Tymoteusz Zych – romans, żona, Karolina Pawłowska, Wikipedia, wiek, życiorys, ojciec, rodzice, rodzina

Życie prywatne znanych osób od zawsze wzbudzało zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Niektóre rozpoznawalne osoby dzielą się swoimi doświadczeniami z obserwatorami, inni natomiast starają się utrzymać swoją prywatność w tajemnicy. Jednak w czasach internetu informacje rozprzestrzeniają się w bardzo szybkim tempie i niektóre wydarzenia trudno jest ukryć. Tymoteusz Zych od pewnego czasu kojarzony jest ze słowami takimi jak romans, zdrada i rozwód. Dlaczego? Te kwestie poruszymy w poniższym artykule. Ponadto zainteresowani osobą Zycha internauci wpisywali w wyszukiwarki przy jego nazwisku hasła takie jak: wiek, Wikipedia, życiorys, żona, dzieci, Karolina Pawłowska, rodzina, rodzice i ojciec. Postaramy się dokładnie opisać interesujące fakty na temat Tymoteusza Zycha. Zapraszamy do lektury!

Tymoteusz Zych – kto to? Wiek, wzrost, Wikipedia

Kto to jest Tymoteusz Zych? Zdarza się, że usłyszymy gdzieś w mediach czyjeś imię i nazwisko, ale nie wiemy dokładnie czym ta osoba się zajmuje. Z pomocą przychodzi wtedy Wikipedia, czyli jedno z najpopularniejszych i największych źródeł informacji w internecie. Jednak nie o każdej znanej osobie powstał artykuł na tej stronie i tak jest również w przypadku Tymoteusza Zycha. Informacji o mężczyźnie musimy szukać gdzie indziej.

Przeanalizujmy fragment życiorysu Tymoteusza Zycha. Bohater tego artykułu jest radcą prawnym i doktorem nauk prawnych. Zarówno doktorat, jak i pracę magisterską obronił na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pełni funkcję Prezesa Fundacji Pomocy Ofiarom Błędów Medycznych. Jest członkiem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Został dwukrotnie umieszczony przez „Dziennik Gazetę Prawną” w rankingu wpływowych prawników.

Od 30 kwietnia 2021 roku do 29 października 2021 roku był on rektorem niepublicznej uczelni Collegium Intermarium, która ma siedzibę w Warszawie i oferuje studia prawnicze, studia podyplomowe oraz kursy i warsztaty. Misją uczelni jest promowanie idei konserwatywnych w Europie.

Jaki jest wiek Tymoteusza Zycha? Mężczyzna urodził się w 1986 roku, więc, jak łatwo policzyć, jego wiek to 37 lat.

Ile mężczyzna ma wzrostu? Informacji na temat wzrostu prawnika nie znajdziemy w internecie.

Tymoteusz Zych – żona, dzieci

Czy Tymoteusz Zych ma żonę? Zanim stał się bohaterem skandalu obyczajowego miał żonę, ale później w mediach mówiło się rozwodzie pary. Powodem miała być zdrada, której dopuścił się mężczyzna. A czy ma dzieci? Tak, znany radca prawny posiada dzieci.

Tymoteusz Zych i Karolina Pawłowska

Kiedy wpiszemy imię i nazwisko Tymoteusz Zych w Wikipedii, pojawi się artykuł „Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris”, bowiem był on jej wiceprezesem, zatem jest tam o nim kilkanaście wzmianek. Fundacja została utworzona w 2013 roku przez Stowarzyszenie Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi. Swoją siedzibę ma w Warszawie. Co to jest za instytucja? Przede wszystkim konserwatywna i katolicka. Jej celem są m.in. badania nad kulturą prawną i dziedzictwem duchowym, w którym zakorzeniona jest polska kultura i wspieranie inicjatyw właściwych dla ruchu pro-life. Fundacja szczególną uwagę poświęca małżeństwom i rodzinom. Kojarzona jest z projektami dotyczącymi zakazu aborcji oraz utrudnienia procedury rozwodowej.

Do Ordo Iuris należała również Karolina Pawłowska. Jednak oboje w styczniu 2022 roku odeszli z fundacji w atmosferze skandalu i związali się z organizacją Logos Europa. Oficjalnie powodem odejścia Tymoteusza Zycha i Karoliny Pawłowskiej z Ordo Iuris miały być odmienne od kierownictwa wizje dotyczące przyszłości organizacji. Jednak nieoficjalnie mówiło się, że powód był nieco inny i chodziło o romans Tymoteusza Zycha z Karoliną Pawłowską. Oboje mieli już założone rodziny – byli w związkach małżeńskich i posiadali dzieci, a zdrada jest zdecydowanie niezgodna z deklarowanymi przez nich wartościami.

Tymoteusz Zych – rodzina, rodzice, ojciec i matka

Internauci obok imienia i nazwiska Tymoteusz Zych często wpisywali w wyszukiwarki hasła takie jak: rodzina, rodzice, ojciec i matka. Niewiele jednak wiadomo na temat rodziców oraz rodziny Tymoteusza Zycha. Znany prawnik stara się trzymać tę sferę z dala od mediów.

Tymoteusz Zych – romans, zdrada, rozwód

Romans, zdrada i rozwód to słowa, które kojarzą się z ludzkim cierpieniem i trudnymi chwilami. Takie problemy mogą odcisnąć piętno na rodzinie. O domniemanym romansie Tymoteusza Zycha i Karoliny Pawłowskiej zrobiło się głośno po pewnym incydencie w siedzibie Ordo Iuris. Do budynku przyszedł rozwścieczony mąż Karoliny Pawłowskiej i oskarżył Zycha o romans z jego żoną. Mężczyźni pobili się i trzeba było ich rozdzielać. Podobno kobieta poinformowała męża o chęci rozwodu z nim już wcześniej, ale powodu takiej decyzji komentować nie chciała.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły