Praca w Hebe — zobacz opinie, zarobki

Hebe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci drogeryjnych w Polsce. Sklepy tej marki są dostępne w każdym większym mieście. Wiele osób, które chciałyby rozpocząć pracę w Hebe, zastanawia się, jakie wymagania trzeba spełnić oraz na jak wyglądają zarobki. Dowiedz się nieco więcej na temat pracy w tej drogerii, przekonaj się, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie opinie możesz o niej znaleźć.

Zobacz: Co warto kupić w Hebe? Nasze TOP5 rzeczy

Praca w Hebe — wymagania

Zgodnie z opiniami, które można znaleźć w sieci odnośnie do pracy w drogerii Hebe, najważniejsze jest pozytywne nastawienie do klienta. Osoba pracująca w tej sieci musi lubić kontakt z innymi ludźmi. Wymagania stawiane kandydatom do pracy w Hebe to także umiejętność pracy w zespole oraz dyspozycyjność. Opinie, z którymi można się spotkać, wskazują także na to, że najlepszy kandydat powinien także interesować się kosmetykami na tyle, aby był w stanie doradzić innym. 

Praca w Hebe — ile można zarobić? Zarobki

Zarobki w Hebe to kolejna kwestia, które szczególnie interesuje osoby planujące złożyć CV do tej drogerii. Wysokość wynagrodzenia zależy przede wszystkim od zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia. Początkujący pracownicy, którzy pozytywnie przejdą rozmowę kwalifikacyjną i dostaną zatrudnienie w Hebe, mogą liczyć na zarobki zaczynające się od około 4 000 zł brutto na początek. Stawka ta wzrasta razem z doświadczeniem oraz stażem pracowników.

Oprócz stałej podstawy pracownicy drogerii otrzymują także premię za wyniki. Dzięki niej miesięczne zarobki mogą być znacznie wyższe. Otrzymanie premii jest możliwe po wypracowaniu planów na założonym poziomie zarówno przez cały sklep, jak i poszczególnych pracowników. Dokładne zasady jej przyznawania pracownik poznaje podczas kolejnego etapu rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Hebe — rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli chciałbyś pracować w Hebe, to przede wszystkim zapoznaj się w wymaganiami stawianymi w tej drogerii. Znajdziesz je w konkretnym ogłoszeniu o poszukiwaniu pracownika na dane stanowisko. Aby zgłosić swoją kandydaturę, musisz wysłać CV. Po jego rozpatrzeniu, jeśli Twoje doświadczenie i predyspozycje w opinii rekruterów Hebe będą odpowiednie, dostaniesz telefoniczne zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Podczas takiego spotkania będziesz musiał opowiedzieć nieco o sobie. Z pewnością otrzymasz pytania dotyczące dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz zainteresowań. Możesz również zostać poproszony o to, aby wyrazić swoją opinię o drogerii Hebe. 

Źródło: kariera.hebe.pl

Zobacz: Co warto kupić w Hebe? Nasze TOP5 rzeczy

Przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej w Hebe, pomyśl także, o co chciałbyś zapytać rekrutera. Takie spotkanie to doskonała okazja do tego, aby rozwiać swoje wątpliwości i poznać odpowiedzi na różne pytania. 

Po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej w Hebe nie otrzymasz od razu odpowiedzi zwrotnej. Najczęściej rekruterzy spotykają się z kilkoma wybranymi kandydatami, aby spośród nich wybrać osobę, która najlepiej pasuje do profilu konsultanta w tej drogerii. Jeśli Twoja kandydatura spełni oczekiwania, to możesz spodziewać się telefonu z informacją o tym, że możesz rozpocząć pracę w Hebe.

Najczęściej odbywa się jeszcze jedno spotkanie, na którym przedstawiane są warunki zatrudnienia. Podczas niego dowiesz się, ile będziesz zarabiać oraz jakie zasady panują w drogerii. Jest to więc świetna okazja do tego, aby zapoznać się z warunkami pracy i ocenić, czy Ci one odpowiadają. Jeśli tak, to otrzymasz do wypełnienia różnego rodzaju kwestionariusze, które będziesz musiał dostarczyć do Hebe wraz z niezbędnymi dokumentami.

Praca w Hebe — opinie

Zanim wyślesz swoje CV do Hebe, zapoznaj się z najpopularniejszymi opiniami dotyczącymi pracy w tej sieci. Możesz znaleźć je w internecie. Dobrym pomysłem jest także rozmowa z osobami, które pracują w drogerii lub mają takie doświadczenia za sobą.

Praca w Hebe cieszy się dobrymi opiniami, a pracownicy cenią sobie przede wszystkim dobre zarobki oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Praca wśród kosmetyków to także świetna okazja do tego, aby dowiedzieć się o nich nieco więcej. 

Praca w Hebe — opinie na Goworku, na nie trzeba uważać

GoWork to popularny portal, na którym można publikować opinie dotyczące konkretnego pracodawcy. Nie jest to jednak rzetelne źródło informacji. Wielu byłych pracowników, którzy zakończyli współpracę z różnych powodów, często zależnych od nich, umieszcza na tym portalu nieprawdziwe informacje dotyczące wymagań czy zarobków. Nie powinieneś więc ufać wszystkiemu, co na nim znajdziesz. Musisz podejść z dużą rezerwą do wszelkich opinii, które są tam zamieszczane, nie tylko o Hebe. Z pewnością nie mogą one być wyznacznikiem tego, czy zdecydujesz się na wysłanie CV lub rozpoczęcie pracy w tej sieci drogerii. 

Zobacz: Sale Parfum – opinie, czy są oryginalne, co to za sklep, forum, zwroty

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły