy tego trunku, szukający nowych smaków i ciekawych doznań, chętniej sięgają po małe, lokalne browary. W jednym z nich powstało piwo BUH – opinie o nim bardzo szybko zalały wręcz Internet, a wszystko za sprawą niebywałego smaku, ale i jednego,bardzo nietypowego, jak na piwo, dodatku. Piwo to jest popularne nie tylko ze względu na smak piwa z górnej fermentacji, porównywanego do jednego z najchętniej uprawianych, angielskich gatunków piwa ale. Za tajemniczym produktem stoją trzy sławne nazwiska, dzięki którym sprzedaż tego napoju alkoholowego znacznie wzrasta. Twórcami marki są: Janusz Palikot, znany polityk, Kuba Wojewódzki, którego show raczej nie trzeba nikomu przypominać oraz Tomasz Czechowski. Tajemniczym składnikiem tego piwa BUH, w Żabce poszukiwanego ostatnimi czasy na potęgę, są konopie. Jeśli chodzi więc o możliwość skosztowania piwa BUH, gdzie kupić?

Piwo BUH – gdzie kupić?

Nie wszystkie piwa rzemieślnicze są dostępne od ręki, ot tak, w każdym większym i mniejszym sklepie. Taka sama obawa zachodzi w konsumentach, gdy myślą o piwie BUH. Gdzie kupić tę ciekawą i nowatorską propozycję na polskim rynku browarniczym? Jeśli chodzi o najlepsze miejsce, w którym jest piwo BUH i gdzie kupić go nie jest żadnym problemem ani wyzwaniem, jest oczywiście źródło. W tym wypadku mamy na myśli Browar Tenczynek, zlokalizowanym, jak sama nazwa wskazuje, właśnie w Tenczynku. Na miejscu można skosztować tego specjału, można go również zakupić w cenach producenta. Ostatecznie jednak pod kątem ceny piwo nie będzie się wiele różnić od tego oferowanego w innych miejscach czy sklepach, poza oczywiście barami i pubami. Plusem sytuacji jest możliwość przyjrzenia się z bliska, jak wygląda proces produkcji go na miejscu oraz cała otoczka, jaka temu procesowi towarzyszy.

piwo buh cena
Aktualna cena online to 9 zł. W sklepie stacjonarnym może być to nawet 12 zł.

Piwo BUH w Żabce

Obecnie wiele mówi się o dostępności piwa BUH w Żabce. Faktycznie, po browarze w Tenczynku to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można kupić w zasadzie dowolną ilość tego znakomitego piwa. Wielu zastanawia się jednak, jak kształtują się ceny w tych niewielkich, zwykle osiedlowych sklepikach, zważywszy na fakt, że ceny oferowanych w nich produktów są dość wygórowane. Jeśli chodzi jednak o piwo BUH, w Żabce można znaleźć półlitrowe butelki w eleganckich etykietach. Obecnie cena jest faktycznie do przyjęcia nie tylko dla koneserów doskonałych w smaku, chmielowych trunków, ale i dla osób, które na co dzień wybierają raczej te produkowane seryjnie piwa o zdecydowanie gorszych walorach smakowych. Jeśli więc nie masz ochoty czy możliwości wybrać się prosto do Tenczynka, możesz wybrać się do najbliższej Żabki i tam kupić sobie butelkę na spróbowanie.

Piwo BUH – cena

Wszystkich interesuje również, jaką piwo BUH cenę ma nie tylko w browarze, ale przede wszystkim w dużo łatwiej dostępnych sklepach, jak właśnie Żabka. U źródła, czyli na stronie internetowej browaru Tenczynek można ten trunek kupić w cenie 8,99 zł za butelkę o pojemności 500 ml. Jeśli chodzi o piwo BUH, cenę uważaną za atrakcyjną ma również popularna Żabka. W jej ofercie cena jest w zasadzie identyczna, to znaczy, że wcale nie trzeba zamawiać go przez Internet, płacąc dodatkowo niemałą sumę za transport. Można po prostu udać się do najbliższej Żabki i kupić w niej Piwo BUH w cenie 8,99 zł za butelkę 0,5 l. Cena jest więc absolutnie optymalna dla każdego rodzaju klienta – czy to koneser, czy osoby na co dzień kosztujące raczej bardziej popularnych rodzajów piwa i znanych marek. W takim razie wychodzi na to, że za piwo produkowane przez celebrytów można mieć w cenie około 18 zł za litr. Czy to wysoka cena, każdy powinien oszacować to we własnym sumieniu. Warto jednak wziąć pod uwagę, że wiele mniejszych browarów na przykład klasztornych,chce za swoje produkty znacznie większe pieniądze w przeliczeniu za litr. Jeśli tak popatrzeć na tę sprawę, to można powiedzieć, że nie chcą za dużo za faktycznie interesujące w smaku piwo, o którym tyle się ostatnio mówi – nie tylko w mediach czy na grupach dyskusyjnych.

Piwo BUH – opinie

Najbardziej jednak interesujące są o piwie BUH opinie tych, którzy już mieli okazję przekonać się, ile jest wart produkt tych szanowanych w Polsce i lubianych osób. Na pierwszy ogień idzie oczywiście zawsze kwestia dodatku suszu z konopi, budzącej tyle emocji i dyskusji, szczególnie właśnie w naszym kraju. Jakie są w takim razie eksperckie i konsumenckie o piwie BUH opinie? Co warto wiedzieć i czy faktycznie jego smak jest wart kupienia i spróbowania go?

Nie bez powodu mówi się o nim jako o produkcie absolutnie rewolucyjnym. Oczywiście odpowiedzialnym za ten stan rzeczy jest dodatek konopi, czyli kannabidiolu. Jako piwo kraftowe musi się musi się czymś wyróżniać na tle niemałej konkurencji. W tym wypadku możemy nacieszyć się orzeźwiającym smakiem chmielu, tworzonym podczas górnej fermentacji. Tak właśnie produkowane są najlepsze, typowo angielskie piwa typu ale. W jednej butelce tego złotego specyfiku znajduje się aż 0,5 g suszu, co jest naprawdę niemałą ilością. Smak konopi smakosze piwa określają jako rześki, ale i delikatny, na szczęście lekko wyczuwalny. Piwo BUH opinie ma lekkiego, smacznego i faktycznie nieco wywrotowego, jeśli chodzi o polski rynek zbytu na ten rodzaj produktów spożywczych. Mówiono, że piwo ma być rewolucyjne i antysystemowe, jak osoby, które je tworzą i promują swoim nazwiskiem – i w odczuciu wielu osób właśnie takie jest.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły