Co napisać chłopakowi żeby się wzruszył? Nasze wyciskacze łez

To nie takie proste wzruszyć faceta. Oczywiście ostatnio coraz więcej mówi się o tym, że mężczyźni  też potrafią być uczuciowi i niesłusznie całe lata przypisuje się im łatkę samców alfa, których nic nie interesuje i nic nie jest w stanie wywołać wzruszenia. W każdym razie, odpowiedź na pytanie co napisać chłopakowi żeby się wzruszył, nie jest prosta. Po pierwsze dlatego, że nawet jak go wzruszysz, to szansa, że się przyzna jest niewielka. Po drugie, chodzi ci o to, żeby go po prostu wzruszyć, czy wymusić na nim jakieś zachowanie? No właśnie – granica między jednym a drugim jest cienka, więc dobrze się zastanów, czego naprawdę chcesz. 

Zobacz: Co napisać chłopakowi na dobranoc? Coś miłego, słodkiego

Co napisać chłopakowi żeby się wzruszył? Najlepsze propozycje

Poniżej przeczytasz nasze propozycje wzruszających tekstów do chłopaka. Musisz jednak pamiętać o tym, że nie na każdego działać będzie to samo. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, by Twój chłopak się wzruszył i chcesz, by zrobiło mu się miło, napisz coś od serca. Szczerość zawsze się sprawdzi. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety nie znoszą sytuacji, w której ktoś zachowuje się dwulicowo. Pamiętaj zatem, że za słowami muszą iść czyny i słowa same w sobie niewiele będą znaczyć, jeśli zachowujesz się przeciwnie do tego, co piszesz. 

Co napisać chłopakowi żeby się wzruszył – to zawsze działa!

  1. Podziękowanie. Napisz mu, jak bardzo jesteś mu wdzięczna za to, co dla Ciebie zrobił i za to, że jest. Nie musisz używać górnolotnych słów. Wystarczy jedno zdanie, którym dasz mu do zrozumienia, że bardzo się cieszysz, że jesteście razem.

Pamiętaj o tym na co dzień – odwiózł Cię do domu, podziękuj. Przygotował dla Ciebie kolację – również to zrób. Tego samego możesz oczekiwać w zamian. Zwykła wdzięczność w codziennych sytuacjach sprawia, że druga strona związku widzi, że Ci zależy i doceniasz to, co dla Ciebie robi. Nie ma nic gorszego w relacji, niż przekonanie, że coś Ci się po prostu należy i nie musisz tego doceniać. To pierwszy krok na drodze do tego, by to stracić. 

  1. Zacznij swoją wiadomość od słów: Jeszcze nigdy nikta resztę uzupełnij tekstem, który streści wasze ostatnie spotkanie. To sprawi, że chłopak poczuje się wyjątkowo i kto wie – może nawet się wzruszy. 

Znowu jesteśmy przy docenianiu. Tym razem doceniaj momenty i bądź świadoma tego, ile ktoś inny dla Ciebie robi. 

  1. Wyślij do niego wiadomość o treści: Wszystkie koleżanki mi zazdroszczą, że Cię mam. Choć tu musisz uważać, by przypadkiem nie próbował tego na boku sprawdzać! 
  2. Nie tylko serce, ale i rozum ma znaczenie. Napisz swojemu chłopakowi, że uważasz, że jest mądry, interesujący, że fascynuje Cię to, jakim jest człowiekiem. 
  3. Wymień kilka cech, które posiada i napisz, że za to kochasz go najbardziej, np.: Spokój, opanowanie, mądrość. Za to kocham Cię najbardziej na świecie

Choć chłopaka trudno dosłownie wzruszyć, zawsze możesz próbować podbudować jego ego. I kobiety, i mężczyźni w równym stopniu łakną komplementów i miłych słów. Pod twardą skorupą gościa, który nie dba o zdanie innych i uważa, że nie wszyscy muszą go lubić, kryje się ktoś, kto lubi być doceniany. 

Co ciekawe, wszyscy wraz z wiekiem bardziej cieszą się ze słów uznania dla ich inteligencji i rozumu. Ludzie młodzi najbardziej lubią, gdy ktoś komplementuje ich wygląd.  

Zobacz: Co można robić z chłopakiem, co można robić z dziewczyną?

Każda kobieta, która zastanawia się, co napisać chłopakowi żeby się wzruszył, musi wiedzieć, że granica między obciachem a prawdziwym komplementem jest cienka. Jeśli chłopak będzie codziennie dostawał wiadomości pełne uczuć, które mają go teoretycznie wzruszyć, z czasem poczuje się osaczony. W tym wypadku mniej znaczy więcej. Jeśli ma się wzruszać, nie może słyszeć wzruszających tekstów codziennie. To może również spowodować, że zacznie być podejrzliwy – jeśli codziennie będziesz mu nadskakiwać, w końcu może się zmęczyć. Poza tym na dłuższą metę i tak nie będziesz w stanie robić tego codziennie, bo sama poczujesz się strasznie zmęczona skupianiem się cały czas na drugiej osobie.  

Pamiętaj, że poza wzruszającymi słowami, wzruszyć można również gestem, zachowaniem. Jeśli chcesz, by ktoś poczuł się miło i wzruszył, zrób dla niego coś wyjątkowego. Każdy dobry i długotrwały związek to suma drobnych gestów wobec siebie. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły