Finanse dla Ciebie – opinie, oszuści, Warszawa, forum, opinie klientów

Finanse dla Ciebie to firma skupiająca doradców bankowych, którzy pomagają klientom uzyskać kredyt, spłacić zadłużenie lub skonsolidować niekorzystne zobowiązania finansowe. Zajmują się oddłużaniem i upadłością konsumencką. Świadczą usługi wszystkim tym, którzy nie potrafią sami wyjść z finansowych kłopotów, a banki, wobec których mają zobowiązania finansowe, nie chcą lub nie mogą im pomóc. 

Firma Finanse dla Ciebie działa w Warszawie. Jej adres to: ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9/240, 03-984 Warszawa. Jednak zajmuje się obsługą online klientów z całej Polski. Pracownicy odbierają telefony od klientów 7 dni w tygodniu. 

Sprawdzamy, jakie opinie ma firma Finanse dla Ciebie wśród klientów i czy o ich usługach można przeczytać na forum dla pożyczkobiorców. Jeśli natknąłeś się na opinie, że to oszuści, sprawdź u nas, jak jest naprawdę. 

Finanse dla Ciebie – opinie

źródło: wizytówka Google

Wielu zadłużonych internautów prosiło o opinie na temat firmy Finanse dla Ciebie na forum dla kredytobiorców. Wśród odpowiedzi przeważają te pozytywne. Można z nich wywnioskować, że firma działa  bardzo sprawnie i wyjątkowo szybko kontaktuje się z klientem. W ogóle, przeglądając opinie klientów, uwagę zwraca to, że wielu z nich zachwala wysoki poziom obsługi, merytoryczność pracowników. Doradców firmy cechuje rzetelność i sprawność w działaniu, ale też ogromna kultura osobista. 

Zobacz: Budda TV – kto to, ile ma lat, gdzie mieszka, majątek, Wikipedia

Żaden dłużnik zwracający się z prośbą o pomoc nie jest zbywany. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie i każdy otrzymuje odpowiedź na temat tego, czy firma jest w stanie mu pomóc w korzystny dla niego sposób. 

Finanse dla Ciebie – opinie klientów na forum

Źródło: wizytówka Google

Klienci, którzy skorzystali z usług tej firmy zwracają uwagę na to, że jej prowizja jest dość wysoka – 20%, ale nie trzeba wykładać od razu gotówki na to, by ją zapłacić. Ta kwota uwzględniona jest w udzielonym kredycie. Przy ogromny zadłużeniu, a z takim też można zgłosić się do doradców z firmy, ta kwota może wynosić kilkanaście tysięcy złotych. Tego rodzaju działanie jest legalne. Nie można więc mówić, że firma to oszuści, bo ich prowizja jest wysoka. 

Na samym początku pracownik firmy prosi klienta o przesłanie informacji z BIK oraz dokumentu potwierdzającego osiąganie dochodów. Może to być wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Niektórzy obawiali się wysłać te informacje, bojąc się, że firma to kolejni oszuści. Ci, którzy przesłali dokumenty do wglądu zapewniają, że ich dane były bezpieczne. 

Finanse dla Ciebie – oszuści?

Wśród wpisów internetowych pojawiły się opinie klientów, że po skorzystaniu z oferty firmy, ich sytuacja finansowa zamiast się rozjaśnić, była jeszcze gorsza. Nie wiemy jednak, czy te osoby zgodnie z umową zaczęły spłacać swoje zadłużenie, czy może brały kolejne szybkie pożyczki. 

Sprawy natury finansowej bywają delikatne. Wielu klientów firmy Finanse dla Ciebie wpadło w spiralę zadłużenia i mimo realnej możliwości uzyskania pomocy, nie potrafi zrezygnować z kolejnych chwilówek. W praktyce oznacza to, że takim osobom po prostu nie da się pomóc, bo są uzależnione od zaciągania pożyczek. 

Spirala długów, w jaką wpada coraz większa liczba Polaków, sprawiła, że kwota, na którą jesteśmy zadłużeni sięga 50 mld złotych. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie tego rodzaju dane miały być mniej alarmujące. Opinie specjalistów są jednoznaczne – zadłużenie będzie rosnąć, bo nadchodzące miesiące będą ciężkie do udźwignięcia finansowo.

Z czego wynika ta liczba? Po pierwsze otrzymanie kredytu konsumpcyjnego wcale nie jest trudne, więc wielu ludzi korzysta z takiej możliwości. Po drugie, naprawdę sporo osób zarabia zbyt mało, by kupować za gotówkę, ale wystarczająco dużo, by dostać kredyt. To powoduje lawinę zadłużenia wśród klientów chociażby marketów z elektroniką, czy sklepów z wyposażeniem wnętrz. Ilu znasz ludzi, którzy nie mogą wydać 3 tysięcy na telewizor, bo nie mają takiej gotówki, ale kupują go na kredyt, bo dostają umowę od ręki? Takie niewinne zobowiązania mogą sprowadzić na kredytobiorcę prawdziwe kłopoty, zwłaszcza jeśli będzie ich coraz więcej.

Ostatni ranking województw dotyczący zadłużenia podaje, że najgorzej jest w województwie kujawsko – pomorskim. W środku stawki plasuje się Warszawa. Najmniejsze zadłużenie mają mieszkańcy Podkarpacia. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły