Katarzyna Kwiatkowska – z mężem, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Myślę, że wielu fanów zgodzi się ze mną, że Katarzyna Kwiatkowska, jest aktorką niezwykle utalentowaną. Za to też właśnie, jest najbardziej ceniona w wielu różnych recenzjach na jej temat. Aktorka sprawia przy tym wszystkim wrażenie niezwykle sympatycznej i miłej osoby, której woda sodowa, nie uderzyła do głowy. 

Jeśli zastanawiacie się, ile ma dzieci? Czy na portalu Wikipedia jest o niej jakiś artykuł? Czy kiedykolwiek brała ślub? Jaki jest jej wiek? To na te, jak i inne pytania, postaram się znaleźć odpowiedzi, w poniższym artykule.

Katarzyna Kwiatkowska – dzieci, z mężem, mąż, z synem, czyli życie prywatne 

Zacznę zatem od początku. Katarzyna Kwiatkowska urodziła się czwartego listopada w 1974. A skoro mam już tę informację to mogę podać Wam też, jaki jest jej wiek. Aktorka ma w tym momencie 49 lat. Czy ma dzieci? Zauważyłam, że jest to kwestia, która interesuje bardzo wielu jej fanów, a nie ukrywam, że zaciekawiła również mnie. Udało mi się dowiedzieć, że z synem raczej jej nie zobaczymy, ponieważ takowego, nie posiada! Ma za to córkę, Jaśminę, która przyszła na świat w 2017 roku. Jest to więc dziewczynka, której wiek, wynosi w tym momencie 5 lat. Czy mąż jest obecny w jej życiu? W licznych wywiadach aktorka wyraźnie zaznacza, że jest samotną matką. 

Do tej pory też, nie zdecydowała się nigdy, na żaden ślub. Katarzyna Kwiatkowska podkreśla również, że nigdy nie było szans na to, aby ojciec Jaśminy, związał się z aktorką poprzez ślub. Ich córka widuje się z nim regularnie, zazwyczaj za pośrednictwem internetu.

Katarzyna Kwiatkowska – Wikipedia, co tam znajdziemy? 

Wikipedia jest darmową encyklopedią internetową, gdzie pojawiają się artykuły na niemalże wszystkie tematy. Czy znajdziemy tam zatem wpis o Kwiatkowskiej? Okazuje się, że tak. Z informacji, które tam przeczytałam, dowiedziałam się, że mąż to termin, który nigdy nie był obecny jej w osobistym życiu. To samo zresztą tyczy się kwestii, która ciekawi wiele jej fanów, a mianowicie, co dzieje się z synem aktorki. Kasia Kwiatkowska takowego nie posiada, o czym również można się przekonać, odwiedzając stronę jej poświęconą, na portalu Wikipedia. 

Czego zatem można się tam dowiedzieć? Wpis, który jest jej poświęcony, zawiera głównie informacje na temat jej kariery aktorskiej oraz edukacji. Znajduje się tam również, krótka adnotacja na temat jej życia osobistego, z której wynika, że z mężem, jej nie zobaczymy. Aktorka pilnuje bardzo mocno swojego życia osobistego, więc ciężko stwierdzić, czy obecnie się z kimś spotyka. Wszystkie przesłanki, wskazują jednak na to, że jest singielką.

Katarzyna Kwiatkowska – rodzice, wzrost i inne ciekawostki 

Rodzice Katarzyny Kwiatkowskiej rozstali się, gdy aktorka była bardzo mała. I chociaż matka naszej bohaterki, nie wychowywała jej z mężem, to sama Kwiatkowska twierdzi, że nigdy nic jej nie brakowało. Całe swoje dzieciństwo oraz wczesną młodość, otoczona była troską i opieką właśnie ze strony swojej mamy oraz babci. Gwiazda nie obawiała się zatem o to, jak poradzi sobie jako samotna mama. Czy wiadomo, kim są w ogóle jej rodzice? Ojciec Katarzyny Kwiatkowskiej opuścił ich rodzinę, gdy aktorka była dziewczynką. Kasia bardzo często wspomina również, że nie utrzymywał z nią potem kontaktu, dlatego też stara się, aby Jaśmina mogła widywać swojego, chociaż za pośrednictwem internetu. Kim jest mama Katarzyny Kwiatkowskiej? Nie znalazłam na ten temat, żadnych danych. Aktorka mówi natomiast bardzo często, że może liczyć na jej pomoc o każdej porze dnia i nocy, co w przypadku bycia samotnym rodzicem, jest niezwykle ważne. Katarzyna Kwiatkowska jest za tę postawę matki, bardzo wdzięczna.

Dość już jednak, o sprawach rodzinno – uczuciowych naszej bohaterki. Domyślam się bowiem, że chcielibyście dowiedzieć się, jaki ma wzrost oraz ile waży? I chociaż większość z Was spuści teraz niezręcznie głowę i pewnie uda, że wcale Was takie rzeczy nie interesują, to jestem niemalże pewna, że jest zupełnie inaczej. Osoby publiczne to dla wielu, ogromna inspiracja. Czerpiemy bardzo wiele, z ich stylu bycia oraz ubierania się. Właśnie dlatego też chcemy wiedzieć, jakie są ich wymiary w tym wzrost. Pozwala to nam na ocenę, czy na przykład ta czerwona sukienka, w której wystąpiła Kasia Kwiatkowska na ostatniej gali filmowej, będzie nam pasować. Udało mi się dowiedzieć, jak wysoka jest bohaterka tego artykułu. Kasia Kwiatkowska mierzy 168 cm.

Katarzyna Kwiatkowska a Marcin Kozidrak 

Marcin Kozidrak jest bratankiem słynnej piosenkarki, która jest głosem zespołu Bajm. Nie jest on natomiast, w żaden sposób, związany z Katarzyną Kwiatkowską. Marcin Kozidrak bardzo mocno martwił się o swoją ciotkę, gdy ta pod wpływem alkoholu, spowodowała wypadek samochodowy. Miało to miejsce w 2021 roku. Dla przypomnienia dodam tylko, że cała Polska mocno potępiała ją za ten występek, chociaż wszystko wskazuje na to, że cała sprawa, rozeszła się po kościach. Bratanek w tamtym czasie mocno obawiał się o jej zdrowie psychiczne, o czym często mówił publicznie, okazując ogromne wsparcie, mimo publicznego linczu, który spadł na kobietę.

Wróćmy jednak do Kasi Kwiatkowskiej. Jest to bez wątpienia utalentowana a przy tym miła aktorka, która świetnie radzi sobie, z łączeniem życia zawodowego z kwestią bycia samotną matką. Artystka jest pracowita i świetnie zorganizowana. Moim zdaniem, postawa niewątpliwie godna podziwu!

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły