Tymoteusz Zych – romans, żona, Karolina Pawłowska, Wikipedia, wiek, życiorys, ojciec, rodzice, rodzina

Życie prywatne znanych osób od zawsze wzbudzało zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Niektóre rozpoznawalne osoby dzielą się swoimi doświadczeniami z obserwatorami, inni natomiast starają się utrzymać swoją prywatność w tajemnicy. Jednak w czasach internetu informacje rozprzestrzeniają się w bardzo szybkim tempie i niektóre wydarzenia trudno jest ukryć. Tymoteusz Zych od pewnego czasu kojarzony jest ze słowami takimi jak romans, zdrada i rozwód. Dlaczego? Te kwestie poruszymy w poniższym artykule. Ponadto zainteresowani osobą Zycha internauci wpisywali w wyszukiwarki przy jego nazwisku hasła takie jak: wiek, Wikipedia, życiorys, żona, dzieci, Karolina Pawłowska, rodzina, rodzice i ojciec. Postaramy się dokładnie opisać interesujące fakty na temat Tymoteusza Zycha. Zapraszamy do lektury!

Tymoteusz Zych – kto to? Wiek, wzrost, Wikipedia

Kto to jest Tymoteusz Zych? Zdarza się, że usłyszymy gdzieś w mediach czyjeś imię i nazwisko, ale nie wiemy dokładnie czym ta osoba się zajmuje. Z pomocą przychodzi wtedy Wikipedia, czyli jedno z najpopularniejszych i największych źródeł informacji w internecie. Jednak nie o każdej znanej osobie powstał artykuł na tej stronie i tak jest również w przypadku Tymoteusza Zycha. Informacji o mężczyźnie musimy szukać gdzie indziej.

Przeanalizujmy fragment życiorysu Tymoteusza Zycha. Bohater tego artykułu jest radcą prawnym i doktorem nauk prawnych. Zarówno doktorat, jak i pracę magisterską obronił na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pełni funkcję Prezesa Fundacji Pomocy Ofiarom Błędów Medycznych. Jest członkiem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Został dwukrotnie umieszczony przez „Dziennik Gazetę Prawną” w rankingu wpływowych prawników.

Od 30 kwietnia 2021 roku do 29 października 2021 roku był on rektorem niepublicznej uczelni Collegium Intermarium, która ma siedzibę w Warszawie i oferuje studia prawnicze, studia podyplomowe oraz kursy i warsztaty. Misją uczelni jest promowanie idei konserwatywnych w Europie.

Jaki jest wiek Tymoteusza Zycha? Mężczyzna urodził się w 1986 roku, więc, jak łatwo policzyć, jego wiek to 37 lat.

Ile mężczyzna ma wzrostu? Informacji na temat wzrostu prawnika nie znajdziemy w internecie.

Tymoteusz Zych – żona, dzieci

Czy Tymoteusz Zych ma żonę? Zanim stał się bohaterem skandalu obyczajowego miał żonę, ale później w mediach mówiło się rozwodzie pary. Powodem miała być zdrada, której dopuścił się mężczyzna. A czy ma dzieci? Tak, znany radca prawny posiada dzieci.

Tymoteusz Zych i Karolina Pawłowska

Kiedy wpiszemy imię i nazwisko Tymoteusz Zych w Wikipedii, pojawi się artykuł „Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris”, bowiem był on jej wiceprezesem, zatem jest tam o nim kilkanaście wzmianek. Fundacja została utworzona w 2013 roku przez Stowarzyszenie Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi. Swoją siedzibę ma w Warszawie. Co to jest za instytucja? Przede wszystkim konserwatywna i katolicka. Jej celem są m.in. badania nad kulturą prawną i dziedzictwem duchowym, w którym zakorzeniona jest polska kultura i wspieranie inicjatyw właściwych dla ruchu pro-life. Fundacja szczególną uwagę poświęca małżeństwom i rodzinom. Kojarzona jest z projektami dotyczącymi zakazu aborcji oraz utrudnienia procedury rozwodowej.

Do Ordo Iuris należała również Karolina Pawłowska. Jednak oboje w styczniu 2022 roku odeszli z fundacji w atmosferze skandalu i związali się z organizacją Logos Europa. Oficjalnie powodem odejścia Tymoteusza Zycha i Karoliny Pawłowskiej z Ordo Iuris miały być odmienne od kierownictwa wizje dotyczące przyszłości organizacji. Jednak nieoficjalnie mówiło się, że powód był nieco inny i chodziło o romans Tymoteusza Zycha z Karoliną Pawłowską. Oboje mieli już założone rodziny – byli w związkach małżeńskich i posiadali dzieci, a zdrada jest zdecydowanie niezgodna z deklarowanymi przez nich wartościami.

Tymoteusz Zych – rodzina, rodzice, ojciec i matka

Internauci obok imienia i nazwiska Tymoteusz Zych często wpisywali w wyszukiwarki hasła takie jak: rodzina, rodzice, ojciec i matka. Niewiele jednak wiadomo na temat rodziców oraz rodziny Tymoteusza Zycha. Znany prawnik stara się trzymać tę sferę z dala od mediów.

Tymoteusz Zych – romans, zdrada, rozwód

Romans, zdrada i rozwód to słowa, które kojarzą się z ludzkim cierpieniem i trudnymi chwilami. Takie problemy mogą odcisnąć piętno na rodzinie. O domniemanym romansie Tymoteusza Zycha i Karoliny Pawłowskiej zrobiło się głośno po pewnym incydencie w siedzibie Ordo Iuris. Do budynku przyszedł rozwścieczony mąż Karoliny Pawłowskiej i oskarżył Zycha o romans z jego żoną. Mężczyźni pobili się i trzeba było ich rozdzielać. Podobno kobieta poinformowała męża o chęci rozwodu z nim już wcześniej, ale powodu takiej decyzji komentować nie chciała.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły