Rafał Zaorski – dzieci, żona, wykształcenie, wiek, ile ma lat, wikipedia, samochód

Rafał Zaorski, kim jest? Sam mówi o sobie spekulant. Życie na giełdach, krypto waluty i świat finansów, to można powiedzieć, że jego drugie ja. Kim jest polski multimilioner? Ile ma lat Rafał Zaorski? Czy na portalu Wikipedia dowiemy się czegoś więcej na temat Rafała i jego sukcesów?

Rafał Zaorski to polski multimilioner, który stał się „królem giełdowego hazardu” oczywiście, sam o sobie mówi po prostu, że jest spekulantem. W wywiadzie dla portalu Forbes zapytany co to znaczy być spekulantem odpowiedział: „Widzieć więcej niż wszyscy i dostrzegać okazje, których inni nie widzą. I na tej podstawie kupować tanio, a sprzedawać drogo”. Tak naprawdę, nie od dzisiaj o Rafale Zaorskim huczy internet. Już w 2015 roku było o nim głośno, kiedy relacjonował na żywo, jak zarabia milion złotych. Od tamtej pory media obserwują uważnie jego poczynania, a on sam co jakiś czas chwali się, jak mu idzie w świecie giełdowym.

Ostatnio zrobiło się o nim głośniej, gdy kupił najdroższy apartament w Polsce, w Warszawie, na Złotej 44. Rafał Zaorski prowadzi również trzy kanały na youtube, na których filmiki są oglądane przez tysiące ludzi. Kanały są subskrybowane przez tysiące użytkowników, można je odnaleźć pod nazwami: „Rafał Zaorski”, „Trading Jam” oraz „Stock Jam Session”. W takim razie, czego możemy się dowiedzieć o Rafale Zaorskim?

Rafał Zaorski — wiek

Być może zastanawiasz się nad tym, ile ma lat Rafał Zaorski. Z wyglądu młody mężczyzna, odnoszący sukcesy w świecie finansów, giełd i krypto walut. Zainteresował się giełdami już, gdy osiągnął wiek 18 lat, był jeszcze wtedy bardzo młodym chłopakiem, ale już miał za sobą pierwszą transakcję z pieniędzy z wakacyjnej pracy.

Ile ma lat obecnie? Rafał Zaorski w 2022 roku osiągnie wiek 44 lat. Tyle że jak na swój wiek, wcale na tyle nie wygląda. Zamiast koszul i garniturów jak na biznesmena przystało, Rafał woli luźniejsze koszulki, casualowe spodnie i czapki z daszkiem. Więc z wyglądu przypomina co najwyżej nastolatka, a nie dorosłego faceta, z dużym doświadczeniem w giełdach.

Jednak kiedy był jeszcze dzieckiem, nie od razu zainteresował się giełdami i krypto walutami. Gdy miał 9 lat, zaczął interesować się programowaniem, co jak na swój wiek i na tamtejsze lata nastąpiło dość szybko. Jego zainteresowanie światem informatycznym, przerodziło się później w pracę, a następnie w wypalenie zawodowe. Mówił, że z dwóch miłości, do programowania i do spekulacji, została mu już tylko jedna, czyli spekulacja.

Rafał Zaorski lubi kamery. Źródło: Hejt Park (youtube)

Rafał Zaorski — żona, partnerka, dziewczyna

Rafał Zaorski i jego… No właśnie, żona czy dziewczyna? Czy Rafał ma już swoją życiową partnerkę? W wywiadach nie wypowiada się raczej na tematy z życia prywatnego, ciężko jest znaleźć informację na temat tego, czy jest już jakaś żona albo dziewczyna Rafała Zaorskiego. Niestety na próżno szukać takich informacji, bo spekulant, na tematy sercowe, raczej wypowiadać się też nie zamierza. Wiemy natomiast, z jego wypowiedzi w trakcie udzielanego wywiadu, że planuje się kiedyś ustatkować więc niewykluczone, że dziewczyna a później może i żona za jakiś czas się po prostu pojawi. 

Rafał woli mówić o pieniądzach, biznesie i swojej fundacji Trading Jam Session, niż o swoich sprawach prywatnych. Fundacja Rafała Zaorskiego to organizacja stworzona, aby chronić interesy ludzi i pomagać traderom, inwestorom i spekulantom, na wszystkich rynkach. Cytując słowa przewodnie fundacji: „Dbamy o prawdziwy odbiór rynków i ryzyka z nimi związanych… dostarczamy darmową edukację, w myśl idei wiedza za wiedzę.” Więc jeśli chodzi o tematy inne niż zawodowe, Rafał wolałby zachować dla siebie z jakichś powodów.

Rafał Zaorski — dzieci

Czy Rafał Zaorski ma dzieci? Jak już wiadomo, tak jak w przypadku żony czy dziewczyny, niestety nie udało się dowiedzieć niczego konkretnego, jeśli chodzi o dzieci Rafała Zaorskiego. Nie wypowiadał się też w sprawie swoich domniemanych dzieci w żadnym z wywiadów, dlatego, że nie przepada za poruszaniem tematów o swoim życiu prywatnym i specjalnie się też nim nie chwali. Natomiast w jednym z wywiadów wspomniał, że chciałby być kiedyś inspiracją dla młodych pokoleń, na przykład dla swoich dzieci czy wnuków. Tak więc z jego wypowiedzi, śmiało, można wywnioskować, że planuje w przyszłości się ustatkować i założyć rodzinę.

Rafał Zaorski — data urodzenia. Wiek nie gra roli?

Jaka jest data urodzenia Rafała Zaorskiego? W jakim wieku zaczął odnosić pierwsze sukcesy w świecie finansów? Data urodzenia Rafała to dokładnie 22 października 1978 rok. Jego data urodzenia sugeruje nam, że jego znak zodiaku to Waga. Urodził się w Pruszczu Gdańskim. W wieku 18 lat dokonał swojej pierwszej udanej transakcji. Na zakupie akcji Polifarb Dębica, zarobił wtedy skromne 5 procent. Na tym się jednak nie zakończyło. Jak widać na przykładzie Rafała, wiek nie gra tutaj żadnej roli, bo w wieku 18 lat, również założył swój pierwszy rachunek maklerski, oraz swoją pierwszą działalność gospodarczą.

Teraz gdy ma 44 lata, zdaje się, że nic nie jest w stanie go zatrzymać. Sam Zaorski, często w wywiadach wypowiada się w taki sposób, jakby jego praca była dla niego czymś najprzyjemniejszym na świecie. Kto by nie chciał mieć takiej pracy, która sprawia tylko przyjemność? Pomimo wielu strat finansowych i upadków, Rafał nadal kontynuuje swoje działania na giełdzie, co z resztą udaje mu się bardzo dobrze.

Rafał Zaorski — rodzice

Czy rodzice Rafała Zaorskiego żyją? Kim są jego rodzice? Czy rodzice Rafała Zaorskiego, również są związani z finansami? Rafał i jego rodzice przez dłuższy czas mieszkali w Pruszczu Gdańskim. Mama Rafała Zaorskiego miała styczność z finansami, ponieważ była księgową. W jednym z wywiadów wspomniał on, że jego mama umarła jak miał wówczas 24 lata. Gdy mama Rafała żyła, oczywiście miał wsparcie, bo jak to rodzice, wspierała swojego syna i pożyczała mu czasem pieniądze. Mówił, że gdy umarła, najbardziej go zabolało to, że nigdy nie przyznał się jej, że miał kłopoty na rynku i że dwa razy zbankrutował. Mówił, że byłoby mu na pewno lżej, gdyby jej powiedział i pewnie w tym momencie, byłby już w zupełnie innym miejscu niż obecnie. Jego rodzice bardzo go wspierali, zwłaszcza mama Rafała. 

Tata Rafała Zaorskiego nie miał styczności z finansami, kiedyś pracował w stoczni, później przeszedł na rentę. Rafał nie wspomniał ani słowem czy jego tato żyje, wspomniał tylko o swojej matce. Natomiast stwierdził podczas wywiadu, że bardziej był związany z matką być może z tego powodu, że jego tato był zajęty swoimi sprawami.

Był też mocno związany z dziadkami, od strony swojej mamy. Dziadek Rafała był dla niego bardzo ważną osobą w jego życiu, ponieważ był osobą szanowaną, charakterną i miał wartości ważniejsze niż zasoby finansowe. Jego babcia była osobą jeszcze przedwojenną z dystansem do pieniędzy. Dziadkowie Rafała nauczyli go tego, że pieniądze nie są ważne i że przecież nie zabierze ich do grobu, co jest jak najbardziej prawdą i za tą naukę Rafał jest im najbardziej wdzięczny.

Rafał Zaorski mimo wszystko pochodzi ze skromnej rodziny, w której nauczył się, że pieniądze to nie wszystko, przy czym sam nie przywiązuje większej wagi do swojego majątku. Dziadkowie Rafała niestety już nie żyją, ale jest im wdzięczny za wszystko, czego mógł się od nich nauczyć. Rafał nie ma rodzeństwa, jest jedynakiem i twierdzi, że nauczył się przez to, że gdy pojawiają się jakieś problemy, większe, mniejsze to zostaje on sam i próbuje samodzielnie je rozwiązywać. Dzięki temu, jeśli ma jakiś problem, to zawsze ma jakąś określoną strategię na jego rozwiązanie. 

W wywiadzie dla Interii wyjaśnił też, dlaczego nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym i rodziną. Wynika to z jednego powodu, gdy w 2015 roku prowadził fundację, która walczyła wówczas z piramidami finansowymi i różnymi oszustwami finansowymi. W tym czasie jako właściciel fundacji, zaczął dostawać groźby śmierci, typu „milion złotych, za jego głowę” jak wyjaśnił w jednym z wywiadów. Co prawda, jeśli chodzi o rodzinę, to ma on z nią dość bliskie kontakty, zwłaszcza z kuzynostwem, ale mimo wszystko stara się nie mieszać swojego życia prywatnego z zawodowym, z powodów bezpieczeństwa. To jest również ten sam powód, dla którego nie wypowiada się w tematach takich jak żona, dziewczyna czy nawet dzieci.

Rafał Zaorski — majątek

Jaki majątek posiada Rafał Zaorski? Rafał jest znany z tego, że lubi się pochwalić na swoich mediach społecznościowych, jaki majątek udało mu się zdobyć danego dnia. Tyle że tak samo, jak w kwestii życia prywatnego ma swoje tajemnice, których raczej nie wynosi na światło dzienne. Co do tego, jaki Rafał Zaorski posiada majątek, możemy jedynie spekulować o jego wielkości. Chociaż, jeśli już chodzi o ten majątek Rafała, to z pewnością, możemy zaliczyć do niego, ostatnio kupiony przez spekulanta apartament na Złotej 44, który jest najdroższym apartamentem w Polsce. Ten apartament kosztował Rafała około 23 milionów złotych. Cały apartament ma około 480 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i mieści się na całym jednym piętrze 192-metrowego apartamentowca. Zbyt wiele informacji jeśli chodzi o majątek spekulanta nie ma w internecie. Można co prawda jedynie spekulować ile wynosi jego majątek w tym momencie po wszystkich wygranych i przegranych.

Rafał Zaorski — studia, samochód, wykształcenie

Jakie Rafał Zaorski ma wykształcenie i czy skończył jakieś specjalne studia, które przygotowały go do bycia spekulantem? Jeśli chodzi o życie prywatne spekulanta, to nie wiemy o nim zbyt wiele, on sam też nie zdradza zbyt dużo szczegółów. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, nie bez przyczyny. Jeśli chodzi o studia Rafała Zaorskiego, to zaraz po zdaniu matury, poszedł na studia do Wyższej Szkoły Bankowej, ale zrezygnował z nich jeszcze przed obroną dyplomu, ponieważ tak bardzo pochłonął go biznes. Zresztą on sam nie jest jakoś specjalnie zwolennikiem certyfikatów i dyplomów. Natomiast jeśli chodzi o wykształcenie, to posiada on wykształcenie średnie, ponieważ ukończył technikum. Jak widać, samo wykształcenie, bądź  studia niekoniecznie są wyznacznikiem inteligencji. Jeśli chodzi o specjalistyczne wykształcenie Rafała w temacie giełd i kryptowalut nie wiemy na razie nic.

Jaki samochód ma znany spekulant? Rafał Zaorski i jego samochód. W ostatnim wywiadzie wspomniał, że raczej zazwyczaj jeździ hulajnogą albo komunikacją miejską, bo uważa, że jazda samochodem jest bez sensu i to strata czasu, aby szukać parkingu, bądź jakiegokolwiek miejsca aby zaparkować gdzieś swój samochód. Wspomniał również, że samochód nie jest dla niego czymś użytecznym, zwłaszcza w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa. Stwierdził też, że samo prowadzenie samochodu to jest jednak jakaś praca i wolałby podczas takich czynności coś poczytać lub dowiedzieć się czegoś więcej. Powiedział też, że po prostu samochód nie jest dla niego, chociaż prowadzić umie. Niestety w internecie jak i podczas wywiadu nie wspomniał jaki posiada samochód i czy w ogóle go posiada.

Jak wiadomo, Wikipedia jest portalem, na którym można znaleźć praktycznie każdą informację, na dosłownie każdy temat. Jeśli chodzi o ciekawostki i informacje na temat Rafała Zaorskiego, to na portalu Wikipedia nie ma już niestety takiego artykułu, ponieważ został on z jakiegoś powodu usunięty. Możemy spekulować, że sam Rafał Zaorski w obawie przed narażeniem na niebezpieczeństwo siebie i swojej rodziny, usunął z portalu Wikipedia artykuł o sobie. Nie wykluczamy, że takie informacje o Rafale na portalu Wikipedia kiedyś się pojawią, ponieważ wiele ludzi jest ciekawych jego historii oraz poczynań. W internecie można znaleźć wiele artykułów na temat spekulanta. Rafał Zaorski staje się coraz bardziej popularny, więc nie wykluczone, że w przyszłości ponownie doczeka się artykułu o sobie na Wikipedia. Mamy nadzieję, że zebraliśmy w tym artykule wszystkie informacje, których chciałeś się dowiedzieć na temat Rafała Zaorskiego.

Źródło zdjęcia głównego: duży w maluchu (youtube)

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły