Crazytime – opinie, podróbki, forum, kod rabatowy

Crazytime to sklep internetowy z siedzibą w Katowicach, w którym znajdziemy dwa rodzaje towarów: zegarki oraz okulary. Na swojej stronie firma zapewnia, że cały jej asortyment jest oryginalny, nowy i fabrycznie zapakowany. Sklep gwarantuje również, że oferowane w nim artykuły pochodzą ze sprawdzonego i legalnego źródła. O renomie przedsiębiorstwa ma świadczyć także fakt, że na przestrzeni 12 lat sklep doczekał się wielu pozytywnych opinii, którymi obdarzyli go zadowoleni klienci. 

Pomimo bycia internetowym sklepem, firma umożliwia w Katowicach osobisty odbiór zakupionych przedmiotów. W przypadku, gdy ktoś nie ma takiej możliwości, dostawa wykonywana jest poprzez firmy kurierskie takie, jak InPost lub DPD. Można skorzystać także z usług Poczty Polskiej. 

W ofercie Crazytime znajdziemy zegarki dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Firma ma w swoim asortymencie czasomierze wielu znanych marek, m. in. Casio, Calvin Klein, Citizen, Edox, Esprit, Festina, Nautica, Roamer, Timex, Vostok.

Poszukujący okularów także mogą być usatysfakcjonowani spektrum tego produktu, jaki odnajdą w Crazytime. Sklep oferuje artykuły takich producentów, jak: Carolina Herrea, Chopard, Ermenegildo Zegna, Fendi, Guess, Karl Lagerfeld, Longines, Miu Miu, Omega, Serengeti.

Czytając artykuł dalej dowiecie się, jakie opinie na forum można znaleźć w internecie na temat sklepu, czy firma oferuje podróbki, czy oryginalne artykuły, jakie są kody rabatowe.

Crazytime – opinie

Opinie o internetowym sklepie można znaleźć w różnych przeznaczonych ku temu kanałach. Klienci dzielą się swoimi przemyśleniami nie tylko w tak oczywistych miejscach, jak Allegro, Opineo, czy Ceneo, ale także w mediach społecznościowych, gdyż Crazytime ma swoje profile na Facebooku, i Instagramie. Pochodząca z różnych źródeł łączna liczba opinii jest na tyle duża, że nawet ich wybiórcze sprawdzenie, pozwoli nam na wyciągnięcie wniosków, na podstawie których podejmiemy dla siebie najlepszą decyzję.

Informacje o kodach rabatowych, promocjach i zniżkach, mają być zawarte w Newsletterze, na którego subskrypcję mogą zdecydować się klienci sklepu. Z pewnością warto jest wyrazić zgodę na otrzymywanie osobnych maili ze sklepu poświęconym oferowanym przez niego produktom, gdyż dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Crazytime – opinie na forum

źródło: wizytówka Google

Na podstawie danych dostępnych w serwisach Ceneo (ponad 15 tysięcy pozytywnych opinii), Allegro (ponad 3 tysiące przychylnych opinii) i Opineo (12 tysięcy pozytywów) widać, że firma Crazytime ma w swoim dorobku 30 tysięcy pozytywnych opinii. To bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, że wielu klientom nie chce się często poświęcać czasu na ocenianie swoich zakupów. 

Na forum portali można przeczytać, że sklep słynie z bardzo dobrego kontaktu z konsumentem, przedstawiciele szybko odpowiadają na pytania od ludzi, a realizacja zamówień przebiega w sposób wzorcowy – wysyłka realizowana jest czym prędzej, tak aby klient mógł jak najszybciej cieszyć się swoim zakupem.  

Opinie kupujących łączy też fakt, że podkreśla się w nich cenę, jaką trzeba zapłacić za dany produkt. Ceny za opisywany tu asortyment są w większości stacjonarnych, popularnych sklepów dużo wyższe od tej, jaką musieli zapłacić klienci Crazytime. Wielu z nich nie omieszkało nie wspomnieć o tym w swoich opiniach. 

Crazytime – czy oryginalne?

Sklep ma przeważającą liczbę pozytywnych opinii

Większość z nas poszukując zegarków lub okularów chce, aby były one nowe, bez żadnych wad. Odpowiadając więc sobie na pytanie: czy produkty zakupione w Crazytime są podróbkami, czy są oryginalne, uspokajam – mamy do czynienia z artykułami nowymi, zapakowanymi fabrycznie, nie używanymi uprzednio przez nikogo. 

Crazytime – podróbki, czy jest się czego obawiać?

Wiele osób, chcących zakupić interesujące je przedmioty w internecie, ma spore obawy dotyczące jakości produktów – czy nie są one podróbką, czy są oryginalne. Wynika to rzecz jasna z faktu, że w sieci można znaleźć wiele nieuczciwych sprzedawców, którzy wykorzystując naiwność ludzi, sprzedaje oszukany towar. 

Zobacz: Hubert Hurkacz – rodzice, wiek, wzrost, siostra, żona, zarobki

Dlatego chcąc sprawdzić czy asortyment danej firmy stanowią podróbki, czy oryginalne rzeczy, warto jest najpierw dokładnie weryfikować opinie, jakie na temat interesującego nas przedsiębiorstwa zamieścili w internecie poprzedni nabywcy. Da nam to duże poczucie spokoju, że nie jesteśmy przez nikogo okłamywani, a także upewni nas, iż właściwie lokujemy swoje pieniądze. 

W przypadku firmy Crazytime nic nie wskazuje na fakt, jakoby miałaby mieć ona w swojej ofercie podróbki markowych zegarków bądź okularów. W pojedynczych przypadkach, gdy ktoś zgłaszał wątpliwości odnośnie tego czy oryginalne produkty faktycznie są dostępne w sklepie, przedstawiciel firmy bardzo szybko dowodził, że takie zarzuty są bezpodstawne.

Podsumowując Crazytime to solidny sklep, z 12-letnim stażem na rynku e-commerce. Warto jest w nim kupować, a także subskrybować Newsletter, gdyż możemy dzięki temu uzyskać różne kody rabatowe, zniżki i cieszyć się nowymi okularami czy zegarkami, w niższej, atrakcyjnej cenie.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły