Kukon – dziewczyna, wiek, wzrost imię i nazwisko, skąd jest?

Polska scena muzyczna nie może narzekać na brak utalentowanych muzyków. Z jednej strony jest wielu doświadczonych i uznanych raperów takich jak Pezet lub O.S.T.R., z drugiej po piętach depczą im młodsi nie mniej zdolni koledzy i koleżanki, którzy często jak swoi poprzednicy, są głosem pokolenia. Nie bez powodu rap jest gatunkiem muzycznym, bijącym rekordy popularności w naszym kraju. W artykule skupimy się przede wszystkim na raperze o pseudonimie Kukon, określającego siebie jako outsidera rodzimej sceny muzycznej. Przekłada się to również na to, że nie tak łatwo znaleźć o nim jakiekolwiek informacje, nie wspominając o Wikipedii, na której nie posiada swojej strony. Wydaje się jednak, że to tylko kwestia czasu, biorąc pod uwagę aprobatę, z jaką się spotyka. A co interesuje internautów na jego temat? Okazuje się, że chcieliby się dowiedzieć, skąd jest, gdzie mieszka, czy ma dziewczynę i w końcu jak ma na imię i nazwisko. Wszystkich zainteresowanych, zachęcamy do poznania osoby Kukona z nami. 

Kukon – imię i nazwisko, wiek, wzrost, gdzie mieszka?

Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Kukon? Mało kto mógłby się domyślić, że chodzi o Jakuba Konopkę. W jakim jest wieku, skąd jest i gdzie teraz mieszka? Raper urodził w Biłgoraju (woj. lubelskie) 20 lipca 1996 roku, więc niedawno skończył 26 lat i jest zodiakalnym rakiem. Nie udało nam się ustalić, gdzie aktualnie mieszka Kukon. Podejrzewamy, że nie chce się tym z nikim dzielić, a my szanujemy jego prywatność. Naszych czytelników ciekawi również, jakiego wzrostu jest młody artysta. Niestety, do tej informacji również nie udało nam się dotrzeć. Zdobywanie wiadomości poza wspomnianą Wikipedią, nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Zresztą jesteśmy zdania, że wzrost nie powinien być istotny, tylko muzyka, jaką tworzy i uznanie, które dzięki niej zdobywa. Skoro znamy już podstawowe fakty jak imię i nazwisko artysty oraz skąd jest, przejdźmy do następnego akapitu.

Kukon – kariera

Jak potoczyła się kariera Kukona? Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć jego utworu na kanale Ogrody na platformie YouTube. Zajmował się wtedy undergroundowym rapem, nierzadko w stylu boom-bap. Przełom nastąpił cztery lata później, a to dlatego, że wydał wtedy swój debiutancki album Piękny ból, dzięki któremu artysta dotarł do szerszej publiczności, zyskując przy tym na popularności. W tekstach raper wielokrotnie nawiązuje do swoich problemów emocjonalnych, z którymi mierzy się codziennie, co przekłada się na jego autentyczność. Kukon znany jest też z tego, że raczej stroni od współpracy z innymi artystami, chociaż zrobił wyjątek dla Darii Zawiałow i parę miesięcy temu wydali utwór Batman, liczący ponad milion wyświetleń na wspomnianym wcześniej YouTube. Kariera młodego muzyka nabiera tempa, a największe sukcesy dopiero przed nim. Nie zdziwimy się, jeśli niedługo będziemy słyszeć o nim częściej. 

Kukon – dziewczyna, czy ją ma?

Czy Kukon ma dziewczynę? To pytanie z pewnością zadaje sobie tysiące fanek wykonawcy. Jak już zostało napomknięte wcześniej – raper nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym. Chętniej za to wypowiada się na temat muzyki, jaką tworzy oraz co go inspiruje. Można się więc domyślić, że o jego dziewczynie na próżno szukać informacji w sieci. Podobnie jak z miejscem zamieszkania oraz wzrostem, nie udało nam się dotrzeć do tego, czy raper jest w związku, czy też nie. Wspomnieliśmy także, że szanujemy prywatność osób, niechcących być na świeczniku. Nie każdy chce być jak Kim Kardashian, która prawie całą swoją karierę opiera na dzieleniu się z publicznością najdrobniejszymi szczegółami ze swojego życia. Dlatego postanowiliśmy, że nie będziemy na siłę wtrącać się w tak intymną sferę. Ponadto nie chcemy rozsiewać plotek i udzielać nieprawdziwych informacji o tym, czy ma dziewczynę. 

Kukon – Wikipedia Ci o tym nie powie

Na początku tekstu, zostało wspomniane, że artysta nie ma swojej strony na Wikipedii. Mimo to, mamy dla Was garść nowinek, które mogą Was zainteresować:

  • Możecie znaleźć rapera na Instagramie pod nazwą kukonogf, gdzie śledzi go 235 tysięcy osób. Konto jest zweryfikowane, więc możemy mieć pewność, że nie jest to strona tworzona przez fanów. 
  • Najpopularniejsza płyta artysty to Ogrody Mixtape z 2019 roku. 
  • Oprócz współpracy z Darią Zawiałow, Kukon ma na koncie utwory także z Julią Mikułą, Quebonafide, Gibbsem, a nawet z PRO8L3Mem. 
  • Najnowszy krążek rapera został wydany w 7 kwietnia bieżącego roku i nosi nazwę ROUGH N’ GENTLE
  • Jego wydania muzyczne powstają przy współudziale takich wytwórni jak Piękny Syf i Soul Records. 
  • Biłgoraj, skąd jest muzyk, liczy niecałe 30 tysięcy mieszkańców. 
  • Pierwsze utwory wstawił do Internetu w wieku 18 lat. 

Dobrze wiedzieć, że młode pokolenie muzyków zdobywa uznanie publiczności. Jak widać w kraju nad Wisłą, w ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych twarzy, związanych z rapem i nie tylko. Uważamy to za powód do dumy, że nie brakuje ludzi, wzbogacających polską kulturę. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz usłyszymy o utalentowanej osobie, porywającej za sobą tłumy. Za Kukona i jego ziomków trzymamy kciuki. Być może doczeka się w najbliższym czasie swojej strony na Wikipedii? A jakie jest Wasze zdanie o rodzimym przemyśle muzycznym? Wspieracie go, czy wybieracie zagraniczną muzykę? Dajcie znać w komentarzach. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły