Cicory – co to za firma? Opinie, dostawa, forum, kontakt

Cicory to sklep oferujący szeroki asortyment damskich ubrań i akcesoriów. Wyróżnia się on przede wszystkim bogatą ofertą o ciekawym wyglądzie, który zachęca do dokonywania zakupów. Z racji, iż sklep nie posiada oddziałów stacjonarnych, wielu potencjalnych klientów poszukuje o sklepie Cicory opinii na forum. Szczególnie zainteresowani są oni jakością oferowanych ubrań, sposobie ich dostawy czy też możliwością wykonywania zwrotów. Przyjrzyjmy się dokładniej ofercie marki Cicory oraz najczęstszym opiniom klientów o tym sklepie. 

negatywne opinie o cicory
Ocena na jednym z portalu nie zachęca, ale czy słysznie?

Cicory – co to za firma?

Wiele osób, które miały okazję odwiedzić sklep internetowy Cicory, zastanawia się co to za firma. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem wchodząc na stronę sklepu Cicory, nie sposób nie zwrócić uwagi na szeroki wybór odzieży, która dostępna jest w wielu wzorach, ale także rozmiarach. Jest to niewątpliwy wyróżnik marki, która dostępna jest na rynku od 2018 roku i z każdym miesiącem zwiększa oferowany asortyment. Ubrania dostępne w sklepie Cicory, doskonale wpisują się w aktualnie panujące trendy. Dzięki temu, że jest to marka międzynarodowa, skupiająca dziesiątki tysięcy klientów, decydując się na zakupie w Cicory możemy liczyć na częste nowości w kolekcjach.

Cicory – skąd pochodzi sklep? 

Zainteresowała Cię oferta Cicory i chcesz dowiedzieć się, skąd pochodzi sklep? Na platformie internetowej marki nie znajdziemy dokładnego adresy wysyłki poszczególnych produktów, jednak dzięki licznym opiniom klientów, którzy mieli okazję skorzystać z tego rozwiązania, jesteśmy w stanie wywnioskować, że krajem pochodzenia ubrań są Chiny. Wynika to przede wszystkim z adresu, na który należy kierować przesyłki zwrotne. Kolejnym dowodem, na fakt, iż Cicory swoje pochodzenie ma właśnie w kraju środka, jest fakt, że na wysyłkę poszczególnych zamówień czekać musimy nawet do 15 dni roboczych.

cicory kod rabatowy
System promocyjny dość mocno zachęca do większych zakupów.

Cicory opinie 

Asortyment oferowany przez sklep Cicory jest wizualnie godny uwagi i z pewnością zachęca wielu klientów do dokonania zakupu właśnie w tym miejscu. Czas realizacji zamówienia jest jednak na tyle długi, że część klientów zostaje nim zniechęcona, bądź obawia się jakości sprzedawanych produktów. Poszukując opinii o Cicory, jak w każdym przypadku, znaleźć możemy zarówno bardziej, jak i mniej zadowolonych klientów. Wszystko uzależnione jest bowiem od indywidualnych kryteriów. Dzięki wielu wątkom na różnego rodzaju forach internetowych, mamy możliwość poznania obiektywnej opinii wielu klientów, zarówno o działaniu sklepu, możliwości dokonywania zwrotu czy samych produktach oferowanych przez sklep.

Sklep Cicory opinie forum

Opinie innych użytkowników danego sklepu czy usługi są cennym źródłem informacji o funkcjonowaniu danego miejsca. Dowiedzieć możemy się z niego między innymi o podejściu do klienta, zgodności oferowanego asortymentu z opisem czy stosunku ceny do jakości. Jeśli chodzi o sklep Cicory, opinie użytkowników na forum różnią się. Znaleźć możemy zarówno rzesze zadowolonych klientów, jak i tych, posiadających uwagi do sklepu. Zdecydowana większość osób, która miała okazję chociaż raz dokonać zamówienia na stronie internetowej Cicory wypowiada się pozytywne. Ceni sobie jakość oferowanych ubrań, łatwy kontakt ze sprzedawcą, a także możliwość dokonania zwrotu bez podawania konkretnej przyczyny. 

Cicory zwroty – opinie

Dokonując zakupów na stronie Cicory, mamy możliwość dokonania zwrotu produktów w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. To ważne w przypadku zamówień na odległość, kiedy nie mamy możliwości przymierzenia produktu, ani sprawdzenia ich rzeczywistej jakości. W opiniach użytkowników sklepu Cicory, zwroty co prawda są możliwe, jednak wielu klientów wyraża swoje niezadowolenie z konieczności poniesienia kosztów wysyłki zwracanego zamówienia. Jako że zamówienie należy odesłać do Chin, koszty są stosunkowo wysokie w porównaniu do wartości zwracanych towarów. 

Cicory – opinie o sukienkach

Jednym z częściej zamawianych produktów na stronie Cicory są sukienki. Ich wybór jest imponujący, przez co każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Jednak zakup sukienki bez jej wcześniejszego przymierzenia to nie lada wyzwanie. Często nawet podczas zakupów stacjonarnych mile widziana jest pomoc drugiej osoby, dlatego decydując się na zakup sukienki przez Internet, niezwykle pomocne są opinie innych użytkowników. Dzięki nim, mamy możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru, a także dowiedzenia się konkretnych informacji o poszczególnych modelach. Ogólnie rzecz biorąc sukienki dostępne w sklepie Cicory cieszą się dobrymi opiniami, niezłą jakością wykonania i trwałością mimo częstego prania.

Cicory stroje kąpielowe – opinie

Dobór stroju kąpielowego dla wielu kobiet to nie lada wyzwanie. Problematyczne jest to zarówno dla kobiet o małym rozmiarze biustu, jak i większym. Stroje kąpielowe w sklepie Cicory cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami na forum. Klienci chwalą sobie przede wszystkim duży wybór wzorów i stylów stroi kąpielowych. Znajdziemy tu między innymi stroje jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Niestety, jeśli poszukujemy stroju na ostatnią chwilę, szansa, że zamówienie dotrze przed urlopem, jest niewielka. Minimalny czas oczekiwania według klientów wynosi tydzień, jednak bardzo często zdarza się, że się wydłuża.

Sklep Cicory kontakt, jak się skontaktować ze sklepem?

Dokonywanie zakupów w sklepie internetowym często wymaga dodatkowego wsparcia sprzedawcy. W przypadku Cicory kontakt możliwy jest za pomocą specjalnego formularza. Odpowiedzi na zadane pytania otrzymujemy zazwyczaj w ciągu kilku, kilkunastu minut, jednak możliwość ta dostępna jest jedynie dla zalogowanych klientów. Niestety sklep Cicory nie oferuje opcji telefonicznego skontaktowania się z biurem obsługi klienta.

Zobacz też:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły