Suplementy 4F Fuel – opinie, forum. Białko z biedronki

4F to znana polska marka odzieży i akcesoriów sportowych. W ostatnim czasie do swojej oferty dodała różnego rodzaju suplementy, które przydać się mogą nie tylko sportowcom, ale wszystkim chcącym zadbać o swoje zdrowie. Produkty marki pojawiły się w jeszcze bardziej znanej Biedronce, przez co powstało wokół nich nieco szumu. Czy są warte naszej uwagi? Jak wyglądają opinie na ich temat? Co znajdziemy na forach? W poniższym artykule odpowiemy na te pytania oraz przyjrzymy się czterem najpopularniejszym suplementom 4F: magnezowi 4F Fuel, koncentratom białka 4F, ashawagandzie i ich probiotykowi.

Zobacz: Huel – opinie, skład, cena, co to?

Białko 4F Biedronka opinie

Białko 4F coraz częściej spotkać możemy w sieci sklepów Biedronka. Przeważnie mówi się o nim w kontekście tańszego zamiennika. Mimo wszystko 4F kojarzy się z względnie dobrą jakością. Czy z ich białkiem miałoby być inaczej?

Opinie na temat białka 4F są ogólnie rzecz biorąc – bardzo pozytywne. Najwięcej znaleźliśmy ich na allegro.pl, gdzie uzyskało 4,9 gwiazdki. Co w recenzjach pada najczęściej? Przystępna cena, dobry smak i konsystencja. Sytuacja wygląda podobnie na stronie ceneo.pl, gdzie, choć znajdziemy niewiele opinii, białko 4F zbiera wysokie noty.

Oczywiście nadal musimy pamiętać o przedziale cenowym produktu i raczej nie powinniśmy się po nim spodziewać przysłowiowych fajerwerków. Nie da się ukryć, że jest to produkt co najwyżej średniej klasy, a na rynku znajdziemy (nawet w tej samej cenie) koncentraty o lepszej jakości.

Białko 4F – opinie na forum 

Na forum sfd.pl znaleźliśmy dość ciekawe opinie na temat białka 4F. Ogólnie rzecz biorąc skład białka uznany jest za bardzo przeciętny. Przy czym nie znajdziemy tam niczego co nazwać można by „czerwoną flagą”. To, na co użytkownicy forum w swoich opiniach zwracają szczególną uwagę, to brak dodatków białek pochodzenia roślinnego (oczywiście w białkach serwatkowych), tauryny czy glicyny. To bardzo ważne dla składu białka, choć obecnie jest raczej standardem.

4F jako producent tego typu suplementów ma niewiele doświadczenia, a mimo to dość wysoko ceni tu swoje produkty. Mimo tego co myśli ogół, próbując oszczędzić, ten koncentrat może nie być najtańszym rozwiązaniem i opłaca się je kupować jedynie na przecenie.

Źródło: ceneo.pl

Dystrybucja białka 4F przez Biedronkę gra tutaj dużą rolę. Brak doświadczenia marka rekompensuje swoją rozpoznawalnością, a łatwy dostęp w sklepach powoduje, że na ich zakup decyduje się całkiem sporo osób. Biorąc pod uwagę wszystkie opinie i to, co znaleźliśmy na forum – czy warto zainwestować w białko 4F?

Nie widzimy żadnych przeciwwskazań, jakość produktu jest całkiem dobra, a opinie internautów mówią same za siebie. W kontekście smaku najbardziej popularne jest mango – jeśli robiąc następne zakupy w Biedronce postanowimy dać białku 4F szansę, być może warto zacząć właśnie od niego. Jego standardowa cena oscyluje w granicach 70 złotych, jednak często (szczególnie w internecie) możemy znaleźć je na przecenie.

Zobacz: Sprandi – opinie. Co to za marka, gdzie produkują?

Magnez 4F Fuel opinie

O magnezie 4F Fuel znaleźliśmy dość rozbieżne opinie, a niestety fora w tym przypadku milczą. Na Allegro produkt osiąga ocenę 4,5, a na ceneo.pl niecałe 2. Z czego może to wynikać?

Magnez magnezowi nierówny, jednak nie o samą jakość produktu tutaj chodzi. Internauci w swoich opiniach zarzucają magnezowi 4F Fuel zbyt duże tabletki. I choć 100 mg cytrynianu magnezu to raczej jedna z mniejszych dawek, to bardzo często czytaliśmy o tym, jak stawały w gardle, czy po prostu nie dały się połknąć w całości.

Mimo tego sama jakość produktu jest całkiem dobra. Opinie dotyczące tylko tej kwestii, są zazwyczaj pozytywne, a sam produkt ma starczać na całkiem długo, co przy jego cenie jest sporym atutem. 

Źródło: ceneo.pl

Tak jak już wspominaliśmy, marka nie ma zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o różnego rodzaju suplementy. Ta sytuacja bardzo dobrze to pokazuje, choć zbyt duże tabletki to jeszcze nie koniec świata.

Ashwagandha 4F Biedronka opinie

Na ten temat znajdziemy niewiele konkretnych opinii w internecie, nie wspominając już o forach. Na allegro.pl posiada ocenę 4.8, zatem można przyjąć, że ashwagandha 4F sprzedawana w Biedronce jest całkiem dobrej jakości. W zasadzie znaleźliśmy tylko jeden negatywny komentarz, w którym kupujący twierdził, że ashwagandha 4F na niego nie działa. No cóż, produkty tego typu mogą mieć różne działanie, na różne osoby, szczególnie jeśli nieumyślnie zmieniliśmy dawkę. By ocenić, jak bardzo relewantna jest ta opinia, potrzebowalibyśmy nieco więcej informacji. Na ten moment ashwagandha 4F z Biedronki wydaje się być warta naszej uwagi.

Źródło: inmotion.pl

Probiotyk 4F Biedronka opinie

Probiotyk 4F to już ostatni produkt z naszego zestawienia. Tutaj niestety ocenę produktu opieramy na stosunkowo niewielkiej grupie konsumentów, którzy na allegro.pl wystawiają mu 4,9 gwiazdki. Probiotyk 4F możemy znaleźć w Biedronce za niecałe 50 złotych, co jest całkiem sporą ceną, gdy w internecie zapłacimy za niego jedynie ~25 zł. Jeśli zdecydujemy się na zakup, warto mieć to na uwadze.

Podsumujmy teraz wszystkie zebrane opinie:

Białko 4F Biedronka opinie: 4,9 gwiazdki, pozytywne opinie, dobry smak i konsystencja;

Białko 4F – opinie na forum: przeciętny skład, trochę zbyt wysoka cena;

Magnez 4F Fuel opinie: rozbieżne oceny – allegro 4,5, a na ceneo już tylko niecałe 2, zbyt duże tabletki;

Ashwagandha 4F Biedronka opinie: 4,9 gwiazdki na allegro, tylko jeden negatywny komentarz;Probiotyk 4F Biedronka opinie: 4,9 gwiazdki na, lepiej kupować w internecie niż w Biedronce.

Zobacz: Gym Glamour – opinie, zwroty, ile idzie paczka, legginsy opinie

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły