Budda TV – kto to, ile ma lat, gdzie mieszka, majątek, Wikipedia

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, Budda TV to YouTuber, a nie kanał telewizyjny lub związany z medytacją czy ajurwedą fanpage. Wiele osób zastanawia się, kto to Budda i chce dowiedzieć się nie tylko, jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Buddy, ale też ile ma lat Budda, jaki jest wzrost Buddy i czym w rzeczywistości się zajmuje. Youtuber wcale nie ukrywa takich informacji.

Budda TV – youtuber, kto to, ile ma lat, wzrost, Wikipedia

Budda TV zaistniał w świecie mediów społecznościowych we wrześniu 2019 roku. To właśnie wtedy powstał jego kanał na Youtube. I choć od trzech lat pozostaje on aktywny i ma ponad 900 tysięcy subskrybentów to Wikipedia o Kamilu Buddzie nic nam nie powie, mimo że z takimi zasięgami można go uznać za celebrytę. 

Budda TV to także raper

Informacji nie należy szukać o Kamilu Buddzie na Wikipedii, bo najwięcej można dowiedzieć się o Youtuberze z jego kanału. To właśnie tam udostępnił film dokumentalny „Pół roku życia twórcy”, który przybliża temat, kto to Budda naprawdę i czym się zajmuje. Mężczyzna nagrywa wiele filmików i vlogów na swój kanał. Jest wielkim motoryzacji i fanem luksusowych aut. Z tego powodu jego filmy często poruszają tematykę samochodów. Przy czym YouTuber Budda prezentuje najczęściej same drogie auta, takie z górnej półki, które potrafią kosztować wiele milionów. Wiele osób z tego powodu zastanawia się, skąd Budda TV ma pieniądze na takie rzeczy. 

Wiadomo, co nie co na temat tego, kto to Budda. W rzeczywistości nazywa się Kamil Labudda. Wiadomo także, ile lat ma Budda. Młody mężczyzna jest w swoich latach 20-tych, a dokładniej ma 23 lata. W tak młodym wieku może pochwalić się ogromnym majątkiem. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, ile lat ma Budda i jak udało mu się dorobić takich pieniędzy. Mottem życiowym Youtubera Buddy jest „Pracować mądrze, a nie ciężko”. 

Niestety, o Kamilu Labuddzie poza tym, ile lat ma Budda niewiele wiadomo, gdy chodzi o personalia. Nie jest znana jego waga ani wzrost Buddy. Z wyglądu Youtuber prezentuje się na postawnego i wysokiego. Można, zatem zakładać, że wzrost Buddy jest dość duży.

Co ciekawe, w kwestii kto to Budda Tv można dodać także, że muzyk. W 2020 wydał on swoją płytę  „Rozdaję Karty”. 

Budda TV – skąd ma pieniądze? Majątek

Wiadomo już, kim jest Budda, ale jedną z najbardziej interesujących dla Internautów i fanów kwestii jest to, skąd Budda TV ma pieniądze. Tym bardziej, że posiada ogromny majątek w tak młodym wieku, a jego kanał na Youtubie ma zaledwie kilka lat. Wiele osób zastanawia się, czy Budda TV zwyczajnie nie odziedziczył majątku po rodzinie. Inni także snują teorie, że dorobił się inwestując w dobrym momencie w fotowoltaikę. Jednak okazuje się, że ta teoria jest bardzo daleka od prawdy. 

Teledyski i filmy Buddy to inny level na youTube

Większość myśląc, kto to Budda TV widzi młodego, bogatego i ustawionego życiowo człowieka. Jednak Budda Tv nie tylko w młodym wieku zmuszony był się usamodzielnić w pełni, to jeszcze dodatkowo życie go nie rozpieszczało. Sam dorobił się wszystkiego, co obecnie posiada, a jego majątek ciężko nawet oszacować. Wiele osób chce wiedzieć, ile zarabia Budda. Jednak takich informacji o Kamilu Buddzie na Wikipedii próżno szukać. 

Wiadomo, że w wieku 16 lat Budda wyjechał do Anglii, by podjąć pracę. Nie było to ambitne zajęcie, ot zwykła praca na zmywaku, ale pozwoliła mu zarobić pierwsze poważne pieniądze w życiu. To był pierwszy krok do budowania jego majątku. I jeżeli chodzi o rodzinę i dzieciństwo, bo to także ważna kwestia dla tego, kim jest budda.7, to Youtuber nie może pochwalić się wybitnymi rodzicami i koneksjami. Jego ojciec był alkoholikiem i zmarł jako bezdomny. Z kolei matka wyrzuciła go z domu, gdy tylko skończył 18 lat. Nie można więc powiedzieć, że to, kim jest Budda zawdzięcza rodzicom. We wczesnym dorosłym życiu Budda pracował w jednej z popularnych sieci telekomunikacyjnych na stanowisku konsultanta telefonicznego. Jego zarobki podobno sięgały tam 7-10 tysięcy miesięcznie, co pozwoliło mu na zakup pierwszego auta. Później, dzięki temu otworzył wypożyczalnię samochodów. Zyski pozwoliły mu z czasem na inwestycję w fotowoltaikę. To właśnie przede wszystkim biznesu są źródłem, skąd Budda TV ma pieniądze. 

Zobacz: Miszel – wiek, wzrost, imię i nazwisko, kto to?

Budda youtuber – imię i nazwisko, gdzie mieszka, o co chodzi z fotowoltaiką? 

Wiadomo już, kim jest budda.7 i czym się zajmuje. W rzeczywistości prawdziwe imię i nazwisko Buddy to Kamil Labudda. To właśnie od nazwiska powstała nazwa jego kanału. Wiadomo także, że poza byciem youtuberem to także biznesem. To właśnie biznes związany z fotowoltaiką przyniósł mu największe zyski. Nie wiadomo jednak, ile zarabia Budda dokładnie i takiej informacji próżno szukać. Można jedynie domyślać się, że dużo, skoro stać go na luksusowe auta. Jedyną informacją, co do tego ile zarabia Budda jest, że jego największy dochód z kanału youtube wynosił 400 tysięcy złotych miesięcznie.

Skoro wiadomo już, kim jest Budda i jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Buddy to należy przejść do kolejnej kwestii intrygującej fanów, czyli gdzie mieszka Budda. Wielu fanów stara się znaleźć takie informacje, ale nie jest to łatwe. Ciężko do końca powiedzieć, gdzie mieszka Budda, ponieważ często podróżuje. Do 15 roku życia mieszkał i wychowywał się w Krakowie w pobliżu Rynku Głównego. Często odwiedza swoje rodzinne strony, ale prawdopodobnie nie mieszka tu na stałe, o ile w ogóle mieszka gdziekolwiek na stałe. W kwestii, kim jest budda.7 należałoby bowiem dodać jeszcze jedną rzeczy – obieżyświatem i obywatelem świata. Youtuber często przebywa także w Los Angeles. Bywał również w Dubaju, Monako czy Włoszech. Nie można zatem jednoznacznie określić, gdzie mieszka Budda. 

Zobacz: Pikers — wiek, imię i nazwisko, jak się nazwa, ile ma lat, skąd jest, wywiad

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły