Majestic Sport – opinie, kod rabatowy, Majestic Sport gumy opinie

Jako że zbliża się Nowy Rok, to lista postanowień powoli się zapełnia. Myślę, że 70% procent społeczeństwa będzie miało na niej punkt pt. regularne ćwiczenia. Akcesoria w postaci gum czy hantli są konieczne, jeśli planujesz trenować w domu i chcesz progresować. Jednym z popularniejszych sklepów online, który ma w ofercie wiele sprzętów jest Majestic Sport. Jakie ma opinie? Czy są aktywne obecnie jakieś kody rabatowe? Zapraszam do lektury.

Zobacz: Fasardi – sukienki, opinie, zwroty, dresy, nowości, formularz zwroty, kod rabatowy, zwrot koszt, czas dostawy,

Majestic Sport – co to za firma?

Majestic Sport jest znanym sklepem, który prowadzi sprzedaż odzieży i akcesoriów sportowych. Kupują w nim zarówno indywidualni klienci, jak i firmy i instytucje. Majestic Sport nie jest nową platformą sprzedażową, która dopiero się rozkręca – jest ona na rynku od 2005 roku. 

Na stronie Majestic Sport znajdziesz sprzęty i odzież od bardzo różnych producentów – w tym marki własnej Majestic Sport. Z jakich kategorii rzeczy tam dostaniesz?

 • Sporty – wodne, lekkoatletyka, skating, tenis i pokrewne, bieganie, rowery, sporty walki, zimowe, medycyna sportowa, rekreacja
 • Szkoły i przedszkola  – wyposażenie sal gimnastycznych, lekkoatletyka, pływanie, instrumenty, nagłośnienie, gimnastyka korekcyjna, strefa trenera i animatora
 • Sporty drużynowe – piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka, unihokej, wyposażenie boisk, strefa kibica, baseball, palant, rugby
 • Siłownia i fitness – akcesoria do ćwiczeń, sprzęt fitness, crossfit, siłownia, suplementy i odżywki
 • Turystyka – outdoor, kemping, bagaż
 • Odzież

Jak widzisz – oferta jest bardzo szeroka. Jest to niewątpliwa zaleta dla firm i instytucji – mogą zaopatrzyć się za jednym zamachem w jednym sklepie. 

Majestic Sport – opinie

Na Google ma aż 1600 opinii – średnia ocena to 4,9 na 5 gwiazdek. Jest to naprawdę świetny wynik jak na tak dużą liczbę recenzji. Co w opiniach o platformie sprzedażowej napisali konsumenci? 

Źródło: twojeopinie.com
 • chwalony jest szeroki asortyment – dostaniesz tam praktycznie wszystko
 • paczki pakowane są bezpiecznie – produkt nie szansy się uszkodzić 
 • najczęściej poruszanym aspektem w opiniach jest dostawa, którą wiele osób określa mianem błyskawicznej
 • sklep na bieżąco informuje, co dzieje się z zamówionymi rzeczami – kiedy zostały zapakowane, wysłane i w jaki dzień możemy się ich spodziewać
 • obsługa klienta na infolinii oceniana jako bardzo pomocna, znająca się na rzeczy, profesjonalna
 • jeden z klientów napisał, że kupił przeceniony worek na SUPa, który okazał się być porysowana (to z tego wynikała obniżka ceny), o czym nie został powiadomiony
 • możliwość płacenia w PayPo
 • oferowane rzeczy często mają najniższą cenę na rynku

Zobacz: Delkom – opinie, kontakt, kod rabatowy, czas dostawy

Majestic Sport gumy – opinie

Marka Majestic Sport ma gumy oporowe do ćwiczeń – zarówno te długie (power band), jak i krótkie (mini band i hip band). Jeśli treningi bez akcesoriów nie robią już na Twoim ciele wrażenia, to naprawdę warto jest się zastanowić nad zakupem tego gadżetu. 

Potrafi on bardzo urozmaicić i utrudnić trening, dzięki czemu będziesz mógł progresować. Wiadomo – gumy, nawet te o dużej sile oporu, nie zastąpią ciężarów, jednak mogą być świetnym wstępem lub dodatkiem do treningów siłowych. 

Jakie Majestic Sport gumy opinie mają w sieci? Czy są trwałe?

Źródło: majesticsport.pl
 • Gumy power band od Majestic Sport kupisz m.in. w zestawie, w którym są 4 sztuki – każda ma inną siłę oporu. Produkt ten na Ceneo ma aż 4,8 na 5 gwiazdek. Chwalony jest przede wszystkim materiał, z którego taśmy zostały wykonane – jest to gruby lateks, który nie pęka. Poza tym w opiniach o nich przeczytać można, że cena jak na tak porządnie wykonany sprzęt, nie jest wygórowana.
 • Materiałowe hip band Majestic Sport gumy w opiniach na Ceneo mają 4,9 na 5 gwiazdek. Obecnie co druga fit influencerka wypuszcza swoją linię tego typu gum. Co odróżnia je od tych od Majestic Sport? Cena! W recenzjach o nich często opisywana jest jako bardzo atrakcyjna – zestaw 3 materiałowych gum kosztuje około 60 zł. Te od znanych trenerek są przeważnie raz droższe! Poza ceną doceniana jest ich trwałość i to, że nie zsuwają się one podczas treningów. 
 • Gumy mini band są bardzo podobne do hip band. Polecane są najczęściej początkującym – mają mniejszy opór. Jeśli masz wystarczająco dużo środków, to warto mieć oba te rodzaje. Gumy Majestic Sport w opiniach wypadają tak dobrze, jak te opisane wyżej – 4,9 na 5 gwiazdek na Ceneo. Są opisywane jako trwałe i tanie – zestaw 4 gum mini band kosztuje około 30 zł. 

Majestic Sport – kod rabatowy 

Czy na Majestic Sport są obecnie jakieś kody rabatowe? Tak! Sklep ma dwie zakładki – Outlet i Promocje. To tam znajdziesz wszystkie przecenione produkty.  Kodów rabatowych nie trzeba wpisywać podczas realizacji zamówienia – obniżka doliczy Ci się sama. 

Teraz (30 listopada 2022 roku) taniej dostaniesz tam m.in. gumy! Zestaw 4 gum Majestic Sport mini band kosztuje 19,99! Gumy hip band (3 szt.) kupisz tam teraz za 39,99 zł (20 złotych taniej. 

Daj znać, czy zdecydowałeś się zamówić coś z tego sklepu! Jeśli tak, to czy skorzystałeś z kodu rabatowego?

Zobacz: Hisense – opinie, co to za firma, lodówki opinie, forum, pralki opinie, telewizory, Wikipedia, piekarnik

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły