Zadbaj o integrację systemów IT

Dynamiczny rozwój digitalizacji stanowi dla współczesnych przedsiębiorstw szansę na rozwój, ale także duże wyzwanie. Im bardziej zaawansowane procesy digitalizacji, tym bardziej skomplikowana infrastruktura i struktura IT oraz przepływ danych w przedsiębiorstwie. Jeżeli zależy Ci na bieżącym bezpieczeństwie i jakościowym rozwoju, zainwestuj w integrację systemów IT. I nie bój się prosić o pomoc specjalistów.

Różne oblicza integracji IT

Integracja systemów IT to złożony i pracochłonny proces. Aby mógł zadziałać poprawnie, wymaga zaangażowania, wiedzy i doświadczenia. Na proces integracji składają się prace deweloperskie, testy, implementacja. To działanie wielopłaszczyznowe. Dodatkowo każda integracja jest inna, z uwagi na mnogość wykorzystywanych systemów i ich różnorodne przeznaczenie.

Firma Euvic ma na swoim pokładzie specjalistów, którzy zarządzą tematem integracji od A do Z. Niekompletna specyfikacja systemu? Skomplikowany i złożony proces? Dla ekspertów Euvic nie ma rzeczy niemożliwych. Firma przejmuje odpowiedzialność za projekt i proces sprawnego wdrożenia osób odpowiedzialnych za biznes. 

Euvic Integration Framework

Firma Euvic dostosowuje swoją ofertę i działania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, nieustannie analizując najlepsze na rynku metody, rekomendacje, wzorce i technologie. Każdy klient otrzyma rozwiązanie szyte na miarę swoich potrzeb. Wiele lat pracy i obserwacji zaowocowało nadaniem temu podejściu nazwy – Euvic Integration Framework. Jak to rozumieć? Euvic Integration Framework to zbiór gotowych komponentów do użycia na potrzeby przeprowadzenia integracji. Pozwala to na zachowanie spójności i skrócenie czasu projektowania przy jednoczesnym zachowaniu jakości.

Co otrzymasz decydując się na współpracę z Euvic?

Szyna integracyjna – dedykowana firmom wymagającym kompleksowej integracji z wieloma źródłami danych, aplikacjami i procesami biznesowymi.

Integracja Hub-and-spoke – umożliwia łączenie baz danych i aplikacji z węzłem centralnym umożliwiającym wymianę i synchronizację danych.

Integracja punkt-punkt – automatyzacja wymiany danych pomiędzy dwiema aplikacjami lub łączenie izolowanych aplikacji z istniejącym już zintegrowanym środowiskiem.

Integracja B2B – usługa oferująca różne scenariusze integracji, np. w Twojej siedzibie, w chmurze czy hybrydowa integracja B2B. Obsługuje wszystkie logistyczne standardy EDI oraz zaawansowane przetwarzanie EDI w wersjach X12 i AS2.

Jakość, spójność i wydajność

To prawda, integracja jest procesem skomplikowanym, ale odpowiednie ręce mogą uczynić z nią cuda. Euvic stawia na jakość, przykładając dużą wagę do testów integracyjnych, umożliwiających sprawne wychwycenie i naprawienie błędów. Oferują skalowalne rozwiązania dopasowane do Twojego biznesu oraz wsparcie w bieżącym utrzymaniu i monitoringu procesu, stosując najlepsze i najnowsze technologie. Integracja ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstwa.

Artykuł gościnny. Dowiedz się więcej: Integracja systemów informatycznych oraz wsparcie dla firm (euvic.com)

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły