Apo-Discounter – opinie, kontakt, telefon, kod rabatowy, telefon

Z roku na rok zakupy przez Internet cieszą się coraz większą popularnością. Są wygodne, szybkie oraz dzięki nim możemy zaoszczędzić sporo czasu. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na zamawianie produktów w ten sposób. Oprócz ubrań czy produktów spożywczych możemy zakupić także leki i suplementy diety w aptekach internetowych

Jedną z nich jest niemiecki Apo-Discounter.pl, który poza tym, że oferuje szeroką gamę produktów, to można je nabyć w bardzo konkurencyjnych cenach. Zdarza się, że różnica może wynieść nawet 50%. Przy szalejącej inflacji, kiedy liczy się każdy grosz, warto szukać alternatyw, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Dlatego też Apo-Discounter.pl przyciągnął naszą uwagę i postanowiliśmy Wam go lepiej przedstawić. 

W artykule poruszymy temat opinii na różnych forach, kodów rabatowych oraz podamy kontakt do wspomnianej apteki. Jeśli chcecie się dowiedzieć nieco więcej o apo-discounter.pl, zachęcamy do dalszej lektury. Z pewnością nie pożałujecie.  

Apo-Discounter – opinie

Niezależnie czy robimy zakupy online, czy też stacjonarnie, większość z nas chętnie sięga po opinie znajomych, żeby poznać ich zdanie o danym produkcie czy firmie. Mało kto lubi przecież wydawać pieniądze w niesprawdzone produkty. 

Zobacz: Sklep Wassyl – dresy, sukienki – opinie, rozmiarówka, kod rabatowy, zwroty

Żeby sprawdzić, jakie opinie ma Apo – Discounter przejrzeliśmy różne fora konsumenckie, na których klienci wymieniają się swoimi doświadczeniami. Wypowiedzi, na które trafiliśmy, były różne, jednak w większości negatywne. Dlaczego tak jest? Na co skarżą się internauci, a z czego są zadowoleni? Odpowiedzi znajdziecie w następnym akapicie. 

Źródło: wizytówka Google

Apo-Discounter – opinie na forum 

Jak już zdążyliśmy wspomnieć Apo-Discounter.pl jest niemieckim sprzedawcą leków i suplementów diety w konkurencyjnych sklepów. Brzmi nie najgorzej, prawda? W końcu Niemcy kojarzą się niezawodnością i solidnością produktów. Co poszło nie tak?

Zanim przejdziemy do negatywnych opinii na forach o Apo-Discounter.pl, chcielibyśmy w pierwszej kolejności przedstawić zalety. Klienci są zadowoleni przede wszystkim z szerokiej palety produktów. Wiele z nich nie jest po prostu dostępnych w innych aptekach w Polsce. Kolejnym ważnym plusem są oczywiście przystępne ceny, często w znacznie lepszych cenach niż w aptekach stacjonarnych. Czas dostawy także oceniany jest pozytywnie.

Zdarzają się także pozytywne opinie

Mimo wymienionych wcześniej dobrych stron Apo-Discounter.pl, nie sposób nie zauważyć negatywnych opinii na forum Google. Niestety użytkownicy skarżą się na nieodpowiednio zapakowane produkty. Często zdarza się, że pudełko, w którym znajduje się towar, jest po prostu za duże, a leki nie są zabezpieczone żadną folią bąbelkową. Utrudniony kontakt z firmą także nie przemawia na jej korzyść. Zdarza się, że czas dostawy okazuje się dłuższy niż 2-3 dni i wynosi nawet ponad tydzień.

Zobacz: Factcool – opinie, co to za firma, czas dostawy

Apo-Discounter – kod rabatowy, promocje 

W dzisiejszych czasach kody rabatowe są na wagę złota. Im więcej możemy zaoszczędzić, tym lepiej dla naszego domowego budżetu. 

Przy zapisie do newslettera Apo-Discounter możemy zaoszczędzić 15 zł. Warto również regularnie zaglądać na stronę internetową apteki, ponieważ promocji podlegają co pewien czas nowe produkty. Co więcej, polecamy spojrzeć do zakładki Krótkie daty, ponieważ jak zapewne się domyślacie, znacznie przecenione są leki, których ważność wkrótce się skończy. 

Jeśli chodzi stricte o kody rabatowe, to nie mamy najlepszych wieści. Nie posiadamy żadnych kuponów, bonów ani kodów rabatowych do Apo-Discounter.pl, ale tak jak napisaliśmy wyżej – opłaca się sprawdzać stronę internetową sprzedawcy, ponieważ dostępne są tam rabaty np. 30 zł zniżki przy zamówieniu od 300 zł, ale zaznaczamy, że kwoty te mogą ulegać zmianie. 

Apo-Discounter – kontakt, telefon 

Tak jak wspomnieliśmy na początku artykułu, poniżej znajduje się kontakt z Apo-Discounter.pl. Znajdują się tam: numer telefonu, adres polskiej siedziby apteki oraz możliwość kontaktu przez stronę internetową. Mamy nadzieję, że okaże się on dla Was pomocny. 

KONTAKT:

  • telefon: 800 007 108 
  • adres: ul. Kukuczki 5/23 50-570 Wrocław 
  • mail: brak informacji 
  • strona internetowa: istnieje możliwość wypełnienia formularzu w zakładce Pomoc&Kontakt w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytanie 

Dzięki naszemu artykułowi wiesz już nie tylko co to Apo-Discounter.pl, jakie ma opinie na forach i jaki jest numer telefonu do sprzedawcy. Zdecydujecie się na zakupy w tej niemieckiej aptece internetowej? Dajcie nam znać w komentarzach! 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły