Comarch Optima Online – zalety przeniesienia Optimy do chmury

Jeśli korzystasz z oprogramowania Comarch Optima, wiesz ile korzyści to rozwiązanie przyniosło w twojej firmie. Kadry, płatności, korespondencja – wszystko przejrzyście zintegrowane w jednym miejscu. Proste raportowanie, intuicyjna obsługa, wydajność i niezawodność – najpewniej tak oceniasz Comarch Optima w swojej firmie. A teraz wyobraź sobie, że może być jeszcze lepiej, bo przenosisz się z całym systemem do chmury i korzystasz z niego online. Zainteresowany? Sprawdź, jaka jest cena Comarch Optima w tej wersji i na jakich zasadach możesz przenieść swoją firmę do chmury. To naprawdę prostsze niż mogłoby ci się wydawać!

Comarch Optima w chmurze pozwoli ci w pełni wykorzystać funkcjonalność tego oprogramowania. Będziesz pracować jeszcze wygodniej i jeszcze szybciej niż dotychczas. 

Kiedy zdecydujesz się na Comarch Optima online, będziesz mógł logować się do swoich firmowych aplikacji z dowolnego urządzenia, które łączy się z internetem. To umożliwi ci przegląd służbowych danych zdalnie przez 24 godziny na dobę. Możesz po nie sięgać wtedy, gdy są ci potrzebne bez konieczności pojawiania się w firmie. Oprogramowanie Comarch Optima online przyda się nie tylko handlowcom, którzy najczęściej pracują w terenie, ale też każdemu pracownikowi, który zdecyduje się na home office. 

Przeniesienie twojego Comarch Optima na platformę online jest proste i  w najmniejszym stopniu nie zakłóci pracy firmy. Implementacją w całości zajmie się dostawca oprogramowania. Nie musisz też ponownie płacić za licencję. Ta, którą masz, umożliwia korzystanie z Comarch Optima w chmurze. Jako stały klient możesz liczyć też na preferencyjne warunki finansowania. Jaka jest cena Comarch Optima online?  

Za Comarch Optima w modelu chmurowym płacisz niski miesięczny abonament. Najprawdopodobniej ta forma rozliczeń pozytywnie wpłynie na optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Z wielu ponoszonych dotychczas opłat stałych będziesz mógł zrezygnować lub je zmniejszyć.  

Źródło: optimawchmurze.pl

Miesięczna cena ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Zależy od tego, w jakim stopniu firma wykorzystuje rozwiązania Comarch Optima i ilu użytkowników będzie logować się do systemu. Dla ciebie najważniejsze jest to, że Comarch Optima w chmurze będzie rozwijać się wraz z twoją firmą. Kolejne moduły, modyfikacja istniejących aplikacji albo dostęp dla nowych użytkowników uzyskasz na preferencyjnych warunkach wtedy, kiedy to będzie potrzebne. W Comarch Optima w chmurze płacisz za te funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz. System będzie zmieniał się wraz z twoją firmą tak, by pomagać ci w prowadzeniu biznesu i maksymalnie uprościć przetwarzanie informacji. 

W Comarch Optima w chmurze twoje dane są bezpieczne. Szyfrowane połączenia i bezpieczne serwery gwarantują, że przetwarzane w twojej firmie informacje są w pełni chronione. 

Wraz z przeniesieniem Comarch Optima do chmury zyskujesz:

  • elastyczny system, w którym prowadzisz firmę – możesz go zmieniać i dopasowywać do swoich potrzeb przy wsparciu dostawcy oprogramowania, 
  • szybki i w pełni bezpieczny dostęp do firmowych danych przez całą dobę z dowolnego urządzenia (komputer, telefon, tablet),
  • automatyczną aktualizację informacji, które przetwarzane są w firmie,
  • możliwość wdrażania dodatkowego oprogramowania, 
  • wsparcie techniczne ze strony programistów, którzy będą do twojej dyspozycji w ramach obsługi posprzedażowej.  

Artykuł sponsorowany

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły