Rzucony, zły urok – najczęstsze objawy

Czasem w naszym życiu nic nam nie wychodzi, a wszystko, za co się zabieramy, wydaje się, że jest od samego początku spisane na porażkę. Niczym nieuzasadniony zbieg okoliczności, który wydaje się być regułą, wcale nie musi być objawem naszej nieudolności czy życiowego pecha. Dopiero kiedy jesteśmy na skraju załamania, a nasze życie wydaje się być istnym koszmarem, szukamy pomocy i diagnozy. Coraz częściej, osoby, których życie okazuje się być pasmem porażek, dowiadują się, że padły ofiarą rzuconego w ich stronę złego uroku. Mimo że objawy złego uroku uwydatniać zaczynają się w dorosłym życiu, bardzo często klątwa towarzyszy nam już od dzieciństwa. Jeśli i w Twoim życiu dominują sytuacje, które wydają się być szeregiem niepowodzeń, zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszym artykułem, w którym przedstawimy:

  • Objawy rzuconego uroku;
  • Objawy złego uroku;
  • Objawy złych życzeń;
  • Objawy uroku rzuconego na dziecko.

Sprawdź: Jak wykryć ducha w domu, jak sprawdzić, czy duch jest w pokoju?

Zły urok – objawy

Rzucane uroki, zazwyczaj mają negatywny wydźwięk w stosunku do osoby, której dotyczą. Objawy złego uroku niekiedy nie są od razu widoczne, jednak po czasie zbiegi okoliczności konkretnych zdarzeń dają nam pełen obraz sytuacji. Niektórzy jednak odczuwają objawy złych życzeń i całkiem trafnie je rozpoznają. Najczęściej pierwszym objawem złego uroku jest poczucie zmęczenia, połączone z bezsennością oraz oznakami chorobowymi, które wskazywać mogą na przemęczenie czy przeziębienie. Niestety objawy złych życzeń bardzo często przyjmują formę narastającą i już po kilku tygodniach czy miesiącach stan psychiczny i fizyczny osoby, na którą został rzucony urok, może ulec znacznemu pogorszeniu. Niejednokrotnie objawy złego uroku przeradzają się w myśli samobójcze, a czasem również w próby odebrania sobie życia.

Rzucony urok – objawy

Rzucony urok objawiać może się nawet przez dziesiątki lat, bowiem aby pozbyć się klątwy, ktoś musi ją najzwyczajniej z nas zdjąć. Początkowo rzucony urok nie daje objawów bądź są one mylone, chociażby ze stanami depresyjnymi czy chwilowym spadkiem energii. Jednak jeśli objawom tym towarzyszy nerwowość, niepokój, a nasze sny powodują u nas dodatkowe pogłębianie się stanów lękowo depresyjnych, może to oznaczać, że zmagamy się z objawami rzuconego uroku.

Brak energii czy ciągłe poczucie beznadziejności prowadzi do kolejnych etapów klątwy, w której osoby najczęściej wycofują się z życia społecznego, unikają kontaktów z otoczeniem, a także zaczynają zaniedbywać swoje obowiązki. Dopiero ostatnia faza rzuconego uroku objawia się problemami psychicznymi oraz nawarstwieniem się dotychczasowych problemów i niewytłumaczalnych zdarzeń czy zbiegów okoliczności. Wbrew pozorom padnięcie ofiarą rzuconego złego uroku doprowadzić może nawet do myśli samobójczych, dlatego wszelkie niepokojące objawy, jakie towarzyszą naszemu złemu samopoczuciu, warto w miarę możliwości diagnozować i korzystać z usług specjalistów. 

Sprawdź: Jak rzucić klątwę na wroga, sąsiada, rzucanie złego uroku

Urok rzucony na dziecko – objawy

Szczególnie podatne na rzucanie uroków są najmłodsi, bowiem ich moc energetyczna nie jest jeszcze w pełni wykształcona i nie pozwala na odpieranie klątw i złych życzeń. To właśnie dlatego, wielu rodziców decyduje się na zawiązanie na rączce, łóżeczku czy wózku czerwonej wstążeczki, która ma za zadanie odpierać wszelkie złe zamiary w stosunku do naszej pociechy.

Urok rzucony na dziecko objawia się bowiem znacznie bardziej intensywnie i dokuczliwie, a ze względu na utrudniony kontakt z maluchem, rodzice niejednokrotnie dwoją się i troją, aby pomóc swojemu dziecku. Nie wiedzą jednak, że aby rzucić na dziecko urok, wcale nie trzeba odprawiać nad nim magicznym rytuałów, a często nawet niewinne nadmierne chwalenie urody pociechy może mieć opłakane skutki. Jak objawia się urok rzucony na dziecko? Początkowo mamy do czynienia z nadmiernym pobudzeniem malucha, które często jest przyczyną problemów ze snem czy niewyjaśnionymi atakami płaczu, który ciężko jest ukoić. Dziecko może mieć problemy natury gastrycznej, nie tylko w formie braku apetytu, ale także wymiotów, biegunek czy kolek. Jeśli u dziecka wykluczone zostały wszelkie medyczne przyczyny takiego stanu rzeczy, bardzo prawdopodobne, że są to objawy uroku rzuconego na dziecko.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły