Jak zrobić życie w Little Alchemy?

Marzysz o tym, aby z prostych substancji tworzyć bardziej skomplikowane mikstury o niecodziennych właściwościach? Od dziecka chciałeś zostać alchemikiem i posiąść wyjątkową wiedzę, która dostępna jest tylko dla nielicznych? Teraz masz taką możliwość! Sprawdź, jak niesamowita zabawa czeka na Ciebie w aplikacji Little Alchemy! Chcesz dowiedzieć się, jak zrobić życie w Little Alchemy? Przeczytaj tekst od deski do deski, a znajdziesz w nim odpowiedź na nurtujące Cię pytanie!

Jak zrobić życie w Little Alchemy? Co znajdziemy na Zapytaj Onet?

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie w Małym Alchemiku, z pewnością przypadną Ci do gustu. W każdej wolnej chwili będziesz sięgać po swój telefon, aby przeprowadzać kolejne alchemiczne eksperymenty. Pamiętaj, że każde kolejne wyzwanie jest trudniejsze, a do stworzenia nowych mikstur i tworów, będziesz potrzebować elementów dostępnych na niższych poziomach gry.

Pokonuj grę etap za etapem. Próbuj, aż do skutku – w końcu uda Ci się stworzyć ponad 500 elementów! Jednym z nich jest życie. Zatem, jak zrobić życie w Little Alchemy? Już dziś wciel się w postać małego alchemika i rozwiąż zagadkę, która nurtuje niejednego gracza. Oczywiście, możesz dojść do rozwiązania tego problemu całkowicie samodzielnie. Jeśli jednak chcesz odpowiedź uzyskać błyskawicznie, możesz skorzystać ze wskazówek, które przedstawimy Ci w dalszej części artykułu. 

Jesteś gotowy na wyjątkową przygodę z alchemicznymi substancjami? Jeśli twierdząco odpowiedziałeś na to pytanie, to znaczy, że nadszedł najwyższy czas, abyś poznał sekret tworzenia życia w Little Alchemy.

przepis na życie w little alchemy
Przepis na życie!

Dla niektórych gra może okazać się na tyle skomplikowana, że nie uda im się samodzielnie dojść do tego, jak się tworzy życie. Wielu graczy poszukuje informacji na popularnych portalach o tym, jak uzyskać w grze określone substancje. Na Zapytaj Onet, znajdziesz wiele wskazówek na ten temat.

Przeglądając publikacje dostępne na portalu, z pewnością trafisz na wątki dotyczące gry Little Alchemy. Jest ich bardzo dużo, a w każdym z nich dostępne są wskazówki warto uwagi. Wnikliwego czytelnika doprowadzą one do rozwiązania nawet najbardziej zawiłych problemów alchemicznych.

Jak w Little Alchemy zrobić życie? To proste!

Zanim stworzysz życie w Little Alchemy, musisz z powodzeniem ukończyć inne zadania. Na samym początku, gdy uruchomisz grę na swoim telefonie po pierwszej instalacji, dostaniesz cztery różne żywioły. Jak się zapewne domyślasz, będzie to woda i ogień, a także ziemia i powietrze. 

Jeśli myślisz, że kombinacja tych czterech żywiołów umożliwi Ci stworzenie życia w Little Alchemy, to niestety, ale jesteś w błędzie. Owszem, aby stworzyć życie w tej grze, będziesz potrzebował dwóch składników, ale żadnym z nich nie będzie dostępny na początku żywioł. 

Pora poznać odpowiedź na pytanie, jak zrobić życie w Little Alchemy? Po pierwsze musisz wykazać się sprytem. Po drugie, niezbędna będzie cierpliwość. Zanim przejdziesz do tworzenia życia, musisz dowiedzieć się, w jaki sposób stworzyć energię oraz bagno. Dopiero gdy będziesz mieć te dwa elementy, będziesz mógł z nich stworzyć życie.

Zacznijmy od pierwszego elementu, którym jest energia. Jak stworzyć energię w Little Alchemy? Tu sprawa jest stosunkowo prosta. Możesz ją wykreować już na samym początku, bo jedyne, co będzie Ci potrzebne to ogień i powietrze, czyli dwa żywioły, do których masz dostęp już na samym początku gry.

Nieco więcej wysiłku będzie wymagało od Ciebie stworzenie bagna. Zastanów się, co jest potrzebne, aby powstało bagno? W przeciwieństwie do pustyni, na bagnie jest mokro – masz rację, niezbędne będzie zatem błoto. Ponadto będziesz także potrzebował roślin. Gdy połączysz rośliny z błotem, otrzymasz bagno, czyli drugi z elementów potrzebnych do stworzenia życia. 

No tak, ale co trzeba zrobić, aby z dostępnych początkowo żywiołów stworzyć błoto i rośliny? Pomyśl, kiedy na leśnej ścieżce powstaje błoto? Zgadłeś! Wtedy, kiedy popada deszcz. Zatem, do wykonania błota potrzebujesz dwóch z podstawowych żywiołów – wodę oraz ziemię. Woda będzie Ci potrzebna także do stworzenia deszczu (powstaje on z połączenia wody i powietrza). Zastanawiasz się, po co Ci deszcz? Będzie on niezbędny do tego, abyś mógł stworzyć rośliny (połączenie deszczu oraz ziemi). Gdy już masz energię i bagno, wówczas możesz stworzyć życie w Little Alchemy! Prawda, że zadanie to nie było tak trudne, jak początkowo się wydawało?

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły