Delkom – opinie, kontakt, kod rabatowy, czas dostawy

Delkom to znany sklep z komputerami i sprzętem IT, który nacisk kładzie na obsługę firm. Jednak jak to z internetowymi sprzedawcami bywa, wiele osób ma wątpliwości czy skorzystać z ich usług. W poniższym artykule zajmiemy się opiniami na ich temat, opowiemy jak wygląda kontakt z marką, ile wynosi czas dostawy i zajmiemy się kwestią kodów rabatowych.

Zobacz: PayPo – czy jest bezpieczne? Opinie, zwrot towaru, na czym polega?

Delkom – opinie

Delkom został założony w 2000 roku. Przez swój nieco ponad 20-letni czas funkcjonowania, powoli, acz skutecznie budował swoją opinię na rynku. Sklep oferuje jedynie sprawdzone rozwiązania technologiczne, co z pewnością wpływa na opinię wśród klientów. Tak jak mówiliśmy specjalizują się w obsłudze większym podmiotów, jak np. firmy, jednak nie zapominają również o tych mniejszych, pojedynczych klientach.

Ogólnie rzecz biorąc na temat Delkomu w internecie figurują niemal same pozytywne opinie. Oferując swoim klientom jedynie sprzęt najwyższych standardów, jedynie co pozostaje to dostarczyć go bezpiecznie klientowi, by ten był zadowolony ze sklepu (oczywiście wiemy, że to duże uproszczenie). 

Przeglądając Ceneo.pl czy Opineo.pl, widzimy niemal same perfekcyjne wyniki. Wszyscy kupujący byli przeważnie zadowoleni z produktu który zakupili i stanie w jakim go otrzymali. Warto wskazać tu również na obsługę klienta, którą w swoich opiniach zachwalało wielu internautów.

Były również nieco gorsze momenty, gdzie dochodziło do, lekko mówiąc, kuriozalnych sytuacji.

Delkom – opinie na forum

Źródło: Ceneo

Jesteśmy niemal tak samo zaskoczeni jak pan z komentarza. Zrywanie plomb i zmiana parametrów oryginalnego sprzętu w ten sposób, nawet jeśli mówimy o częściach producenta jest niedopuszczalna. Automatycznie anuluje to gwarancję komputera! Jeżeli zostało to ustalone z kupującym i to sklep brałby na siebie odpowiedzialność, moglibyśmy przymknąć na to oko, jednak tak się nie stało. Klient po prostu dostał taki laptop, bez wiedzy czy żadnej informacji.

Mimo swojej drastyczności, jest to odosobniony przypadek, a na historię tego typu już więcej się nie natknęliśmy.

Zobacz: VIADEM – opinie, forum, kod rabatowy, zwroty, adres

Przejdźmy zatem do pozytywów w opiniach klientów sklepu.

Źródło: Ceneo

To bardzo istotne by w problematycznych sytuacjach, kontakt ze sklepem był wysokim poziomie. Pamiętajmy jednak, że na niektóre specyficzne sytuacje, nie jesteśmy przygotowani, ani my, ani dział sprzedaży – warto o tym pamiętać zanim zaczniemy krzyczeć na panią/pana na infolinii. Jednak w tym przypadku Delkom można ocenić na 5+.

Delkom – czas dostawy, zwroty, kod rabatowy

O czasie dostawy warto jeszcze powiedzieć kilka słów. Przede wszystkim, gdy do czynienia mamy ze sklepem online, musimy pamiętać, że sam sprzedawca odpowiedzialny jest za dostawę jedynie połowicznie. Co to oznacza?

Sklep ma za zadanie przygotować przesyłkę i poinformować o tym dostawcę, by ten odebrał ją i wysłał już bezpośrednio do nas. Jeśli nasza paczka zostanie wysłana i zaginie, to nie wina sprzedawcy, a dostawcy. Warto mieć to na uwadzę zanim zaczniemy obwiniać za nasze niedogodności obsługę przy następnym kontakcie z infolinią. 

Ogólnie rzecz biorąc realizacja zamówienia trwa w przypadku Delkom bardzo krótko, a paczka może być przekazana dostawcy nawet tego samego dnia, w którym została zamówiona. Oczywiście czas realizacji będzie się różnił od wielkości zamówienia i dostępności produktów.

Zobacz: Gry na słaby PC – TOP5

A propos zwrotów nie doszukaliśmy się niczego niepokojącego, co więcej znaleźliśmy kilka opinie, które świadczą o tym, że w ich przypadku również nie ma się czego obawiać. Całość procesu jest równie prosta jak w przypadku zamówienia.

Aktualnie sklep nie posiada żadnych kodów rabatowych, ale za to doszukać się możemy sporych przecen na niektórych oferowanych produktach. Sprawdź datę artykułu, by upewnić się czy te dane są w Twoim przypadku aktualne!

Zsumujmy najważniejsze informacje:

Opinie: bardzo pozytywne

Kontakt: 585 859 580 lub [email protected]

Czas dostawy: nawet w ciągu jednego dnia, a przeważnie 2-3 dni

Kody rabatowe: aktualnie brak

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły