Jak rozśmieszyć dziewczynę? Sposoby na rozśmieszenie dziewczyny, koleżanki

Jesteś nieśmiały i nie wiesz, jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyny? Nic straconego – szukasz informacji na temat tego, jak rozbawić kobietę, więc wiesz, że to jeden z lepszych sposobów na podryw. Z nami dowiesz się, jakie są niebanalne teksty na poprawę humoru dziewczynie, które pozwolą ci zaskarbić sobie jej przychylność. 

Poza tym sprawdzisz też, jak rozśmieszyć koleżankę z pracy i jak poprawić humor dziewczynie przez messengera. 

Jeśli już masz dziewczynę, też powinieneś czytać dalej – kto wie, czy kilka linijek niżej nie kryje się sposób na jej małe smutki! 

Zobacz: Jak zagadać do dziewczyny? Postaw na sprawdzone sposoby

Jak rozbawić kobietę?

Kiedy poznajesz kobietę i chcesz wydać się jej atrakcyjny, najlepiej postaraj się wyjść na kogoś zabawnego i wyluzowanego. Oczywiście bycie kimś takim na siłę może przynieść odwrotne skutki od tych, których oczekujesz, dlatego czasem lepiej pozostać nieśmiałym, niż się ośmieszać. Lepiej nie żartować wcale, niż opowiadać kiepskie żarty. 

Na pewno nie próbuj opowiadać jej dowcipów, które przeczytałeś lub gdzieś usłyszałeś. Po pierwsze możesz je spalić i się skompromitować. Może też okazać się, że zupełnie nie trafisz w jej poczucie humoru i uzna, że jesteś prostakiem.

Najlepiej poszukaj w swojej przeszłości zabawnych i jednocześnie ciekawych historii. To zdecydowanie może ją zainteresować i sprawić, że będzie chciała poznać cię bliżej. Wszyscy lubią ludzi, którzy są nieprzeciętni i spotkało ich coś wyjątkowego!

Jak rozśmieszyć koleżankę? 

Widzisz, że koleżankę z sąsiedniego biurka coś trapi? Jak rozśmieszyć dziewczynę, z którą pracujesz? Oczywiście możesz spróbować poprawić jej nastrój i zrobić lub powiedzieć coś zabawnego. Jak rozśmieszyć koleżankę z biura? Wszystko zależy od tego, jak długo się znacie i na jaki typ humoru możesz sobie pozwolić. Jedną koleżankę rozbawi filmik z kotkiem, który próbuje wskoczyć do lodówki. Inna będzie się zaśmiewać z politycznych memów. Na te drugie musisz szczególnie uważać – polityka to prawie zawsze grząski grunt. 

Korzystacie w pracy z komunikatorów? Dowiedz się, jak poprawić humor dziewczynie przez messengera i przy najbliższej okazji sprawdź, czy to działa. 

Jak poprawić humor dziewczynie przez messengera?

W internecie znajdziesz tysiące filmików, rolek i zdjęć, które są zabawne. Możesz wysłać je dziewczynie, by wywołać uśmiech na jej twarzy. Czasem wystarczy napisać coś, co podniesie ją na duchu. Nie musisz na siłę jej rozbawiać, jeśli przytrafiło się jej coś bardzo przygnębiającego. Najważniejsze, by wiedziała, że może na ciebie liczyć. 

Jeśli wspólnie nagraliście coś śmiesznego, możesz jej to przesłać, żeby sobie przypomniała, jak potrafi się świetnie bawić. Dzięki temu oderwie myśli od tego, co ją trapi. 

Teksty na poprawę humoru dziewczynie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak poprawić humor dziewczynie przez messengera, będą ci potrzebne teksty na poprawę humoru dziewczynie. Pamiętaj, że ty najlepiej powinieneś znać swoją dziewczynę i wiedzieć, które ze znalezionych w sieci sposobów do niej trafią. Większość kobiet nie lubi czarnego humoru i sprośnych kawałów. Poza tym nie powinieneś żartować z niej samej wtedy, gdy jest zdołowana. 

Zatem jak rozśmieszyć dziewczynę? Spróbuj z tekstami poniżej:

Znam przepis na udany nastrój: 2 godziny ze mną, wielka porcja lodów i spacer ulicami ciemnego miasta. 

Obiecuję ci, że za kilka dni to, co teraz jest straszne, nie będzie już tak źle wyglądać. Potrzebujesz dystansu. 

Wiesz, że zamartwianie się to modlitwa o to, by stało się to, czego nie chcesz? Spędź ze mną trochę czasu i oderwij się od tego, co cię trapi. 

Nie jestem jednorożcem spełniającym życzenia, ale zrobię co zechcesz, byś się rozchmurzyła!

Czasem każdy smutek potrzebuje czasu i choćbyś stanął na głowie, nie będziesz w stanie zrobić niczego, co rozbawi dziewczynę. Zdarza się, że teksty na poprawę humoru dziewczynie po prostu nie działają. Wtedy najlepiej zadziała upływający czas. Z perspektywy kilku dni, czasem nawet godzin, większość problemów i zmartwień nie wygląda już tak groźnie. 

Zawsze warto wiedzieć, jak rozśmieszyć dziewczynę, kiedy coś popsuło jej humor. Częściej jednak wystarczy tylko to, że przy niej jesteś i wie, że może na ciebie liczyć. Możliwe, że wcale nie potrzebuje tego, byś ją rozśmieszał. Zdarza się, że dziewczyna oczekuje jedynie tego, że ją wysłuchasz i będzie mogła się wygadać przed kimś, kto okaże jej zrozumienie oi będzie dla niej wsparciem.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły