Subiekt Nexo w chmurze – poznaj zalety oraz koszty

Subiekt Nexo to oprogramowanie, które pozwala na pełną ewidencję i nadzorowanie sprzedaży. Korzystają z niego małe i średnie firmy: sklepy, hurtownie i zakłady usługowe. Jest prosty w obsłudze, ale na tyle zaawansowany, że pozwala na rozliczanie i obsługę sprzedaży na wielu poziomach wraz z kontrolowaniem stanów magazynowych oraz nadzorowaniem wpływających płatności. Cena tego rozwiązania jest atrakcyjna i przystępna także dla małych firm, które nie mogą pozwolić sobie na generowanie dużych kosztów.

Subiekt Nexo w chmurze umożliwia wykorzystanie wszystkich możliwości oprogramowania bez konieczności instalacji. Dzięki chmurze każdy pracownik ma dostęp do danych o sprzedaży i klientach online z każdego urządzenia połączonego z internetem. 

To nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dla handlowców, którzy pracują w terenie. Umożliwia także pracę zdalną i w systemie hybrydowym, co jest powszechną praktyką, szczególnie w branży e-commerce. Jeśli chcesz nadzorować swoją firmę bez wychodzenia z domu, Subiekt Nexo online może ci to umożliwić. 

Fakt, że dane dotyczące sprzedaży udostępniane są online, umożliwia ich automatyczną aktualizację przez całą dobę – każda sprzedaż, nowy klient, czy zmieniona cena są widoczne natychmiast dla wszystkich użytkowników. Praca w programie Subiekt Nexo online gwarantuje swobodny przepływ informacji pomiędzy pracownikami bez konieczności komunikowania ich w odrębnym systemie. To jednocześnie przyspiesza sam proces sprzedaży – wszystkie dane, których potrzebuje potencjalny klient dostępne są w jednym miejscu od ręki.  

Jedną z zalet pracy w chmurze jest też elastyczność. Wraz z rozwojem firmy, kolejni użytkownicy mogą być włączani do pracy z oprogramowaniem Subiekt Nexo online. Nowy pracownik lub nowe urządzenie dodawani są do bieżącej infrastruktury w prosty i szybki sposób przez pracowników obsługi IT. Każda tego rodzaju zmiana wprowadzana jest w ramach abonamentu. 

Źródło: cloudport.pl

Wiele firm, które korzystają z oprogramowania w chmurze, docenia bezpieczeństwo tego rozwiązania. Firmowe dane wrażliwe są znacznie lepiej zabezpieczone online niż w przypadku, gdy oprogramowanie znajduje się na lokalnych serwerach. Ochrona informacji w chmurze ma charakter wielopoziomowy: dane są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz i widoczne dla poszczególnych pracowników na poziomie zdefiniowanym przez ciebie. 

Cena oprogramowania Subiekt Nexo w chmurze ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta i ma charakter abonamentu. Zależy od stopnia skomplikowania procesu sprzedaży w firmie oraz liczby użytkowników, którzy będą logować się do systemu. Na całkowity koszt usługi składa się:

  • licencja na oprogramowanie Subiekt Nexo,
  • przygotowanie dostępnej infrastruktury do działania w chmurze,
  • przeniesienie struktury i procesów firmowych do chmury,
  • dostęp do firmowych danych całą dobę online po bezpiecznym zalogowaniu się, 
  • automatyczna aktualizacja wprowadzanych zmian, 
  • pełen dostęp do historii zmian (np. płatności, zamówienia)
  • skalowalność – oprogramowanie rozrasta się wraz z rozwojem firmy i dopasowuje do jej potrzeb,
  • wsparcie specjalistów w zakresie instalacji i konfiguracji systemu przez cały okres korzystania z Subiekt Nexo online,
  • możliwość integracji z innymi systemami, np. finansowo-księgowymi (Rachmistrz Nexo i Rewizor Nexo) oraz urządzeniami zewnętrznymi (kasy fiskalne, czytniki kodów, wagi elektroniczne),
  • rejestr plików zewnętrznych, np. umów i innych dokumentów, które przesyłane są do firmy przez klientów. 

Artykuł sponsorowany

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły