Zalukaj – opinie. Pl, cc, tv, film – sprawdzamy wszystkie wersje

Jeśli często wieczorem masz ochotę obejrzeć jakiś film lub serial, szukasz filmu w telewizji ale wszędzie są reklamy, a chciałbyś obejrzeć film bez przerwy. Szukasz platformy na której obejrzysz swój ulubiony film lub serial bez przerywania go co 15 minut. Otóż jest wiele takich płatnych platform streamingowych, które na to pozwolą i w swoich repertuarach mają dużą ilość gatunków filmowych. Platforma zalukaj mogłaby być jedną z nich. Zalukaj ma wiele swoich odpowiedników więc przyjrzymy się dzisiaj wszystkim wersjom. Wszystkie te platformy wyglądają podobnie i działają w podobny sposób. W internecie niestety przeczytamy wiele niepokojących komentarzy i opinii na ich temat.

Źródło: TrustPilot

Zalukaj.pl opinie

Zaczniemy od najbardziej znanej wszystkim domeny a mianowicie zalukaj.pl. Zalukaj.pl to platforma filmowa na której zdaje się, że można coś obejrzeć. Na forach internetowych przeczytamy o oszustwach związanych z platformą z zalukaj w nazwie. Zalukaj.pl jakie opinie możemy przeczytać? W jednym z komentarzy przeczytamy: “Chciałam obejrzeć film na zalukaj.pl i przekierowano mnie na stronę zalukaj-vod ukończyłam rejestracje i dokonałam płatności, ponieważ sądziłam że uzyskam dostęp do filmów, a nie tylko do linków innych stron filmowych nigdzie wprost nie było napisane, że to jakaś wyszukiwarka filmowa. Uważam że zostałam naciągnięta. Nie polecam, nie ma żadnego kontaktu do nich.”. Jedno jest pewne na zalukaj.pl nie obejrzysz filmu ani serialu, tak więc nie warto się tam rejestrować, wysyłać smsów ani wykupywać wersji VIP czy Premium, ponieważ jest to oszustwo. Strona zalukaj.pl stwarza pozory jako strona do oglądania filmów podobnego działania do znanych nam platform streamingowych, lecz niestety po płatności nie uzyskujemy żadnej możliwości na obejrzenie filmu a jedynie możliwość do wyszukania go w internecie na innych płatnych platformach, co możemy zrobić za darmo w wyszukiwarce google lub na youtube. Co prawda strona internetowa dalej działa pod nazwą zalukaj.pl i opinie wielu ludzi wskazują na to, że strona nadal ma się dobrze, dlatego warto jej unikać i nie dać się zwieść również fałszywym komentarzom pod filmami na tej platformie.

Zalukaj cc opinie

Źródło: Wykop

Jeśli chodzi o tą platformę to zalukaj.cc jest to identyczna strona co jej poprzednik. Wygląd stron jest identyczny. Działanie tej strony jest na takiej samej zasadzie co poprzednika, lecz w tym wypadku jest jasno napisane na stronie zalukaj.cc, że jest to jedynie wyszukiwarka filmów i seriali. Tak samo jak w przypadku platformy zalukaj.pl, można tam wyszukać film za darmo lub po prostu skorzystać z innych platform do wyszukiwania i oglądania filmów. Co do tego jakie zalukaj.cc ma opinie przytoczę też przykłady które jednoznacznie wskazują na fałszywość tej strony: “Jednorazowa wpłata nie daje dostępu do filmów, tylko do ich wyszukiwania w internecie(głównie płatnych). Jest to napisane w regulaminie ale oczywiście dałem się nabrać, patrząc na komentarze prawdopodobnie botów pod filmami. Nie polecam!”. Nie warto więc wykupywać konta premium, a tym bardziej zwracać uwagę na zamieszczone na stronie zalukaj.cc opinie pod filmami i serialami, ponieważ są one nieprawdziwe lub prawdopodobnie napisane przez oszustów, co daje nam wrażenie że można tam oglądać filmy i seriale po wykupieniu premium konta.

Zalukaj-tv.pl opinie

Kolejną platformą którą warto omówić, jest zalukaj-tv.pl. Jest to również strona która sprawia wrażenie starej platformy zalukaj.tv, na której kiedyś faktycznie można było oglądać filmy i seriale po zakupie dostępu do premium. Dzisiaj zalukaj-tv.pl i opinie o filmach oraz serialach na tej stronie to znów nieśmieszny żart właścicieli tej platformy. Działanie i wygląd strony do złudzenia przypomina starą wersję działającej niegdyś platformy zalukaj.tv na której po zakupie premium faktycznie można było coś obejrzeć bez reklam. Chociaż strona działała nielegalnie to można było z niej korzystać do woli po wykupie premium i oglądać filmy bez jakichkolwiek przeszkód. Dzisiaj jeśli patrzymy na zalukaj-tv.pl opinie to możemy przeczytać między innymi: “Oszustwo!!! Niestety też się nabrałam, gdyż kiedyś korzystałam z zalukaj.tv i wszystko było ok. Jeszcze te opinie pod tytułami filmów, żeby wprowadzić ludzi w błąd i naciągnąć.”. Teraz wpisując w wyszukiwarkę starą niegdyś działającą wersję zalukaj, bloker reklam podpowiada nam, że strona może być niebezpieczna i lepiej szybko ją opuścić. Wniosek jest oczywiście jeden bez wątpienia lepiej jest unikać zarówno zalukaj.tv jak i zalukaj-tv.pl, ponieważ są to tylko płatne wyszukiwarki i lepiej jest jednak obejrzeć film na legalnych platformach przeznaczonych do tego.

Zalukaj.film opinie

Jeśli chodzi o zalukaj.film, to tutaj jest trochę inaczej, jeśli chodzi o samą stronę internetową i jej wygląd to przypomina ona zupełnie inną platformę niż swoich poprzedników. I choć na zalukaj.film opinie pod filmami i serialami są zachęcające to niestety również w tym przypadku są to oszuści piszący komentarze pod filmami i serialami. Samo oglądanie filmów i seriali jest znów niemożliwe, nawet po zakupie konta VIP. Jeśli chodzi o to jakie zalukaj.film posiada opinie również udało mi się znaleźć same negatywy: “Podejrzewałam że to ściema. Platforma przekierowuje na Vider (…) oraz darmowe CDA(…) Często jednak przekierowuje na całkiem inną stronę lub wcale.(…) Strata pieniędzy. Nie polecam zalukaj.film. OSZUSTWO.”. Tak więc jeśli chodzi o platformę zalukaj.film mówimy jej stanowcze NIE i nie zachęcam aby nie płacić za żadne konta premium, ponieważ jak w przypadku poprzednich stron zalukaj wymienionych przeze mnie, ta również służy do wyszukiwania filmów a nie oglądania ich.

Zalukaj vod opinie

Następną platforma to zalukaj vod. To zalukaj jest również warte uwagi poprzez chociażby swój wygląd, który zupełnie odbiega od wyglądu swoich poprzedników o których była mowa wcześniej. Nowy, ciemny wygląd strony sprawia wrażenie, że platforma zalukaj vod być może jednak jest legalną stroną na której można obejrzeć film. Niestety nic bardziej mylnego, tutaj jest taka sama zasada jak w przypadku reszty stron z zalukaj i niech nie mylą Cię na platformie zalukaj vod opinie pod filmami i serialami, ponieważ znów mogą to być komentarze oszustów. Szukając informacji na temat tego jakie o zalukaj vod są opinie w internecie, również zwróciłam uwagę na przestrogi co do korzystania z tej platformy: “Kolejna ZŁODZIEJSKA STRONA! Film zaczyna się, leci 5 sekund a potem nagle „przeciążenie serwera” wykup dostęp. Po wykupieniu „Premium” tylko linki, pod którymi nic nie ma.”. Z tych i wielu innych opinii napisanych w internecie również można wyciągnąć wnioski, że nawet jeśli strona wygląda inaczej niż inne i “bezpieczniej” to oszustwo niestety nadal jest takie samo. Tak więc lepiej nie ryzykować i zawsze przed zakupem konta premium przeczytać różne opinie o danej platformie.

Czy zalukaj jest bezpieczne?

Wiemy już dość sporo na temat platformy zalukaj i jej potencjalnych kopiach. Teraz czas na ważniejsze pytania: Zalukaj, czy to bezpieczna strona? A czy zalukaj jest bezpieczne w ogóle? Niestety nie znajdziemy odpowiedzi na te pytania ani w regulaminie, ani też na samych stronach od zalukaj. Komentarzy na różnych forach i opinii na ten temat jest na pewno wiele, ale czy faktycznie zalukaj jest bezpieczne jest raczej niepewne. Niestety działalność zalukaj polega na wyłudzaniu pieniędzy przy nieuważności potencjalnego klienta, więc warto zawsze przed użyciem danej platformy przeczytać różne opinie na ich temat. Jeśli chodzi o to czy zalukaj jest bezpieczne – w sensie wyłudzania wrażliwych danych bądź możliwości przesłania wirusa na Twój komputer jest to kwestia niestety bardzo prawdopodobna. Należy pamiętać aby nie klikać wyskakujących reklam na stronach zalukaj i szybko zamykać dodatkowe samoczynnie włączające się okna w przeglądarce aby uniknąć możliwości zarażenia Twojego urządzenia wirusem. Chociaż przy dobrym programie antywirusowym i odpowiedniej ostrożności jest to mało prawdopodobne, zawsze należy po takich incydentach dla ostrożności przeskanować komputer antywirusem.

Czy zalukaj jest płatne?

No dobrze to czy zalukaj jest płatne w takim razie? Otóż jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy na koncie bankowym to kwestia rzeczywiście wydaje się zastanawiająca. Na niektórych stronach ze słowem zalukaj w nazwie można się spodziewać co najwyżej płatności za pomocą wysłanego smsa na podany w informacji numer telefonu. Płatność jest jednorazowa co wydaje się kuszące. Sama rejestracja do serwisu jest jak najbardziej darmowa jeżeli otwieramy podstawowe konto, jednak jeśli chcemy coś obejrzeć w tym serwisie nie ma takiej możliwości, ponieważ po 5 sekundach trwania wybranego filmu wyskakuje nam komunikat że trzeba założyć konto premium, za które trzeba niestety zapłacić. Tak więc czy zalukaj jest płatne? Odpowiedź brzmi: tak, ale tylko przy zakładaniu konta premium/VIP. Na zalukaj-pl.com można przeczytać też w jaki sposób można dokonać tej płatności: “(…) doładowanie Zalukaj następuje poprzez płatność Blik lub przy pomocy Zalukaj VIP przelew internetowy. Pomyśleliśmy również o osobach, które wolą inną metodę płatności, którą określa się jako Paysafecard. Dla tych, którzy nie dysponują tego rodzaju płatnościami być może zainteresuje doładowanie Zalukaj SMS, dzięki któremu również możliwa staje się aktywacja konta.”. Natomiast tak jak wspominałam już wcześniej, lepiej unikać i nie dokonywać żadnej płatności do serwisu zalukaj w nazwie, ponieważ i tak nie będziemy w stanie nic obejrzeć na tej platformie a jedynie odpłatnie wyszukać film.

Cennik – zalukaj, ile kosztuje ?

Jeśli chodzi o jednorazową płatność to cennik oczywiście nie jest jakiś wygórowany. Niestety na żadnej stronie zalukaj nie znajdziemy bezpośrednio informacji ile taka “przyjemność” kosztuje. Zalukaj, a ile kosztuje taki dostęp, jaki jest cennik za taką usługę? Dopiero przy zakładaniu konta premium przed dokonaniem płatności pojawia nam się informacja ile kosztuje wykupienie konta rozszerzonego. Czytając opinie różnych ludzi w internecie możemy się dowiedzieć że jedni jednorazowo wydali od 11 złotych do maksymalnie 40 złotych, różnica zależy od tego z jakiego zalukaj będziemy chcieli skorzystać. Natomiast tak dla przestrogi przypomnę, lepiej zawsze wcześniej poczytać opinie i dowiedzieć się wcześniej wszystkiego o danym serwisie niż płacić za coś co może się okazać oszustwem i można to zrobić za darmo.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły