Arcymistrzowski rynsztunek kota – jak zrobić i gdzie?

Miłośnicy białowłosego pogromcy zjaw maści wszelakiej, nie przejdą obojętnie nie tylko obok najnowszego serialu, lecz także z odpowiednim zainteresowaniem pochylą się nad kolejną częścią gry. Wiedźmin 3 to produkcja z oszałamiającą grafiką i szeregiem misji, które wymagają od gracza nie lada sprytu i przebiegłości. W grze Wiedźmin 3 arcymistrzowski rynsztunek kota wcale nie jest łatwo zdobyć. Od czego zacząć poszukiwania? W tym tekście znajdziesz wszystkie odpowiedzi!

Arcymistrzowski rynsztunek kota – Wiedźmin 3

W grze Wiedźmin 3 rynsztunek kota trzeba zdobyć na jednym z etapów. Co to jest arcymistrzowski rynsztunek kota? To zbroja, dzięki której Geralt otrzymuje jeszcze więcej umiejętności, które czynią go wymagającym przeciwnikiem w każdej bitwie. Wielu graczy zadaje sobie pytanie, co trzeba zrobić, aby zdobyć ulepszony rynsztunek szkoły kota.

W grze Wiedźmin 3 rynsztunek kota można było wykonać w podstawowej wersji. Jednak ulepszona wersja zbroi pojawia się dopiero w dodatku Krew i Wino. To właśnie tam, podczas jednej z misji, trzeba odnaleźć arcymistrzowski rynsztunek kota. 

Jeśli skompletujesz wszystkie schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota, w ręce Twojej postaci w grze Wiedźmin 3 trafi lekkie uzbrojenie, który sprawi, że Geralt szybciej będzie się regenerował po otrzymanych obrażeniach.

Arcymistrzowski rynsztunek kota – jaka misja?

Poszukiwania rynsztunku szkoły kota to część misji Więcej niż mistrz. Nie ma co ukrywać, zadanie, które zostało postawione przed graczem, nie jest proste. Jeśli chcesz zdobyć zbroję, musisz być godzien tego, aby posiadać ulepszony rynsztunek szkoły kota. Dostaniesz do wykonania konkretne zadania, a dopiero gdy sprostasz powierzonej misji i zakończysz poszukiwania rynsztunku szkoły kota, będziesz mógł z dumą nosić tę zbroję, na którą składa się sześć wyjątkowych elementów.

Zadanie zdobycia w grze Wiedźmin 3 arcymistrzowskiego rynsztunku kota otrzymasz od kowala zwanego Zdravko. Poszukiwania rynsztunku szkoły kota rozpocznij od wizyty u Bartolomego de Launay. Aby misję zakończyć z sukcesem, Geralt musi być na poziomie 40. 

Co istotne, w grze Wiedźmin 3 arcymistrzowski rynsztunek szkoły kota będziesz mógł wykonać dopiero wówczas, gdy wcześniej skompletujesz schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota oraz będziesz posiadać zbroję w wersji podstawowej z głównej części gry.

Na ulepszony rynsztunek szkoły kota trzeba zdobyć różne składniki. Na arcymistrzowski rynsztunek kota składniki to:

  • jedna zbroja mistrzowska wiedźmińskiego cechu kota;
  • dwie wyprawione skóry drakonida;
  • dwie blachy wykonane ze wzbogaconego dwimerytu;
  • dwie wątroby potwora;
  • dwa serca potwora.

Jeśli uda Ci się skompletować wszystkie składniki, będziesz mógł wykonać zbroję poprawiającą wytrzymałość Geralta.

Potrzebne Ci będą także schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota. Podczas kolejnych etapów misji zleconej przez kowala, będziesz musiał zdobyć schemat stalowego i srebrnego miecza, pancerza, butów, rękawic oraz spodni.

W czasie misji czeka Cię wiele walk z potworami i stworami różnej maści. Jeśli je pokonasz, skompletujesz wszystkie niezbędne artefakty i schematy. Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć ulepszony rynsztunek szkoły kota, to zdobyte podczas misji schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota musisz dostarczyć do Zdravko – osoby, od której otrzymałeś tę misję. 

Arcymistrzowski rynsztunek kota – jakie kody?

Arcymistrzowski rynsztunek kota kody

Jak w każdej grze, tak też i w produkcji Wiedźmin 3 można iść na skróty. Jeśli nie chcesz po kolei wykonywać kolejnych misji i jeśli zależy Ci na tym, aby jak najszybciej w grze Wiedźmin 3 rynsztunek kota otrzymać, to możesz skorzystać z gotowych podpowiedzi i kodów. 

Jakie są na arcymistrzowski rynsztunek kota kody? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych podpowiedzi. 

Jeśli chcesz uzyskać ulepszony srebrny miecz cechu kota, to wpisz kod Lynx School silver sword. Z kolei, jeśli zależy Ci na ulepszonym stalowym mieczu cechu kota, wówczas właściwy będzie inny kod: Lynx School steel sword 1.

Korzystając z kodów, możesz także natychmiastowo otrzymać mistrzowską zbroję cechu kota – wpisz kod Lynx Armor 3. Wpisując kod: Lynx Boots 4 będziesz mógł cieszyć się mistrzowskimi butami. 

Jeśli jednak nie chcesz korzystać z kodów do gry Wiedźmin 3 i zależy Ci na tym, aby samodzielnie zdobyć poszczególne schematy, to czeka Cię wyśmienita przygoda podczas pokonywania kolejnych poziomów wiedźmińskiego wtajemniczenia!

Sprawdź też:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły