Zebraneo – opinie, kontakt, adres, zwroty

Jeśli słyszałeś kiedyś o marce bądź sklepie Zebraneo to ten artykuł jest dla Ciebie. Warto przyjrzeć się tej marce, dlatego dzisiaj dowiesz się, jakie Zebraneo ma opinie o sklepie, jakie od Zebraneo sukienki mają opinie, co nieco o Zebraneo jaka wyprzedaż jest obecnie i czy jest ona opłacalna dla Ciebie. Tak więc do dzieła!

Zebraneo — najnowsze opinie

Zebraneo jakie opinie krążą wśród klientek sklepu? Zebraneo — czy wyprzedaż jest warta uwagi? Jeśli chodzi o sam sklep Zebraneo i to, co nam oferuje, to jest to odzież damska. Zwróćmy teraz uwagę na Zebraneo i opinie, jakie możemy przeczytać od klientów sklepu. Zdecydowanie w tym wypadku tych negatywnych ocen jest najwięcej. Ci, którzy kupili coś w sklepie internetowym Zebraneo w tym momencie, zapewne mocno tego żałują.

Jeśli chodzi o Zebraneo i opinie o sklepie to jest to łącznie 973 osoby, które zostawiły o Zebraneo swoje opinie. Z czego zaledwie 7% opinii klientów jest pozytywnych bez dwóch zdań i oceniło ich sklep 5 gwiazdkami. A reszta opinii, jeśli chodzi o sklep Zebraneo, jest negatywna bądź zauważyła jakieś problemy przy zakupach z tego sklepu. Zdecydowanie najwięcej opinii o Zebraneo jest negatywnych, na 973 wszystkich opinii, 82% klientów wystawiło dla Zebraneo opinie o sklepie 1 gwiazdkowe. Więc jeśli już mówimy o Zebraneo, opinie o sklepie nie są jakieś super, powiedzielibyśmy, że jak na sklep internetowy z ubraniami to jest bardzo słabo.

Źródło: ecommerce.edu.pl

Zebraneo sukienki — opinie o jakości sukienek

No dobrze, wiemy co nieco na temat sklepu, teraz czas na Zebraneo sukienki i opinie odnośnie do tej właśnie części garderoby. Zebraneo sukienki, jakie opinie mają? Czy warto zawracać sobie głowę sukienkami od tej marki? Jeśli chodzi o sam krój sukienek, kolory i materiał, na zdjęciach wygląda on bardzo dobrze. Tak samo twierdzą internauci. W takim razie przyjrzyjmy się sukienkom. Sukienki same w sobie wyglądają niepowtarzalnie i bardzo ładnie, wręcz na każdą okazję.

Jeśli chodzi o jakość sukienek, to stanowczo nie powala, dużo klientek skarży się, że materiał na zdjęciach jest ładny, ale po otrzymaniu zamówienia jakość stanowczo różni się od tego, co widnieje na stronie internetowej sklepu. Jedna z klientek pisze: „Sukienka […] jest wykonana z fatalnego materiału i jest DUŻO za duża, choć wzięłam rozmiar M. Chce ją koniecznie zwrócić”. Tak więc, jak widać, jakość materiału nie powala, jest też problem z rozmiarami. Odpowiadając na pytanie, jakie Zebraneo sukienki mają opinie — można stwierdzić, że w tym przypadku zbiera fatalne opinie, więc nie warto zawracać sobie głowy taką firmą jak Zebraneo, a tym bardziej nie warto zamawiać z tej strony żadnych sukienek.

Źródło: czarno biała lista

Zebraneo bluzki — opinie o materiałach

Dobrze, były sukienki, więc pora na Zebraneo opinie o bluzkach i materiałach różnych ubrań. Więc jakie są o Zebraneo opinie na temat ich bluzek i materiałów? Tutaj znów pojawia się nam niestety problem co do rozmiarów ubrań. Klienci żalą się, że zamówili rozmiar konkretny, a przyszło im zupełnie co innego. To samo tyczy się krojów i materiałów, co można wyczytać w opiniach klientek na portalu Trust pilot. Jak widać, nie tylko z materiałami ubrań klienci mają problem: „na zdjęciach wszystko wygląda super, ale w rzeczywistości spódnica za krótka a miała być maxi, natomiast bluzka w rozmiarze S wygląda jak XL”. Tak, więc jeśli chodzi ogółem o Zebraneo i opinie na temat bluzek i materiałów to niestety można się zawieść.

Sprawdź: Sandbella – opinie. Opinie o czasie dostawy, zwrotach. Co to za sklep?

Jeśli chodzi o Zebraneo i wyprzedaż, to czy warto w takim razie zawracać sobie głowę? Patrząc po opiniach klientów, jeśli chodzi o tę firmę i cały asortyment ceny są raczej wygórowane. Na Zebraneo wyprzedaż wydaje się całkiem kuszącą propozycją, aczkolwiek czy na pewno chcielibyśmy ryzykować? Opinie na portalu Trustpilot nie kłamią, lepiej nie kupować na Zebraneo, bo można się nieźle dać oszukać, a takich opinii jest naprawdę dużo. Więc odpowiadamy, jeśli chodzi o Zebraneo i wyprzedaż, która kusi ładnymi zdjęciami i cenami produktów, nie warto zwracać na to uwagi, ponieważ rzeczy, jak i sam sklep, nie są warte twoich nerwów i pieniędzy, które najprawdopodobniej możesz stracić. Jak napisała jedna z klientek: “[…] Zebraneo to są oszuści, którzy w swojej witrynie internetowej wstawiają zdjęcia pięknych ubrań przyciągających wzrok, a przysyłają zupełnie co innego!”. Tutaj również odradzamy korzystania z Zebraneo, ich wyprzedaż prawdopodobnie ma na celu przyciągnięcie tylko następnych klientów, których uda się nabrać na to, że kupują ciuchy jak na zdjęciach i to w atrakcyjnej cenie.

Zebraneo — czas dostawy, ile się czeka?

Przejdźmy teraz do tematu następnego o tym, jaki jest na Zebraneo czas dostawy. Łatwo się domyślić, jeśli chodzi o markę Zebraneo, że opinie o dostawach również nie są zachwycające, ale mimo to warto się temu przyjrzeć. Zebraneo — jaki czas dostawy? Na stronie internetowej sklepu Zebraneo można odnaleźć informację, że: ” Czas wysyłki zależy od sposobu wysyłki. Najszybsza wysyłka — przyspieszona trwa 3-6 dni robocze. Normalna wysyłka to czas 7-15 dni robocze”. W takim razie jak jest naprawdę? Jaki jest realny na Zebraneo czas dostawy? Klientki piszą, że nie jest to od 7 do 15 dni roboczych, czas jest o wiele, wiele dłuższy. Cytując jedną z klientek: „Zamówienie złożyłam i opłaciłam 15 grudnia, było napisane — dostawa w ciągu 5-7 dni roboczych, a nie otrzymałam do dzisiaj”. Dla porównania komentarz został napisany 4 stycznia tego roku. Jak widać, czas dostawy też nie jest taki, jak jest napisane na ich stronie internetowej, wręcz przeciwnie jest wydłużony do miesiąca.

Sprawdź: Sklep Wassyl – dresy, sukienki – opinie, rozmiarówka, kod rabatowy, zwroty

Zebraneo zwroty — czy są problemy?

Jeśli ktoś już jednak zamówił ubrania od Zebraneo, to najprawdopodobniej będzie musiał niestety zmierzyć się też ze zwrotem. Jak wyglądają na Zebraneo zwroty? Jak wygląda ze sklepem Zebraneo kontakt w sprawie zwrotów? Wiele klientek skarży się na to, że zwrot jest niemalże niemożliwy, a tak bardziej szczegółowo to odzyskanie pieniędzy jest niemalże niemożliwe po zwrocie felernych zakupów. Jeśli chodzi o to, jak wyglądają na Zebraneo zwroty, jest to dość skomplikowane. Przyglądając się polityce zwrotów na stronie internetowej sklepu, można przeczytać sporo niepokojących rzeczy, mianowicie chodzi o warunki zwrotów. Wszystko ładnie, pięknie, wygląda w regulaminie zwrotów, ale jak to jest naprawdę, klientki opisują w opiniach: „Zgodnie z regulaminem możecie odesłać te buble, ale raz: przesyłka jest bardzo droga, a dwa: i tak nie dostaniecie zwrotu pieniędzy! Ja na zwrot czekam już 5 miesięcy!”.

Jak wygląda z Zebraneo kontakt w sprawie zwrotów? Można się z nimi skontaktować tylko i wyłącznie poprzez skrzynkę mailową, co również jest podejrzane w tym wypadku. Klientki mają problem nie tylko ze zwrotami, bo jeśli chodzi o Zebraneo, kontakt również nie jest łatwą sprawą. Klientka napisała o swojej sytuacji w opiniach o sklepie, której warto się przyjrzeć w tym wypadku: „Z firmą Zebraneo jest zerowy kontakt! 15 sierpnia 2021 złożyłam zamówienie, ale był problem z pobraniem opłaty. 21 sierpnia dostałam maila, że udało się je pobrać i suma została zabrana z konta i do tej pory czekam na zamówienie a odpowiedź z firmy — płatność zakwestionowana! Totalny bałagan. Proszę o odpowiedź albo zwrot pieniędzy”. Tak, więc jeśli chodzi o te dwie kwestie, jakimi są Zebraneo zwroty i do firmy Zebraneo kontakt w tej sprawie, my to oceniamy na pół jednej gwiazdki.

Zobacz: Shein – opinie. Co to za sklep? Sukienki, bielizna – opinie

Jak skontaktować się z Zebraneo? Prosty kontakt

Zebraneo, sklep i kontakt. Jak już wcześniej wspominaliśmy, do Zebraneo kontakt jest dość utrudniony. Na pewno, jeśli chodzi o to, jak skontaktować się z Zebraneo, jest możliwość wypełnienia formularzu do kontaktu po podaniu swojego maila. Wiele znanych sklepów ma możliwość kontaktu za pomocą maila i zazwyczaj kontakt z tymi firmami jest bezproblemowy i szybki. Jak możemy skontaktować się z Zebraneo? Z Zebraneo kontakt odbywa się za pomocą maila tylko i wyłącznie. Po wpisaniu frazy: Zebraneo sklep, kontakt w wyszukiwarce Google, możemy znaleźć tylko ich stronę internetową na Facebooku, stronę z opiniami na Trustpilot, oraz inne informacje, które nic nam nie mówią o tym, jak jeszcze możemy się skontaktować z tą firmą.

Zebraneo nr telefonu do firmy

Czy firma Zebraneo posiada kontakt telefoniczny dla klientów? Jaki jest do Zebraneo nr telefonu? Wiele informacji możemy znaleźć w internecie na temat firmy Zebraneo opinie, informacje o tym, co to za sklep, co oferują, jakie mają produkty. Jeśli chodzi o Zebraneo i telefon do tej firmy nie łatwo jest znaleźć takową informację, z resztą też nie każda firma też umieszcza, tak jak w przypadku Zebraneo swój kontakt telefoniczny, większość firm raczej podaje tylko informacje do kontaktu mailowego. Niestety w tym przypadku, jeśli chodzi akurat o firmę Zebraneo, ich nr telefonu by się przydał, jak z resztą uważa większość niezadowolonych klientek. Jaki Zebraneo ma telefon do siedziby, również nie wiadomo, bo nawet ich regulamin nie jest po polsku, więc można się domyślić, że nawet jeśliby Zebraneo podało telefon gdzieś na stronie, zapewne nie można by było się tam nawet dodzwonić.

Zobacz: Darmowe próbki Shein – jakie mamy faktycznie szanse?

Zebraneo adres

Jeśli chodzi o adres korespondencyjny czy nawet i adres do siedziby firmy Zebraneo, też jest ciężko znaleźć. Domyślamy się, dlaczego nie podają na swojej stronie internetowej, gdzie jest siedziba firmy, takie firmy są wtedy nienamierzalne, na nieszczęście dla klientów firmy. Jeśli chodzi nawet o sam regulamin, to jest on w języku angielskim. Na stronie facebookowej Zebraneo posty są w języku czeskim prawdopodobnie, więc możemy się tylko domyślać, skąd jest firma i gdzie ma siedzibę.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły