Jak odczynić urok? Jak zrobić to samemu?

Czy właśnie zauważyłeś, że z tygodnia na tydzień wiedzie Ci się coraz gorzej? Czujesz, że wszystko i wszyscy są przeciwko Tobie? Dziwne zbiegi okoliczności, nagłe zmiany – to może być przypadek, ale nierzadko jest efektem rzuconego uroku. To znana od lat praktyka zemsty, którą stosują osoby choć odrobinę zaznajomione z magią.  

Jeśli choć w niewielkim stopniu podejrzewasz, że ktoś przy pomocy czarnej magii wpływa na twoje życie, musisz koniecznie odczynić urok. W innym wypadku z każdym dniem może być tylko gorzej. 

Poniżej przeczytasz, na czym polega zdejmowanie uroków i klątw samemu oraz dowiesz się, jak odczynić urok niepowodzenia. Sprawdź, jak odczarować urok i pomóż sobie odzyskać spokój!

Jak odczynić urok

Zdejmowanie uroków i klątw samemu polega w dużej mierze na oczyszczeniu ciała z negatywnej energii, która zaczęła w nim krążyć w skutek rzucenia czarów. Warto zatem, stosując dowolną metodę na to, jak odczarować urok, wyobrażać sobie w myślach fizyczne oczyszczenie ze złej energii. Wraz z każdym wydechem postaraj się poczuć, jak wszystkie negatywne cząstki wydalane są z twojego ciała.

Musisz się maksymalnie zaangażować, by proces odczyniania uroku przebiegł prawidłowo. Jeśli nie uwierzysz w procedury na to, jak odczarować urok, nie uda ci się powrócić do równowagi. 

Oczyszczająca kąpiel

Napełnij wannę ciepłą wodą i dodaj do niej cztery łyżki soli morskiej. Jeśli masz suszone zioła (lawendę, piołun, pokrzywę), możesz dodać je do wody, ale nie jest to konieczne. Temperatura wody musi być odpowiednia dla twojego ciała, ponieważ musisz się w niej zanurzyć aż po szyję. Wejdź do wanny, odkręć kran i jednocześnie otwórz odpływ. Będziesz kąpać się pod bieżącą wodą. Zanurz się całkowicie (na moment powinieneś zanurzyć całą głowę) i wyobraź sobie, że wraz z odpływającą wodą znika nieszczęście spowodowane rzuconym urokiem. 

Po 10-15 minutach wyjdź z wanny i delikatnie osusz ciało ręcznikiem. Kąpiel powinieneś wykonać po zachodzie słońca i po pełni księżyca. Jeśli czujesz, że to konieczne, powtórz ją dwukrotnie. Kolejnego dnia postaraj się wziąć kąpiel o tej samej porze. 

Zobacz: Rzucony, zły urok – najczęstsze objawy

Jak odczynić urok niepowodzenia

Pierwszym krokiem do tego, by zdjąć urok niepowodzenia jest wprowadzenie się w stan głębokiego skupienia. Ci, którzy wiedzą, jak odczynić urok niepowodzenia i inne uroki, powtarzają, że kluczowe jest to, by pozwolić na to, by urok opuścił ciało i duszę opętanej osoby. Jest to bardzo trudne, gdy osoba obarczona złym urokiem, jest wzburzona, zdenerwowana. 

W związku z tym na samym początku wyobraź sobie uczucie ulgi, które będzie ci towarzyszyć, gdy uda się odczynić urok niepowodzenia. Postaraj się poczuć je całym swoim ciałem. Zrelaksuj się i uwierz, że z każdym kolejnym dniem twoje życie będzie lepsze, odmienione, wolne od klęsk i niepowodzeń. 

Użyj olejków eteryczny i skorzystaj z mocy aromaterapii. Rozpal kadzidełko z olejkiem lawendowym lub miętowym. Te przyciągają miłość i powodzenie. Następnie powtarzaj mantrę: Moje życie jest radosne i pełne dobra. Codziennie spotykam się z życzliwością i miłością od innych. Po kilkunastu minutach tego rytuału przewietrz pomieszczenie – najlepiej spowoduj przeciąg, by negatywna energia, której udało ci się pozbyć, została wywiana z twojego domu. 

Całą procedurę powtarzaj co wieczór przez trzy dni. Mantrę recytuj kilka razy dziennie. Możesz ją także zapisać i powiesić w miejscu, w które często spoglądasz. 

Zobacz: Jak rzucić klątwę na wroga, sąsiada, rzucanie złego uroku

Jak odczarować urok

Szeptuchy i znawczynie ludowej magii najlepiej wiedzą, jak odczarować urok. Sposobami na to dzielą się z innymi, ponieważ chcą, by jak najwięcej ludzi potrafiło uwolnić się od działania złych mocy i negatywnej energii. Magia, która wykorzystywana jest w dobrym celu powinna stać się udziałem jak największej liczby osób. 

Jeśli zastanawiasz się jak zdjąć urok samemu i czy w ogóle jest to możliwe, mogę Cię uspokoić – jest kilka sposobów na to, by samodzielnie odwrócić rzucony urok. Najprostsze metody pokazuję Ci poniżej.

Nacieranie ciała solą

Kup gruboziarnistą sól i połącz ją z żelem do kąpieli albo olejem kokosowym. Wcieraj sól w ciało przez kilka minut. Niech to wygląda tak, jakbyś wykonywał peeling ciała. Po kilku minutach spłucz skórę letnią wodą i osusz ręcznikiem. 

Procedurę powtórz przez trzy kolejne wieczory. Każdorazowo po wyjściu z wody wypij ziołowy napar z mięty lub czarciego ziela. 

Kąpiel w czarcim ziele

Przygotuj świecę (nie używaj świec aromatyzowanych, najlepiej wykorzystaj najzwyklejszą białą świecę bez zdobień) oraz napar z czarciego ziela: przez 10 minut na wolnym ogniu gotuj 50 g ziela w 100 ml wody. Napar wlej do wanny z wodą i zapal świecę. Twoja kąpiel powinna trwać 15 minut. 

Po kąpieli nie gaś świecy – powinna wypalić się do końca, więc nie używaj zbyt dużej świecy. Do kąpieli nie używaj żeli i mydeł. NIe spłukuj z siebie naparu. Po wyjściu z wody osusz ciało i wylej wodę z wanny. 

Zdejmowanie uroków i klątw samemu powinno też obejmować oczyszczenie przestrzeni, w której mieszkasz. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zdjąć urok samemu przez oczyszczenie przestrzeni, czytaj dalej.

Musisz zacząć od tradycyjnego sprzątania. Jeśli na półkach zgromadził się kurz, przepływ energii może być utrudniony. Podobnie jest z nadmiarem przedmiotów. Wyrzuć wszystko to, czego nie używasz: stare ubrania, gazety, bibeloty, które nic nie znaczą. 

Aby wykonać rytuał, zamknij drzwi i okna. Upewnij się też, że tego dnia nikt nie będzie cię odwiedzał. Najlepiej nie przyjmować gości 2-3 dni po oczyszczaniu. Możesz wykonać dwa rytuały:

  1. okadzanie przestrzeni szałwią

Stań z kadzidłem szałwiowym przy drzwiach wejściowych i poruszaj się w naturalny sposób po wszystkich pomieszczeniach. Najlepiej wchodź do każdego po kolei w taki sposób, jak zwykle robisz to po powrocie do domu albo trzymaj się zasady poruszania zgodnie z ruchem wskazówek zegara. 

Po oczyszczaniu zapal kadzidło przyciągające dobrą energię. Najlepiej wybierz którąś z traw – te znane są z tego rodzaju właściwości.

  1. oczyszczanie solą

Jeśli zastanawiasz się, jak zdjąć urok samemu, kup sól gruboziarnistą i rozsyp w każdym z kątów swojego domu lub mieszkania na noc. Następnego dnia zmieć lub odkurz sól. Pamiętaj tylko, by nie wyrzucać jej potem do kosza w domu. Musisz wynieść ją od razu do pojemnika na zewnątrz – worek odkurzacza tak samo. 

Zdejmowanie uroków i klątw samemu

Zdejmowanie klątw i uroków samemu nie jest trudne, ale wymaga zachowania powagi i silnej wiary w to, że złą sytuację da się odwrócić. Nie chodzi o to, byś oddawał się gorliwej modlitwie, ale o to, byś uwierzył w moc odczyniania. 

Rytuał oczyszczania, czy zdejmowania uroków możesz powtarzać co jakiś czas, by zapewnić sobie powodzenie. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły