LumiSpa – opinie, cena, forum, efekty, czy warto, co to jest, cena, opinie Wizaż, nu skin

LumiSpa to urządzenie marki Nu Skin, które służy do pielęgnacji cery. Age LOC LumiSpa – bo tak brzmi pełna nazwa tego produktu – ma być rewolucją wśród profesjonalnych urządzeń kosmetologicznych do domowego użytku. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdzamy opinie internautek, m.in. opinie Wizaż (największego forum dla kobiet) na temat tego, czy warto go kupić. Cena może zwalać z nóg, ale efekty podobno też są zniewalające.  

LumiSpa – co to jest?

Zestaw Age LOC LumiSpa składa się z:

  • urządzenia AgeLOC LumiSpa z wbudowaną ładowarką
  • silikonowej głowicy (przeznaczoną do każdego typu cery)
  • stacji ładującej i kabla zasilającego
  • instrukcji użytkownika

LumiSpa od Nu Skin to urządzenie do codziennej pielęgnacji skóry na twarzy. Usuwa makijaż, pobudza krążenie i dogłębnie oczyszcza skórę z nadmiaru sebum. 

Opinie wielu internautek – influencerek testujących produkty kosmetyczne, które korzystają z tego urządzenia, są bardzo pozytywne. Większość z nich zwraca jednak uwagę na to, że najlepsze efekty można uzyskać tylko wtedy, gdy Lumi Spa używa się wraz z innymi produktami marki Nu Skin. 

Wyczerpująco na temat produktu wypowiadają się użytkowniczki forum internetowego dla kobiet – sprawdź poniżej opinie Wizaż. 

LumiSpa – opinie

.Większość kupujących chwali produkt za oryginalność, choć zwraca też uwagę na to, że jest dość drogi (cena to ponad 1000 zł). Pojawiają się również niepochlebne opinie, ale nie jest ich dużo. 

Bardzo fajna i rozbudowana opinia na Wizaz

Niektóre z użytkowniczek, pisząc opinie, podało, że nie zauważyło u siebie zmian. Pojawiały się też opinie mówiące, że efekty nie były pozytywne. Tu musimy zwrócić twoją uwagę na ważny fakt – jeśli masz problematyczną skórę, skłonną do alergii lub nadwrażliwą, skonsultuj się z dermatologiem, zanim kupisz jakiekolwiek nowe kosmetyki do pielęgnacji. 

LumiSpa – opinie na forum

Wiele kobiet prosi o opinie na temat LumiSpa i innych produktów Nu Skin na forach internetowych. Inne internautki polecają te produkty, choć podkreślają, że wysoka cena może odstraszać. 

Te panie, które kupiły LumiSpa, piszą na forum, że są zadowolone z tego, jakie efekty udało im się osiągnąć. Produkty od Nu Skin wpływają na poprawę owalu twarzy i ujędrniają skórę, która wraz z wyhamowaniem produkcji kolagenu może stać się wiotka i matowa. 

LumiSpa Nu Skin – opinie na Wizaż

Sprawdziliśmy też opinie na najbardziej znanym wśród miłośniczek kosmetyków forum – wizaz.pl. Wizażanki bardzo chwalą urządzenie Lumi Spa. Skóra staje się dzięki niemu bardziej gładka i odżywiona. Przy zastosowaniu kosmetyków dedykowanych do LumiSpa można bardzo szybko poprawić wygląd cery. Dzięki LumiSpa skóra wygląda młodziej. Jest odżywiona i wypoczęta. 

LumiSpa – czy warto?

Jeśli nadal nie wiesz, co to LumiSpa i zastanawiasz się, czy warto inwestować w ten produkt, wiedz, że zbiera on raczej pozytywne opinie. Większość recenzentek urządzenia LumiSpa na pytanie, czy warto je kupić, odpowiada twierdząco. Zastosowana w urządzeniu technologia pobudza krążenie, aktywizuje komórki w najgłębszych warstwach skóry. 

W połączeniu z profesjonalnymi kosmetykami marki Nu Skin, skóra ma szansę wyglądać na zregenerowaną, odżywioną i młodszą niż jest w rzeczywistości. Jak mówią niektóre opinie, LumiSpa opóźnia procesy starzenia się skóry.  

Wśród zalet urządzenia wymienia się to, że:

  • niweluje oznaki zmęczenia (podpuchnięte powieki, cienie pod oczami),
  • oczyszcza (nadaje się także do demakijażu),
  • poprawia jędrność skóry (przy regularnym stosowaniu owal twarzy staje się wyraźnie podniesiony a policzki uwydatnione).

Bez wątpienia tym, co może odstraszać potencjalne klientki jest cena. Urządzenie kosztuje nieco ponad 1000 zł. Do tego co 3 miesiące trzeba wymieniać silikonową głowicę (200 zł). Najlepsze efekty można uzyskać, stosując produkt wraz z kosmetykami Nu Skin (około 150 zł miesięcznie). Na koszty cykliczne związane z używaniem produktu zwróciła uwagę jedna z internautek pisząca opinie Wizaż.  

W przypadku, gdy regularnie korzystasz z zabiegów pielęgnacyjnych u kosmetyczki, na pewno wydajesz więcej. To urządzenie zwróci ci się po trzech miesiącach. Jeśli jesteś zabiegana i ciężko ci wygospodarować wolne popołudnie na wizytę w gabinecie, możesz kupić LumiSpa. 

Zdrowo wyglądająca cera to także mniej pieniędzy na kosmetyki: podkład, korektor, rozświetlacz. Jeśli uda ci się osiągnąć zadowalające efekty, możesz zrezygnować z grubych warstwa makijażu na rzecz lekkich kosmetyków podkreślających urodę. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły