DaChoyce – pochodzenie, kto to, wiek, imię, narodowość

Wakacje się kończą. Zostało tylko kilka dni przed powrotem do szkoły. Jeśli jesteś już studentem, to jeszcze na spokojnie masz czas, a jak pracujesz, to wakacje pewnie już dawno się skończyły. Co by nie było, zaraz nadejdzie do nas chłodniejszy klimat, a wraz z nim tęsknota za egzotycznymi rytmami i wylegiwaniem się na słonecznej plaży. Niestety, nie wiem, czy to, co mam Ci dzisiaj do zaoferowania, poprawi Twój humor. Jeśli jesteś fanem Malika Montany to na pewno. Jeśli hejterem, to współczuję prawie tak bardzo, jak sobie. No, ale bez zbędnego dłuższego powstrzymywania tego, co musi nadejść, przed nami kolejna dawka mniej lub bardziej interesujących faktów. 

Jak już wspomniałam, zanurzymy się dzisiaj w podziemnym skarbców pełnym złota, diamentów, jak również i zwykłych, bezwartościowych kamieni. A wszystko to za sprawą wspomnianego wcześniej Malika. Jakiś czas temu dorzucił on do swojego skarbca kolejny kamyczek. Być może obiło się o Twoje uszy imię, czy raczej pseudonim DaChoyce. To właśnie tą osobą będziemy się dzisiaj zajmować. Spróbujemy razem odkryć, kto to jest, ile ma lat, z jakiego kraju pochodzi, a także wiele innych informacji. Czy okaże się bryłką złota, oszlifowanym lub nie diamentem, czy zwykłym skalniakiem? Pozwól, że przybliżę Ci tę postać i to Tobie zostawię ocenę naszego kamyczka.

DaChoyce – informacje, których nie znajdziesz na Wikipedii

Informacje o DaChoyce, których Wikipedia Ci nie poda, to zdecydowanie wszystko. Źródło wiedzy i nasza internetowa wyrocznia, nie posiada osobnej strony dla naszego kamyczka. Chociaż już po wpisaniu tego pseudonimu, dowiadujemy się, że jest to młoda kobieta. Wiedzę o niej można znaleźć na różnych portalach, jednak informacje te są stosunkowo ograniczone. Nie znajdziemy niestety tego, jak ma naprawdę na imię, więc jej pseudonim pozostaje naszą główną bazą operacyjną. Wiemy za to, ile ma lat, a także skąd jest.

Zanim przejdziemy do tych fascynujących informacji, skupmy się najpierw na tym, kto to w ogóle jest. Otóż DaChoyce to raperka, o śniadej skórze i głębokiej, stosunkowo niskiej barwie głosu. Dziewczyna ma swój własny repertuar, jednak szczególny rozgłos w Polsce przyniosła jej współpraca ze znanym twórcą Malikiem Montaną. Stworzyli oni razem kilka piosenek i klipów wideo, które miały na celu promować biznes Malika. Teksty są, tak, jak w przypadku części twórców muzyki rap, pozbawione głębi i wulgarne. Co ciekawe fani uważają je za szczególnie „światowe”, być może właśnie za sprawą pochodzenia DaChoyce. 

DaChoyce – pochodzenie, narodowość, skąd jest?

Będąc w temacie tego, skąd jest nasz kamyczek. Narodowość DaChoyce została poznana. Dziewczyna jest pochodzenia brazylijskiego. To właśnie w swoim rodzimym kraju zaczęła swoją karierę i dopiero jakiś czas temu została przyjęta pod skrzydła Malika. Ona zyskała popularność i nowych fanów, natomiast polski twórca może pochwalić się kolejną międzynarodową kolaboracją.

Narodowość to jednak jedyna informacja związana z pochodzeniem, jaką jesteśmy znaleźć. Nasz brazylijski kamyczek świeci jasnym blaskiem i przyciąga pięknym, głębokim głosem z gorącego kraju, nadając egzotyki do kawałków Malika, ale także nieco kobiecości. Montana jest znany ze wspólnych utworów z innymi męskimi artystami i jego fani szybko docenili uwzględnienie kobiety w jego pracy. Oczywiście to, skąd jest, również wpłynęło na pozytywny odbiór DaChoyce w komentarzach.

DaChoyce z Malikiem Montaną

DaChoyce – ile ma lat,  wzrost

Wiemy już kto to jest, a także znamy jej narodowość, ale ile ma lat? Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że dziewczyna jest nadal młoda. Jej wiek jednak jest trudny do ustalenia, ponieważ, Wikipedia nic o niej nie wspomina, a także nie znamy jej daty urodzenia. Wiele portali na pytanie ile ma lat, podaje za to, że nasz jasno świecący kamyczek jest w wieku 27 lat. Czy ta informacja jest potwierdzona, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ale dziewczyna wygląda na podobny wiek, więc można uznać, że ta informacja jest bliska prawdy. 

Jeśli chodzi o wzrost DaChoyce, to nie jest on nigdzie podany. Ta, jak również wiele innych, dokładniejszych informacji, nie została podana fanom. Raperka z ciepłego kraju nie jest jeszcze na tyle popularna, by podobne fakty o jej osobie były ujawnione. Są jednak portale, które podają, że może mieć ona nieco poniżej 170 cm. Jest to jednak tylko podejrzenie tak, jak w przypadku wieku.

Nasz dzisiejszy kamyczek świeci jak prawdziwy diament, ale czy nim jest? Informacje są na tyle ograniczone, że ciężko to stwierdzić. Nie wiemy nawet, jak ma na imię, choć to oczywiście nie jest najważniejsze. Nie ma ona jeszcze swojej strony na Wikipedii, co również nie jest jeszcze wyznacznikiem, ale zdecydowanie utrudnia dowiedzenie się, kto to jest. Znamy tylko przybliżone liczby, jeśli chodzi o wiek i wzrost, a najbardziej obszerną wiedzę daje nam kolaboracja DaChoyce z Malikiem Montaną. 

Tak jak pisałam wcześniej, na Tobie spoczywa odpowiedzialność określenia tego, czy dziewczyna jest gwiazdą. W zależności od tego, czy lubisz twórczość Malika, zapewne masz już jakąś opinię o DaChoyce. Ich repertuar, moim zdaniem, nie jest szczególnie wysokich lotów, a tekst oprócz bycia wulgarnym wydaje się zwyczajnie nudny. Jednak brzmienie tych utworów może być dla niektórych całkiem przyjemne do słuchania. W aspekcie melodycznym zdecydowanie może to przyciągać, zwłaszcza z brazylijskimi wstawkami, których zrozumienie wymaga tłumaczenia. Możemy wtedy skupić się jedynie na warstwie dźwiękowej i docenić go, bez wsłuchiwania się w znaczenie piosenki.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły