Sny a kreatywność – jak materace Hilding mogą pobudzać wyobraźnię

Niezależnie od tego, czy wyobraźnia jest dla Ciebie niezbędnym elementem codzienności i sposobem na realizację planów, czy stosujesz ją by marzyć, może pozwolić Ci przenieś się w zupełnie inną rzeczywistość. Jako sposób na odcięcie się od szarej rzeczywistości, przed snem oraz w trakcie wypoczynku podsuwa naszemu mózgowi obrazy, będące naszymi wizjami, wspomnieniami lub splotami zarejestrowanych obrazów, ustawionych przez nasz mózg w wyjątkowy sen. Sprawdź, jak materace Hilding wpływają na zdolność śnienia.

Materace Hilding – filozofia marki

Hilding Anders jest rodzinną firmą, powstałą w 1939 r. na południu Szwecji. Pasja oraz ciężka praca założyciela marki pozwalają również dziś cieszyć się wysoką jakością innowacyjnych produktów. Producent łóżek oraz materacy, czyli marka Hilding Anders, za główne zasady uznaje mikroklimat, ergonomię, higienę, wzornictwo, wytrzymałość oraz ochronę środowiska. Produkty, o krok wyprzedzające konkurencję tworzą korzystny dla zdrowia, również dla alergików mikroklimat, są zgodne z obowiązującymi wymaganiami, dotyczącymi ochrony środowiska, posiadają nowoczesny design oraz ergonomię codziennego zastosowania. Wysokiej jakości produkty tworzone są od lat i nieustannie udoskonalane. Komfort snu, o który dbają produkty Hilding  jest niezwykle ważny dla naszej wyobraźni i kreatywności.

materace-hilding-filozofia-marki.jpg

Czy sen pobudza kreatywność?

„Wyspani mogą więcej” – hasło marki Hilding doskonale obrazuje związek pomiędzy wysoką jakością i odpowiednia ilością snu, a kreatywnością. Producent zauważa, że osoby, które śpią zbyt krótko i nie wypoczywają efektownie nie mają dobrych pomysłów. Sen jest czasem regeneracji mózgu i całego ciała. W poszczególnych jego fazach zachodzi kategoryzacja, porządkowanie i priorytetyzowanie wspomnień. Może mieć miejsce dopasowywanie poszczególnych wspomnień do wyobrażeń. Dzięki ogromnym możliwościom mózgu podczas snu i przed zaśnięciem mogą pojawić się niezwykłe marzenia, które pięknie ubarwiają naszą rzeczywistość i mogą stać się inspiracją do realizowania przedsięwzięć. Sen jest niezbędny, by się zregenerować, ale i uporządkować krótkotrwałą pamięć mózgu. Wybierz produkty, które zapewnia Ci zachowanie prawidłowej krzywizny kręgosłupa oraz komfortu o każdej porze roku. W https://sleepinghouse.pl/ znajdziesz produkty, spełniające wysokie wymagania oraz odpowiednie dla osób z niezwykle zróżnicowanymi potrzebami.

Jak zadbać o zdrowy sen i tym samym pobudzić kreatywność?

By czerpać ze zdrowego, efektywnego snu, koniecznie zadbaj o higienę wypoczynku. Połóż się spać w czystym, przewietrzonym pomieszczeniu o odpowiednim poziomie wilgotności oraz temperaturze. Zaplanuj swój wypoczynek w odpowiedniej ilości oraz otaczaj się naturalnymi, oddychającymi materiałami, które nie powodują reakcji alergicznych. Wybierz materac, odpowiedni do wielkości łóżka, np. materac 160×200 na łóżko dwuosobowe lub 90×200 na łóżko pojedyncze. Zwróć uwagę na rodzaj wypełnienia, stopień twardości, a także właściwości materiałów. W komfortowych warunkach snu bez przeszkód można zatopić się w wyobraźni, poszukując idealnych rozwiązań i innowacyjnych pomysłów. Marzenia pozwalają oderwać się od codzienności, pobudzając kreatywność. Dzięki nim łatwiej i szybciej zasypiamy. Efektowny wypoczynek może iść w parze ze snem, który ma ogromne znaczenie dla organizmu. Mimo iż nie do końca przebadany może stać się sposobem na innowacyjny pomysł, którego poszukujesz w rzeczywistości od dawna.

Jak materace Hilding mogą wpływać na wyobraźnię i kreatywność?

Materace Hilding Anders są produktami najwyższej klasy, w których ofercie znajdują się doskonałe propozycje zarówno w wersji podstawowej, jak i wyjątkowo złożonej, ekskluzywnej, dedykowanej najbardziej wymagającym klientom. Obydwie kategorie zapewniają najwyższą jakoś, zauważalną w codziennym, niezawodnym użytkowaniu. Dzięki otaczaniu się przedmiotami, wspierającymi higienę snu łatwiej zapadasz w głęboką fazę snu, sprzyjającą sennym marzeniom. Dzięki nim w pełni się relaksujesz, a w ciągu dnia i przed zaśnięciem możesz obmyślać koncepcje, które zapoczątkowały się w towarzystwie snu. Materac może wpływać na Twoją zdolność wyobrażeń. W jaki sposób? Jeśli przed snem chcesz pomarzyć lub rozmyślać nad jakimś pomysłem, odpowiednio dobrany materac, zapewniający niezawodny komfort nie będzie Ci w tym przeszkadzał, obciążając Twoją uwagę i skupienie. Wygodny, wykonany z przyjaznych skórze, trwałych materiałów materac pozytywnie wpłynie na Twój wypoczynek, a jednocześnie umożliwi Ci  niezakłócony sen, który wpływa na kreatywność myślenia.

jak-materace-hilding-moga-wplywac-na-wyobraznie-kreatywnosc.jpg

Artykuł gościnny.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły