Czy Hebe to polska firma?

Hebe to jedna z najchętniej odwiedzanych drogerii na polskim rynku. Ta popularna sieć jest dostępna w wielu miastach w całym kraju. Jej popularność wynika głównie z bogatego asortymentu, w którym można znaleźć wiele światowych marek. Zastanawiałeś się kiedyś, czy Hebe to polska firma? Jeśli tak, to koniecznie musisz poznać odpowiedź na to pytanie. 

Zobacz: Praca w Hebe — zobacz opinie, zarobki

Hebe — skąd pochodzi firma? Czy to polska firma? 

Hebe to nowoczesna drogeria oferująca szeroki wybór kosmetyków, produktów do makijażu, artykułów higienicznych, perfum oraz akcesoriów. W asortymencie można znaleźć różne marki, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Jednak, czy Hebe to polska firma? Otóż odpowiedź brzmi: nie. Hebe to część portugalskiej grupy Jeronimo Martins, która jest właścicielem m.in. sklepów Biedronka.

Pierwszą drogerię tej sieci otwarto w maju 2011 roku w Warszawie na Alejach Jerozolimskich. Bardzo szybko przypadła ona do gustu polskim klientom i na mapie kraju do tej pory systematycznie pojawiają się nowe miejsca, w których można znaleźć Hebe.

Nazwa sieci drogerii wzięła swoją nazwę od greckiej bogini Hebe, która w mitologii uznawana była za uosobienie piękna i wdzięku. Nic więc dziwnego, że firma zdecydowała się tak właśnie nazwać swoje sklepy oferujące szeroki wybór kosmetyków. Koncepcją tej sieci jest połączenie najwyższej jakości obsługi z przystępnymi cenami.

Źródło: hebe.pl

Jeśli już znasz odpowiedź na pytanie, czy Hebe to polska firma, to musisz także wiedzieć, czym ta drogeria wyróżnia się na tle innych sklepów kosmetycznych. Charakterystyczne dla tej właśnie drogerii jest oferowanie różnorodnego asortymentu. Znajdziesz w nim zarówno produkty pielęgnacyjne, jak i kosmetyki do makijażu, produkty dla dzieci, dermokosmetyki i wiele innych. Na półkach można także znaleźć produkty stosowane w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dzięki temu każdy może przenieść swoją pielęgnację na wyższy poziom. Hebe jako jedna z pierwszych drogerii w Polsce wprowadziła do sprzedaży kosmetyki koreańskie. 

Źródło: hebe.pl

Zobacz: Hebe — jak sprawdzić dostępność w sklepie?

Obecnie jednym z najważniejszych kierunków rozwoju Hebe są kosmetyki naturalne. Zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym znajdziesz duży wybór produktów bazujących na naturalnych składnikach. 

Obecnie Hebe ma w kraju ponad 300 sklepów. Są one rozsiane po całej Polsce. Można znaleźć je przede wszystkim w największych miastach w kraju, ale nie tylko. Sieć coraz częściej pojawia się także w mniejszych miejscowościach, aby dotrzeć do klientów, którzy do tej pory nie korzystali z jej oferty. 

Dla klientów w naszym kraju nie ma większego znaczenia, to czy Hebe to polska marka. Cenią sobie wysoką jakość obsługi, dostępność produktów, a także to, że w drogerii tej można znaleźć wiele kosmetyków na wyłączność. Oznacza to, że są one dostępne tylko w Hebe. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego programu lojalnościowego. Na stałych klientów, którzy założą kartę i korzystają z aplikacji, czekają liczne promocje.

Na uwagę zasługuje również internetowa drogeria Hebe. Jest ona przejrzysta, a znalezienie konkretnego produktu nie stanowi większego problemu. Zamówione kosmetyki można odebrać w jednej z drogerii w całej Polsce lub zamówić je pod wskazany adres. Jest to bez wątpienia wygodne rozwiązanie dla osób, które wolą zakupy przez internet. Hebe to drogeria, w której każdy znajdzie to, czego akurat poszukuje. 

Zobacz: Co warto kupić w Hebe? Nasze TOP5 rzeczy

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły