Co napisać dziewczynie na dobranoc? Nasze propozycje

Jeśli  zastanawiasz się nad tym, co napisać dziewczynie na dobranoc, by sprawić jej przyjemność, dobrze trafiłeś. Poniżej pokażemy Ci, jakie teksty na dobranoc dla dziewczyny są najlepsze i ucieszą twoją ukochaną. Zwykłe zdawkowe dobranoc może okazać się niewystarczające. Dlatego skorzystaj z tego, co przygotowaliśmy. Teksty na dobranoc dla dziewczyny to wprawdzie nie przepis na szczęśliwy związek, ale na pewno jeden ze składników przepisu na udane relacje z ukochaną. 

Jeśli tylko uda Ci się dzięki temu wywołać uśmiech na jej twarzy – będziemy szczęśliwi, że mogliśmy pomóc. 

Sprawdź: Miłe i fajne powitanie na dzień dobry

Teksty na dobranoc dla dziewczyny

Pisząc do dziewczyny coś fajnego na dobranoc, zastanów się, co ty sam chciałbyś od niej usłyszeć. Jeśli Twoja dziewczyna lubi poezję i ma swojego ulubionego autora, znajdź wiersz, który będzie pasować do pożegnania i wyślij do niej fragment. 

Może jest fanką małych kotków albo piesków? Poszukaj odpowiedniego zdjęcia w internecie i wyślij do niej wraz z tradycyjnym pożegnaniem. Na pewno się ucieszy i sprawisz jej przyjemność tym drobnym gestem. Po pierwsze dlatego, że o niej nie zapomniałeś. Po drugie dlatego, że wysyłasz do niej to, co lubi, a więc jest dla ciebie ważna, wiesz, co ją interesuje. 

Staraj się nie zasypiać bez pożegnania. Po pierwsze to niegrzeczne, po drugie Twojej dziewczynie może być przykro, że się nie odezwałeś. Wymyśl coś fajnego na dobranoc i wyślij do niej. Możesz być pewien, że codzienne czeka na taką wiadomość od Ciebie. Dziewczyny zwykle są romantyczkami i takie słowa wiele dla nich znaczą. Jeśli uważasz, że szkoda czasu na coś takiego, wiedz, że to jedna z form wyrażania uczuć. Jeśli nie będziesz pokazywać dziewczynie, że Ci na niej zależy, może się okazać, że nie będzie chciała się z Tobą spotykać.

Możesz też wymyślić samodzielnie wierszyki – teksty na dobranoc dla dziewczyny. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nigdy wcześniej ich nie przeczytała w internecie albo nie usłyszała od kogoś innego. 

Nasze propozycje na coś fajnego na dobranoc:

Pomyśl o mnie dziś przed spaniem

Przyjdę rano ze śniadaniem

Ząbki czyste? Jest piżama?

Zobaczymy się więc z rana!

Snów uroczych życzę Ci

Przyśnij się dziś także mi!

Jeśli w śnie Cię swym zobaczę

Wiem, że coś dla Ciebie znaczę.

Jeśli się uśmiechniesz szczerze,

w nasza wielką miłość wierzę. 

Choć nie umiem ubrać tego w słowa

Idź się już pod kołdrę schowaj

Śnij o wspólnym dniu lub nocy

Niech sen piękny Cię zaskoczy

Więc dobranoc, śpij kochanie

Jutro dzień nam cudny wstanie

Kładź się już Aniele, 

snów miej pięknych wiele!

Choć osobno się kładziemy

W myślach razem spać idziemy

Choć samemu spać nie umiem

Buziaków przesyłam Ci strumień

Dobranoc ukochana

Zobaczymy się z samego rana

Jeśli nie odpowiada Ci rymowany, trochę żartobliwy ton, sprawdź, co napisać dziewczynie na dobranoc, by brzmiało to nieco poważniej:

Mam nadzieję, że będziesz spać dobrze. Śnij o czymś miłym – ja zamierzam o Tobie.

Dobranoc kochanie. Wyśpij się i odpocznij przed kolejnym pełnym wyzwań dniem!

Pora spać. Dobranoc. Życzę Ci, byś miała same przyjemne sny i obudziła się rano jeszcze piękniejsza niż dziś!

Jutro kolejny dzień razem – dziś już dobranoc! Wyśpij się, pięknych snów!

Choć dla Ciebie teksty na dobranoc dla dziewczyny mogą wydawać się zbędne i niepotrzebne, lepiej nie zapomnij odezwać się do ukochanej przed snem. Ciesz się tym, że żyjesz w tak wygodnym świecie, że możecie mieć z sobą kontakt cały czas. Jeszcze 20-25 lat temu ludzie mogli o tym jedynie pomarzyć. Dziś technologia pozwala nam mieć kontakt ze wszystkimi ludźmi na świecie przy pomocy łącza internetowego. Wzajemna komunikacja stała się prosta, wygodna i tania. 

Telefony komórkowe wśród nastolatków stały się popularne po 2000 roku. Wcześniej nawet niewielu dorosłych je miało a jeden SMS kosztował około 3 zł! 

Smartfony z dostępem do internetu i komunikatorami, przez które można się porozumiewać, weszły do masowego użytku około 2012 roku. Były dość drogie, a pakiety internetowe oferowane przez operatorów niewielkie. 

A jak jest dzisiaj? Prosty smartfon kupisz za kilkaset złotych. Nielimitowane rozmowy i kilkadziesiąt giga internetu możesz mieć za kilkanaście złotych. To, co dla pokolenia Twoich rodziców było abstrakcyjnym luksusem, dla Ciebie jest codziennością. Korzystaj z tego z głową. Wysyłaj teksty na dobranoc dla dziewczyny i ciesz się ze stałego kontaktu ze znajomymi. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły