Klaudia Klimczyk aka Mama na obrotach – wiek, gdzie mieszka, mąż, dzieci

TikTok, Instagram, Facebook to jedne z najpopularniejszych mediów społecznościowych – niby są do siebie podobne, ale jednak nie do końca. TikTok wyróżnia się z nich najbardziej – czym? Głównie tym, że na nim liczy się poczucie humoru i dystans – na Instagramie i Facebooku najważniejsza jest estetyka. To, że pokolenie Z umie się z siebie śmiać, wszyscy wiemy. Jednak wśród starszych generacji również znajdziemy zabawne perełki – jedną z nich jest Mama na obrotach. Co o niej wiemy? Skąd jest i gdzie mieszka? Jak się nazywa? Ile ma lat? Czy ma męża i dzieci? Sprawdzamy!

Mama na obrotach – kto to? Gdzie mieszka, skąd jest?

Mama na obrotach jest jedną z popularniejszych influencerek na polskim TikToku. Sławę przyniosła jej naturalność, poczucie humoru i dystans do siebie i świata. W jednym z wywiadów powiedziała, że tworzy głównie po to, aby poprawiać ludziom humor – i zdecydowanie jej to wychodzi, bo na TikToku obserwuje ją ponad 3,7 miliona osób!

Skąd jest i gdzie mieszka Klaudia Klimczyk? Tik tokerka pochodzi ze Śląska – w filmach posługuje się gwarą śląską, która wyróżnia ją spośród innych twórców. Obecnie mieszka pod Opolem, na wsi. 

Mama na obrotach – wiek, ile ma lat? Druga młodość w Internecie?

Mama na obrotach – wiek tiktokerki nie jest tajemnicą. Kobieta ma 31 lat. Czy przeżywa teraz swoja drugą młodość w Internecie? My byśmy tego tak nie nazwali – Klaudia Klimczyk jest jeszcze młoda, więc nie ma co mówić o drugiej młodości. Ludzie starsi od niej nawet o 30-40 lat są obecni na TikToku – nie trzeba być w wieku nastoletnim, aby zdobyć tam popularność. Użytkownikami na tym portalu są głównie nastolatki, jednak osoby po 25 roku życia równie chętnie przeglądają TikToka i to do nich głównie trafiają takie treści, jakie tworzy Mama na obrotach. Wiek influencerki nie jest zaskoczeniem dla jej obserwatorów, bo mówi ona o nim głośno – otwartość jest jedną z cech, którą uwielbiają w Mamie na obrotach jej obserwatorzy. Ma ona luźne podejście do życia, którym zaraża innych. 

Mama na obrotach – dzieci, mąż i inne informacje

Jak się nazywa naprawdę Mama na obrotach? Klaudia Klimczyk. Jej nick na TikTiku, czyli Mama na obrotach, idealnie obrazuje to, kim jest influencerka – mamą i żoną, która w zabawny sposób pokazuje, jak radzi sobie z trudami życia codziennego. 

Kim jest mąż influencerki? Mężczyzna pracuje za granicą. Co ciekawe, to on był dla Klaudii Klimczyk inspiracją do tworzenia pierwszych TikToków – kobieta na początku parodiowała swojego męża. W jednym z wywiadów powiedziała, że kiedyś jej partner się z niej śmiał, ale obecnie sam się wkręcił i podrzuca jej pomysły na nowe filmy. 

Ile mają lat dzieci Klaudii Klimczyk? Andrea ma 8, a Sonia 5. Dziewczynki czasem pojawiają się na filmikach mamy – widać, że odziedziczyły po niej dystans do siebie i poczucie humoru. Super, że mają kogoś, kto uczy je takiego podejścia do życia. Teraz wszyscy mają konta w mediach społecznościowych, również dzieci – oznacza to, że najmłodsze pokolenie od niemal początku swojego życia karmi się wyidealizowanym obrazem rzeczywistości. Social media są pełne zdjęć osób, których cera, figura czy mieszkanie są idealne – ludzi wpędza to w kompleksy. Zwłaszcza dzieci, które nie mają świadomości, że media społecznościowe (dla większości) są po prostu miejscem do zachowywania w pamięci tylko tych dobrych momentów. Wiele osób zapomina o tym i myśli, że życia instagramerek i tik tokerek są dokładnie takie, jak na fotkach. 

Mama na obrotach jest jedną z tych osób, które odczarowują obraz influencerek – kobieta pokazuje, że mimo tak dużej popularności, jej życie nie jest idealne. Tik tokerka w humorystyczny sposób parodiuje innych twórców i przy okazji nawiązuje do standardów piękna, które dla wielu osób są dołujące. Kobieta pokazuje, że można wyglądać, jak tylko się chce i czuć się przy tym dobrze.

W swojej twórczości lekko podchodzi do ciężkich spraw. W jednym ze swoich filmików odpowiedziała na tik toka innej twórczyni, która powiedziała, że nie ma się co dziwić, że kobiety, które są skąpo ubrane, są wykorzystywane przez mężczyzn. Mama na obrotach podsumowała ją zdaniem: Boże widzisz i nie grzmisz. Jej podejście do życia pozbawione jest stereotypów, którymi kieruje się wiele kobiet i mężczyzn w jej wieku. Ma ona tatuaże i kolczyki, ubiera się tak, jak chce, a nie tak jak wypada mamie 2 dzieci. Mama na obrotach żyje w zgodzie ze sobą, nie podporządkowuje się absurdalnym standardom, jak powinna wyglądać i zachowywać się kobieta, która ma dzieci i jest po trzydziestce. Jej luz udziela się jej obserwatorkom, które ściągają z siebie ciężar oczekiwań innych. 

Na TikToku o wiele mniej ludzi idealizuje swoje życia. Na tym portalu społecznościowym liczy się poczucie humoru, kreatywność i luz. Dlaczego? Bo to głównie pokolenie Z ukształtowało TikToka i panujące na nim trendy. Młodzież odcięła się od niezdrowych standardów piękna, które od zawsze narzuca nam popkultura – mimo że to właśnie oni, jako pierwsze pokolenie, od najmłodszych lat mają TikToka i Instagrama, na których jest pełno pięknych obrazków. W głównej mierze udało im się to przez wzrost świadomości – wiedzą, że nie muszą nikomu dorównywać, żeby czuć się ze sobą dobrze. 

Mama na obrotach jest jedną z najzabawniejszych osób na TikToku – ma wszystkie cechy, które sprawiają, że czujemy do ludzi sympatię. Nie gwiazdorzy, jest uśmiechnięta i widać, że po prostu lubi życie – nawet jeśli nie zawsze jest ono idealne. Daj znać w komentarzu, co Ty myślisz o jej twórczości w sieci – wpasowuje się w Twoje poczucie humoru?

Zobacz też:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły