Artur Topolski – opinie o diecie. Negatywne i pozytywne opinie

Artur Topolski to jedna z postaci znanych w internecie, która swoim imieniem i nazwiskiem sygnuje firmę, którą założyła. Artur Topolski jest właścicielem bloga, w którym skupia się na przedstawianiu treści, które dotyczą zdrowia, odchudzania i odżywiania. Jednak nie tylko. Na stronie Artura Topolskiego można również wykupić dietę. Na swojej stronie internetowej Artur Topolski przedstawia się jako Specjalista Żywienia, który od 8 lat poświęca się swojej pasji jaką jest żywienie i dietetyka. Na potwierdzenie swoich kwalifikacji Artur Topolski udostępnia do wglądu swoje dyplomy i certyfikaty. Co ważne do podkreślenia w tym momencie to to, że diety dostępne na stronie Artura Topolskiego nie są dietami rozpisywanymi przez niego. 

Jak podkreśla Artur Topolski tworzeniem diet pod jego szyldem zajmują się kwalifikowani dietetycy oraz dietetycy kliniczni. Ma to sprawić, że diety będą jak najwyższej jakości a klienci zrzucą kilogramy i będą w pełni usatysfakcjonowani wyborem diety właśnie u Artura Topolskiego. 

Na stronie internetowej Artura Topolskiego zapewnia on, że jeśli po zakupie i skorzystaniu z diety klient nie będzie zadowolony z jej wyników lub jeśli poczuje, że dieta była źle dopasowana to może liczyć on na zwrot pieniędzy. Klient może również oczekiwać zwrotu nadpłaty jeśli w sieci znajdzie dietę tańszą niż ta oferowana przez Artura Topolskiego. Przy zakupie diety Artur Topolski oferuje swoim klientom nie tylko powyższe zapewnienia, ale również trzy poradniki a także darmowy dostęp do e-booków z Domu Ebooków (dział zdrowie).

Jak wygląda cennik Artura Topolskiego? Cennik Artura Topolskiego w tej chwili przedstawia się tak, że za dietę w standardowej cenie trzeba zapłacić 69 zł, natomiast Artur Topolski uruchamia również rabaty, w trakcie trwania których za dietę trzeba zapłacić tylko 39 zł. Taki cennik Artura Topolskiego jest niezwykle atrakcyjny, gdyż łatwo się zorientować, że ceny za miesięczną dietę są zwykle dużo wyższe. Artur Topolski oferuje też inny cennik usług dla osób, które zdecydują się na zakup tzw. Pełnego Pakietu. Wtedy cennik diety Artura Topolskiego oraz oferowanych usług dodatkowych waha się od 100 (w cenie promocyjnej) do 160 zł za miesiąc. W taki pakiet wchodzi m.in. dieta stabilizująca, kontakt z Arturem Topolskim, termogeneza posiłkami czy możliwość poprawek i zmian przepisów.

Jednym z częściej wyszukiwanych w sieci zapytań jest zapytanie o to gdzie przyjmuję Artur Topolski. Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź. Artur Topolski nie przyjmuje nigdzie stacjonarnie. Tak jak bywa to w przypadku wielu trenerów czy dietetyków, którzy oferują swoje usługi w sieci Artur Topolski nie ma stacjonarnego adresu gdzie przyjmuje klientów. Dietę Artura Topolskiego można zamówić zatem tylko w sieci. 

artur topolski dieta przed i po
Zdjęcia przed i po robią robotę. Źródło: strona Artura Topolskiego

Artur Topolski – opinie o diecie.

Opinii na forum o dietach Artura Topolskiego jest wiele. Zanim się z nimi zapoznamy warto dowiedzieć się co o proponowanych przez siebie i swoich fachowców dietach mówi sam Artur Topolski. W opinii Artura Topolskiego diety proponowane na jego stronie internetowej naprawdę działają. Na poparcie swoich słów i opinii o dietach Artur Topolski przytacza na blogu metamorfozy klientów. W opinii tych osób, które przy pomocy diety Artura Topolskiego schudły od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów, rozpisana dieta w zupełności spełniła swoją rolę i spełniła oczekiwania klientów. W przytaczanych opiniach i przykładach jakie Artur Topolski zamieszcza na swojej stronie internetowej mamy zatem metamorfozę starszej kobiety, która nie prowadzi żadnej aktywności fizycznej, mężczyzny bez żadnych chorób, które mogłyby utrudniać odchudzanie, kobiety z chorobą Hashimoto, kobiety bez chorób, które mogłyby wpływać na proces odchudzania, kobiety z chorobą Hashimoto i zespołem policystycznych jajników oraz wielu innych. Wszystkie te osoby, które zdecydowały się podzielić swoimi historiami odchudzania z innymi są w opinii Artura Topolskiego przykładami potwierdzającymi jego słowa o skutecznych dietach. Ponadto Artur Topolski zaprasza do zapoznania się z innymi opiniami jego klientów na Facebooku oraz na forum. 

opinia o diecie artura topolskiego
Źródło opinii: strona Artura Topolskiego

W opinii Artura Topolskiego jego diety przynoszą skutek z kilku powodów. Głównym powodem jest tworzenie diet w oparciu o badania naukowe. Tutaj Artur Topolski podkreśla, że jadłospis, aby był skuteczny, powinien być inny dla każdej osoby. Dieta powinna być dobierana do pacjenta na podstawie jego wieku, wzrostu, wagi oraz uprawianego lub nie sportu a także mieć wartość energetyczną dostosowaną do konkretnej osoby. Ponadto w opinii Artura Topolskiego w zależności od tego jaki metabolizm glukozy ma klient dieta powinna mieć odpowiednią ilość węglowodanów oraz tłuszczy. 

Artur Topolski – opinie negatywne i pozytywne.

Oczywiście, jak to bywa w przypadku każdej osoby, która prowadzi swoją działalność w sieci, tak i tutaj mamy do czynienia nie tylko z pozytywnymi opiniami o Arturze Topolskim. Ostatnimi czasy wydaje się, że na forum coraz więcej pojawia się negatywnych opinii o Arturze Topolskim. Oczywiście jednym z głównych zarzutów i jedna z głównych negatywnych opinii głosi, że oferowane przez Artura Topolskiego diety wcale nie są indywidualnie opracowywane dla każdego klienta. 

Zdarza się, że osoby na forum proszą innych o udostępnianie swoich jadłospisów od Artura Topolskiego w formie pdf. po to, by porównać je między sobą i prawdopodobnie móc podważyć wiarygodność samego Artura. W opinii niektórych osób takie dostępne w sieci jadłospisy Artura Topolskiego w formie pdf. pomogłyby sprawdzić jakiej diety można się spodziewać, co trochę mija się z celem jeśli, jak twierdzi Artur Topolski, diety tworzone są pod konkretne osoby. Prawdopodobnie właśnie z takiego powodu przykładowe diety nie są również dostępne na stronie internetowej Artura Topolskiego. Wydaje się, że najlepszym sposobem na dowiedzenie się jak może wyglądać przykładowa dieta i przykładowy jadłospis Artura Topolskiego jest kontakt z nim samym. 

opinia o arturze topolskim
Jeden z komentarzy z profilu FB (sprawdziliśmy i wygląda to wiarygodnie)

Oczywiście negatywne opinie i pytania próbujące podważać słowa Artura Topolskiego nie są tymi, które dominują na forum. Na różnych forach internetowych znajdziemy bowiem jeśli nie setki to dziesiątki pozytywnych opinii o dietach Artura Topolskiego. W swoich opiniach na forum klienci podkreślają, że proponowane przez Artura Topolskiego posiłki nie tylko smaczne i niedrogie, ale również łatwe do przygotowania. Klienci podkreślają w swoich opiniach o dietach Artura Topolskiego, że są one przygotowywane z produktów ogólnodostępnych na rynku. Z pewnością za negatywną opinię o diecie Artura Topolskiego można uznać tą, na którą dość łatwo się natknąć, że diety nie są wystarczająco zróżnicowane i tym samym nudne. Oczywiście taki zarzut dla innej osoby może być atutem, bo mniejsze zróżnicowanie równa się mniejsza konieczność robienia nowych zakupów. Podsumowując jednak można uznać, że na forum dominują pozytywne opinie o dietach Artura Topolskiego. Zarówno w trakcie ich trwania jak i po ich zakończeniu większość klientów uznaje zakup diet Artura Topolskiego za wart swojej ceny.

Artur Topolski – negatywne opinie od konkurencji?

W dość krótkim czasie Artur Topolski stał się na rynku dietetyki konkurentem dla wielu innych marek oferujących spersonalizowane diety. Ostatnia fala negatywnych opinii o Arturze Topolskim i jego dietach, fala podważająca jego kompetencje jako osoby, która ma prawo tworzyć diety (pisaliśmy już o tym, że Artur Topolski sam sprzedawanych diet nie rozpisuje) sprawia, że trudno się nie zastanawiać nad tym skąd niektóre pomówienia pochodzą. Negatywne opinie na temat diet Artura Topolskiego od klientów są rzeczą naturalną, gdyż w takiej dziedzinie jak ta prawdopodobnie nigdy nikt nie będzie w stanie zadowolić 100% klientów w takim samym stopniu. Czym innym są jednak krążące w sieci negatywne opinie podważające kompetencje i pracę samego Artura Topolskiego. Takie negatywne opinie nie mają racji bytu i które sam Artur Topolski rozwiewa na swojej stronie internetowej czy Facebooku. Warto w takich sytuacjach szukać odpowiedzi na nurtujące pytania i wątpliwości u źródła.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły