KRISPOL – opinie o marce i produktach. Okna, żaluzje, rolety, bramy

KRISPOL to jedna z ugruntowanych na rynku marek, oferujących kompleksowe rozwiązania z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Już od ponad 30 lat oferuje ona najwyższej jakości produkty niezbędne podczas prac remontowych, czy wykończeniowych. Staranność oraz precyzja wykonania sprawiły, że firma KRISPOL rozpoznawalna jest nie tylko na rodzimym, ale i na europejskim rynku. Dzięki bogatemu i ciągle powiększającemu się asortymentowi, każdy klient może kupić dokładnie to, czego potrzebuje. Okna, drzwi, żaluzje, rolety czy bramy garażowe – wszystko to oferuje polska marka KRISPOL. 

Krispol opinie na wizytówce Google
Opinie powyżej 4 gwiazdek to dobre opinie.

Okna KRISPOL – opinie, jakie znajdziemy na forum?

Konkurencyjność marek na rynku sprawia, że każda firma, chcąc zyskać klienta oferuje coraz to nowsze i bardziej dopasowane do potrzeb konsumenta rozwiązania. Poszukując opinii o oknach KRISPOL spotkać możemy się z wieloma pozytywnymi komentarzami, jednak jak w przypadku każdego produktu, tak i mówiąc o stolarce okiennej KRISPOL część klientów wspomina o pewnych bolączkach. W zdecydowanej większości przypadków dotyczą one znacznie mniejszej popularności okien od bram garażowych tego producenta. Poniekąd wynikać może to z faktu wprowadzenia stolarki okiennej do asortymentu znacznie później niż znanych i lubianych bram garażowych, bądź też świadomym wyborem klientów marek, które są rozpoznawalne i kojarzone z wysoką jakością oferowanych okien.

Ważna informacja – KRISPOL to producent, jeśli ktoś źle zainstalował Twoje okna to nie jest wina producenta.

Okna KRISPOL fen 82 – opinie

Oferta marki KRISPOL jest mocno zróżnicowana, dzięki czemu znajdziemy w niej zarówno klasyczne modele okien, jak i rozwiązania eleganckie i wyróżniające się wysoką energooszczędnością. Warto tu wspomnieć o oknach KRISPOL fen 82, które cieszą się nienaganną opinią. Wielu klientów zwraca uwagę na zastosowane w tym modelu okien okucia, które charakteryzują się podwyższoną odpornością na włamanie. Pozytywne opinie na forach internetowych dotyczą także zastosowanej grubości szyb, dzięki czemu w zimie okna nie są nośnikiem energii cieplnej, co pozwala znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie. Okna KRISPOL fen 82 oferują także możliwość wybarwienia rdzenia na kolor antracytowy, co w przypadku wyboru okleiny w adekwatnym odcieniu prezentuje się niezwykle elegancko.

Okna KRISPOL – opinie, co mówią Internauci?

Decydując się na zakup stolarki okiennej, wiele osób zasięga informacji w sprawdzonych źródłach, dzięki czemu zyskują pewność, że wybrany przez nich asortyment wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością. Bardzo częstym źródłem opinii o produkcie są różnego rodzaju fora branżowe, na których posiadacze danych produktów dzielą się z innymi swoją wiedzą i przemyśleniami. W przypadku okien KRISPOL opinie na forum w zdecydowanej większości są pozytywne. Mimo iż, zdecydowana większość wypowiadających się osób, kojarzy markę z bramami garażowymi, posiadacze stolarki okiennej cenią sobie jakość wykonania, zastosowanie solidnych aluminiowych profili, wytrzymałych okuć oraz szyb. 

krispol czas oczekiwania na zamówienie
Jakiś czas temu trzeba było czekać trochę czasu na zamówienie, aktualnie nie ma z tym problemu i nie pojawiają się żadne negatywne opinie.

Żaluzje i rolety od KRISPOL – pozytywne opinie, cennik

Kolejnymi produktami w asortymencie marki KRISPOL są żaluzje i rolety. Na uwagę zasługuje fakt, iż są one jednymi z częściej wybieranych produktów stolarki otworowej. Opinie o roletach KRISPOL pochodzą głównie od klientów indywidualnych, którzy cenią sobie prywatność i poszukują rozwiązania zabezpieczającego dom podczas wyjazdów. Pełna automatyka rolet, łącznie z możliwością reagowania rolet na zmieniające się warunki atmosferyczne to przeważający argument u osób je posiadających. Podobnie jest w przypadku opinii o żaluzjach fasadowych KRISPOL. Cenniki dostępne na stronie internetowej producenta uwzględniają indywidualne potrzeby klientów, dlatego znajdziemy w nich zarówno tańsze, jak i droższe rozwiązanie. Ze względu na zastosowanie automatycznych silników oraz możliwości zdalnego sterowania żaluzjami i roletami, ich ceny są adekwatnie wyższe od innych rozwiązań, dostępnych na rynku.

Bramy garażowe KRISPOL – opinie dobre, choć ceny nie są niskie

Czołowym produktem polskiej marki KRISPOL są bramy garażowe o wielu pochlebnych opiniach. Chwalą je zarówno prywatni posiadacze, jak i firmy, które zdecydowały się na ich montaż. Bramy garażowe cenione są za wykonanie, możliwość doboru koloru z szerokiej palety barw czy zamówienia konkretnego wymiaru. Niestety wielu klientów zwraca uwagę na cenę, która nie należy do najniższych. Co prawda, idzie ona w parze z jakością, jednak na rynku znaleźć możemy inne, znacznie tańsze, a jednocześnie równie jakościowe rozwiązania.

KRISPOL drzwi – opinie z forum

Dobre, jakościowe drzwi dają nie tylko bezpieczeństwo, ale także chronią dom przed utratą temperatury. Decydując się na markę KRISPOL zyskujemy przede wszystkim solidne wypełnienie aluminiowego profilu, przez co drzwi służyć mogą nam przez lata, bez uszczerbku na jakości. Podobnego zdania są Internauci, którzy uważają, że warto zapłacić nieco więcej, za wygodę, precyzję oraz staranność wykonania stolarki drzwiowej. Oferowane przez KRISPOL drzwi według opinii z forum w pełni spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów i mimo iż nie są wykonane z drewna wyglądają niezwykle elegancko i reprezentacyjnie.

KRISPOL czy Wiśniowski

Mimo iż na rynku dostępnych jest wiele marek oferujących okna, drzwi czy bramy garażowe, najczęściej do czynienia mamy z pojedynkiem dwóch czołowych producentów. Klienci poszukujący stolarki otworowej rozważają produkty takich marek jak KRISPOL czy Wiśniowski. Nie da się ukryć, że jedne i drugie oferują szeroki wachlarz rozwiązań, zarówno pod kątem zastosowanych technologii, jak i kolorystyki. Pod względem jakości obie marki są na tym samym szczeblu. Marka Wiśniowski doceniana jest głównie za montowane elementy automatyki, z kolei KRISPOL wyróżnia się bardzo wysoką zdolnością cieplną i nowoczesnym designem. Wybór pomiędzy markami KRISPOL czy Wiśniowski jest trudny, bowiem obaj producenci oferują bardzo wyrównany asortyment pod względem jakości.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły