Seria LEGO® NINJAGO® – odkryj nowości w świecie Spinjitzu

Nowości ze świata Spinjitzu już są! Legendarne postacie i miejsca ze świata NINJAGO® powracają w pięknym stylu. Sprawdź nowe zestawy od LEGO®, które pokochają zarówno mali miłośnicy serialu, jak i dzieci uwielbiające kolorowe klocki.

Rynek miejski NINJAGO®

Rynek miejski NINJAGO® to największy zestaw spośród nowości z serii LEGO® NINJAGO®. Składa się z ponad 6000 elementów, dzięki czemu zaangażuje nie tylko dziecko, ale także starszego nastolatka oraz osobę dorosłą. Budowę tytułowego rynku może rozpocząć już osoba, która ukończyła 14. rok życia. Szczegółowo odwzorowany model sprawi, że cały proces zajmie długie godziny – oczywiście doskonałej zabawy! Po jej ukończeniu oczom ukaże się świat największej w historii budowli NINJAGO®, która obejmuje cztery piętra sklepów, restauracji, biur i apartamentów, a także kolejkę linową, windę, łódź oraz most. To jednak wciąż nie wszystko, jednak każdego elementu nie da się opisać. To trzeba zobaczyć!

Perła Przeznaczenia – wyścig z czasem

Dla nieco młodszych miłośników klocków, bo już od 9. roku życia, powstał zestaw Perła Przeznaczenia – wyścig z czasem z serii LEGO® NINJAGO®. Tym razem trzeba będzie ułożyć około 1700 elementów. To jednak nie oznacza, że składanie modelu dostarczy mniej rozrywki. Wręcz przeciwnie! Klocki znajdujące się w pudełku to gwarancja dobrej zabawy. Zostały tak skonstruowane, aby w łatwy, ale angażujący sposób ułożyć statek powietrzny z wyjmowanym smokiem, ruchomymi żaglami, miotaczami klocków i silnikami, które można obracać o 360 stopni. W środku dziecko znajdzie także sześć minifigurek, które pozwolą mu na niezapomnianą zabawę.

Smok żywiołu kontra mech cesarzowej

Równie wciągający zestaw z serii LEGO® NINJAGO® to Smok żywiołu kontra mech cesarzowej. Z ponad 1000 kolorowych elementów każdy miłośnik NINJAGO® może ułożyć dwie postaci: przerażającego smoka Jiro oraz ruchomego złotego mecha Cesarzowej. Duża ilość klocków sprawi, że zbudowanie tego modelu będzie nie lada wyzwaniem, ale także świetną zabawą. Jednak na tym rozrywka się nie skończy! Do zestawu zostało dołączonych sześć minifigurek, które pozwolą odgrywać niezliczone scenki. Jak potoczy się walka? Kto wygra? Kto poniesie więcej strat? Tego z pewnością dowiesz się, dając zestaw Smok żywiołu kontra mech cesarzowej swojemu dziecku.

Świątynia smoczej energii

Jeśli natomiast Twoje dziecko niekoniecznie ma ochotę na walki, a zamiast tego woli tworzyć zachwycające budowle, wówczas podaruj mu zestaw Świątynia smoczej energii. To kolejna propozycja od LEGO® NINJAGO®, tym razem dla maluchów, które ukończyły 8. rok życia. Dzięki nim powstanie tytułowa, czteropiętrowa świątynia z owiniętym wokół niej drzewem. Nie jest to jednak zwykłe drzewo, a magiczne. Zawiera szereg pułapek, które tylko czekają na nieostrożnego śmiałka. Może on się natknąć na spadające pnie drzew, balkon obsuwający się spod stóp czy przewracający się posag. Choć to tylko budowla, to dostarczy niemniej emocji niż bardziej ruchome zestawy.

Ogar Łowców Smoków

Nie da się ukryć, że świat Spinjitzu to głównie kraina walk dobra ze złem, dlatego kolejny zestaw od LEGO® NINJAGO® dotyczy właśnie tej tematyki. Mowa o zestawie Ogar Łowcy Smoków, czyli komplecie składającym się z niespełna 200 elementów. To sprawia, że z powodzeniem mogą się nim bawić dzieci już od 6. roku życia. Pomimo niewielu klocków, zestaw dostarczy im ogromu emocji. Można bowiem wybudować z nich przerażającego potwora z ruchomą głową, ogonem i nogami. Do zestawu dołączone są także trzy minifigurki: wojownicy ninja Lloyda i Jaya uzbrojeni w dwie katany oraz imperialny generał szponiastych. Dzięki nim dziecko będzie mogło odegrać rzeczywiste sceny z serialu.

Smocza moc Lloyda – obrót spinjitzu

Żeby móc wygrać walkę, najpierw trzeba dużo trenować. Właśnie to zrobi Twój maluch, jeśli podarujesz mu zestaw Smocza moc Lloyda – obrót spinjitzu z serii LEGO® NINJAGO®. Z tego kompletu, składającego się z zaledwie 56 elementów, może cieszyć się każdy, kto ukończył 6. rok życia. Dzięki niewielkiej ilości klocków dziecko w okamgnieniu zbuduje prosty model. A później będzie się nim bawić przez długie godziny! Wystarczy włożyć tytułowego Lloyda do spinera i obserwować, jak obraca się oraz próbuje ominąć kolczaste przeszkody. Do zestawu został także dołączony rdzeń energii smoka oraz trzy zielone elementy mocy, które zachwycą każdego małego miłośnika NINJAGO®.

Smocza moc Nyi – driftowanie spinjitzu

Zestaw LEGO® Smocza moc Lloyda – obrót spinjitzu przypadł Twojemu dziecku do gustu? Świetnie się składa, ponieważ Smocza moc Nyi – driftowanie spinjitzu to zabawka działająca na takiej samej zasadzie. Możesz podarować ją swojemu maluchowi i pomóc mu rozbudować swoją kolekcję. Tym razem pomoże w treningu Nyi, która razem z Twoim dzieckiem długimi godzinami będzie uczyć się jak walczyć z siłami zła. W zestawie znajdziecie oczywiście kolejne trzy elementy mocy smoka, które wraz atrybutami Lloyda będą tworzyć fantastyczną kolekcję. Kto lepiej poradzi sobie na treningu, a kto podczas rzeczywistej walki? Wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni!

Artykuł partnera.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły