Cikelly – opinie, skąd pochodzi firma, ile trwa dostawa?

Cikelly jest platformą sprzedażową, która oferuje przekrój stosunkowo tanich marek odzieżowych. W ofercie marki znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do ubrania, poczynając od codziennej garderoby, kończąc na strojach wizytowych czy różnego rodzaju obuwiu i akcesoriach. Wśród najczęściej wymienianych opinii o marce Cikelly jest różnorodność oferty, a także dopasowanie asortymentu do obecnie panujących trendów modowych. Zakupy na platformie Cikelly to łatwy sposób na wymienienie posiadanej garderoby stosunkowo niskim kosztem.

Cikelly – skąd pochodzi, co to za firma?

Poszukując informacji na temat tego skąd pochodzi firma Cikelly, dowiedzieć możemy się, że biuro obsługi klienta dla osób z obszaru Unii Europejskiej mieści się na Cyprze, a spoza tej strefy w Dubaju. Jednak samo pochodzenie towarów tej marki ma korzenie w Chinach. Jest to więc jedna z konkurencyjnych platform dla istniejących już marek, takich jak Shein czy Zaful. Sama marka podobnie jak pozostałe tego typu miejsca oferuje ubrania inspirowane znanymi z sieciówek projektami, o znacznie niższej cenie, a co za tym idzie także i jakości. Sam wygląd ubrań oraz różnorodność asortymentu przyciąga klientów, zainteresowanych tanimi zakupami. Cikelly to stosunkowo młody gracz na rynku, dlatego oprócz atrakcyjnych cen, oferuje także szereg promocji pozwalających dodatkowo zaoszczędzić. 

Cikelly opinie

Poszukując w sieci opinii o marce Cikelly, podobnie jak w przypadku konkurencyjnych marek natknąć możemy się zarówno na zadowolonych klientów, jak i tych, mających uwagi zarówno do działalności sklepu, jak i samego asortymentu. Wiele osób ceni sobie wygodę dokonywania zakupów bez konieczności wychodzenia z domu, a wśród pozytywnych opinii o Cikelly dominuje ta, że w jednym miejscu, możemy ubrać się od stóp do głów. Klienci podkreślają także, atrakcyjność cen i ciekawe kroje ubrań, które w pełni odpowiadają najnowszym trendom. Niestety, spotkać możemy się także z nieco mniej pochlebnymi opiniami o Cikelly. Część z nich wynika z niezapoznania się klientów z regulaminem klientów, a co za tym idzie z czasem dostawy poszczególnych produktów. Jako że ubrania wysyłane są do klientów z Chin, musimy liczyć się z wydłużonym czasie oczekiwania na otrzymanie zamówienia. Szukając opinii na forum o Cikelly możemy znaleźć także oceny dotyczące konkretnych produktów. Klienci zwracają uwagę szczególnie na niską jakość użytych materiałów, a także niestarannie wykonane przeszycia.

opinie o cikelly
Opinie dość słabe. Źródło: szukamopinii.pl

Cikelly sukienki – opinie

Na platformie Cikelly znajdziemy szeroki wybór ubrań damskich, a wśród nich między innymi sukienki. Ich wybór jest naprawdę spory i z łatwością znaleźć możemy coś na każdą okazję. Zaczynając od sukienek wizytowych, poprzez koktajlowe, kończąc na tych na co dzień. W zależności od preferencji wybierać możemy zarówno wśród propozycji o jednolitym kolorze, jak i sukienkach wzorzystych, we wszystkich wariantach długości. Nie da się ukryć, że sukienki od Cikelly wyróżniają się oryginalnymi krojami, co często podkreślane jest przez klientów, którzy mieli okazję skorzystać z oferty sklepu. Poszukując na różnego rodzaju forach opinii klientów o sukienkach Cikelly spotkać możemy zarówno osoby zadowolone, jak i posiadające uwagi co do ich wykonania. Najczęściej spotkać możemy się z pozytywną oceną ceny asortymentu dostępnego na platformie, a także ciekawym krojom, stylistycznie nieodbiegającym od tych znanych z lubianych marek takich jak Zara czy Reserved. Istnieje też grupa klientów, których opinia o sukienkach Cikelly jest mniej pozytywna. Zawiedzeni są oni przede wszystkim z jakości materiałów, z jakich wykonane zostały sukienki, a także mało standardowej rozmiarówki.

cikelly opinie na cikelly.com
Opinie na samej stronie są pozytywne – pytanie na ile są obiektywne?

Cikelly czas dostawy – opinie, ile trwa dostawa

Świadome zakupy pozwalają uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu, dlatego przed ich dokonaniem należy zapoznać się z regulaminem, w którym znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące wysyłki i dostawy. Ile trwa dostawa zakupów zamówionych na platformie Cikelly? Sama wysyłka według informacji, jakie znaleźć możemy na oficjalnej stronie sklepu, wynosi do 2 dni roboczych, jednak ze względu na konieczność transportu zamówienia z Chin, przesyłka może trafić do nas nawet po upływie 35 dni roboczych. Jest to stosunkowo długi czas dostawy, dlatego planując zakupy, warto wziąć to pod uwagę. Nic więc dziwnego, że wśród opinii na forum o marce Cikelly, to właśnie zbyt długi czas dostawy jest jednym z częściej pojawiających się negatywów. W zdecydowanej większości przypadków zamówienia docierają do klientów szybciej, jednak czas oczekiwania jest dłuższy niż tydzień.

cikelly spółka na cyprze
Spółka zarejestrowana na Cyprze

Cikelly – opinie o odzieży na forum

Opinie o odzieży dostępnej na platformie Cikelly nie różnią się od tych, konkurencyjnych marek. Niemalże na każdym forum znajdzie się grupa osób zadowolonych z dokonanych zakupów, jak i tych, którzy mają zastrzeżenia do zamówienia bądź chcą dokonać zwrotu zamówionych produktów. Jeśli chodzi o zwroty, to jest to jeden z częściej poruszanych tematów na forach o marce Cikelly. Są one co prawda możliwe, a na stronie internetowej sklepu znaleźć możemy informację o ich łatwości wykonania. Każdy klient, który nie jest zadowolony z dokonanego zakupu, bądź zamówiony produkt jest za duży, bądź za mały może go odesłać i otrzymać zwrot środków. Niestety koszt przesyłki zwrotnej, leży po stronie kupującego, co w opinii klientów jest sporym wydatkiem, gdyż artykuły należy odesłać do Chin. Biorąc pod uwagę, że ceny ubrań na stronie są dość niskie, w niektórych przypadkach w opinii klientów o marce Cikelly są nieopłacalne.

Sprawdź też:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły