Michał Szpak z żoną? Czy faktycznie ją ma?

Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Wokalista budzi wiele kontrowersji swoim wyzwolonym podejściem do życia oraz barwnym charakterem. Karierę zaczynał w 2011 roku w popularnym muzycznym show „X Factor”, gdzie podbił serca jury i publiczności. Mimo tego, że nie udało mu się wygrać programu, zyskał sławę. W 2015 roku wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem „Byle być sobą”. To właśnie piosenką z tej płyty reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku, zdobywając wtedy 8. miejsce. Artysta ma na koncie wiele sukcesów, w tym Bursztynowego Słowika na Top of The Top Sopot Festival, lecz skutecznie oddziela swoje życie prywatne od zawodowego. Muzyk jednak często jest widywany w kobiecym towarzystwie, więc fani zastanawiają się przy każdej z takich okazji, czy to widok Michała Szpaka z żoną. 

Michał Szpak z żoną – o co chodzi? 

Michał Szpak zdaje się jedną z gwiazd, które nie boją się być sobą, idąc przez życie. Głośno mówi o swoich poglądach i tym, czym kieruje się w życiu. Jednak, mimo to, chroni on swoje życie prywatne i dba o swoich bliskich. Wiadomo, bowiem że życie w ciągłym blasku reflektorów może być wyczerpujące i ryzykowne. O życiu prywatnym Michała mówi się niewiele, choć licznych spekulacji nie brakuje. Wiadomo, że muzyk ma dwie siostry i brata. Jedna z sióstr artysty, Marlena, jest lepiej znana szerszemu gronu, ponieważ także jest wokalistką. Para rodzeństwa miała nawet wspólną trasę. 

Jednak wielu fanów zastanawia się, czy Michał Szpak jest w związku. Plotki i domysły podsycają wspólne zdjęcia muzyka z pięknymi kobietami, zarówno z branży i spoza niej. Artysta często widywany jest, bowiem w kobiecym towarzystwie. Nie komentuje jednak swojego życia uczuciowego. Na jego Instagramie pojawiło się niegdyś zdjęcie, na który siedzi z tajemniczą blondynką na kolanach, która wtula się w niego. Zdjęcia podgrzało sieć, bo fani zaczęli spekulować, czy jest to Michał Szpak z żoną. Tym bardziej, że w wywiadach muzyk przyznawał, że pragnie założyć rodzinę. Prawda na temat tajemniczej kobiety okazała się jednak nieco inna.

Czy Michał Szpak ma żonę? 

Kobieta ze zdjęcia na profilu muzyka okazała się jego partnerką, ale taneczną. Para razem występowała w programie „Taniec z Gwiazdami”. Paulina Biernat, bo tak nazywa się tajemnicza blondyna ze zdjęcia, jest jedną z przyjaciółek muzyka. Paulina Biernat urodziła się w 1986 roku w Kielcach, czyli ma 36 lat. Z wykształcenia jest dyplomowanym psychologiem, coachem i profesjonalną tancerką. Przygodę z tańcem rozpoczynała w wieku 9 lat. Z czasem osiągnęła poziom mistrzowski w tańcu towarzyskim, zdobywając międzynarodową klasę taneczną „S”. Wiele osób kojarzy ją z popularnych programów tanecznych, jak „Taniec z Gwiazdami”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy jako prezenterkę cyklu „Para do poprawy” transmitowanego w 2015 roku, jako część „Dzień dobry TVN”. 

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się od czasów programu tanecznego i nawiązała się między nimi bliska, unikalna więź. Z tego powodu często bywają widziani w swoim towarzystwie. Nie mają też problemu z chwaleniem się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Sam Michał Szpak jednak rozwiał plotki na temat ich bliższej relacji w kontekście miłosnym. Nie oznacza to jednak, że muzyk nie marzy o miłości w życiu. Michał Szpak wydaje się mieć prawdziwie romantyczną duszę.

W wywiadach artysta przyznawał, że marzy o założeniu rodziny i byciu ojcem. Możliwe zatem, że w przyszłości zobaczymy Michała Szpaka z żoną. Jednak 30-letni muzyk podchodzi do takich spraw z rozsądkiem i uważa, że nie jest jeszcze gotowy na takie zobowiązanie. Ma bowiem świadomość, że wymaga to poświęcenia i czasu dla bliskich, co mogłoby być trudne, biorąc pod uwagę jego karierę muzyczną. Artysta chciałby mieć kiedyś więcej, niż jedno dziecko, a z pociechami chciałby mieć kumpelski kontakt.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły