Coloryee – co to za sklep? opinie

Coraz częściej padamy ofiarą oszustw w sieci, ale nie tylko. Ile razy słyszeliście o metodzie na wnuczka? Wyłudzacze pieniędzy nie mają żadnych zahamowań i są zdolni do wszystkiego, byle tylko zdobyć cenne gadżety lub pieniądze. Rozwój Internetu sprawił, że mamy coraz większy problem z weryfikacją przekrętów, dlaczego tak jest? Nie zakładamy po prostu, że ktoś mógłby nas okraść… no bo jak to tak przez Internet.

W sieci pojawiają się fejkowe profile, a ludzie podają się za osoby, którymi nie są – o tym program zrobiło już MTV. W tej przestrzeni jest też wiele sklepów, które tak naprawdę nie istnieją, a oszuści tylko czekają na osobę, która się nabierze i coś od nich kupi. Zdarzają się też sklepy, które co prawda wysyłają zamówione i opłacone ubrania, ale później opinie na forum pękają w szwach od zdjęć i porównań jakości otrzymanego produktu do worka na śmieci.

W tym artykule zajmiemy się sklepem Coloryee. Opowiemy co to za sklep i sprawdzimy, jakie są opinie o sklepie oraz o poszczególnych produktach, czyli jakie opinie mają bluzki Coloryee. Sprawdźmy, jak wyglądają opinie na forum oraz kontakt ze sklepem, zwroty i czas dostawy.

Coloryee co to za sklep?

Co to za sklep to Coloryee? Jest to sklep internetowy z odzieżą i dodatkami dla kobiet. W ofercie można znaleźć przeróżne bluzki, sukienki, dresy, a nawet torebki. To, co na pewno przemawia za zakupami w tym sklepie, jest szeroki asortyment i niskie ceny. No tak… ceny są ważne, nawet bardzo, ale czy warto się nimi aż tak kierować, kiedy w grę wchodzi jakość?

Może was to zdziwi, a może nie (w dalszej części przedstawimy opinie o ubraniach), ale taki sklep jak Coloryee nie ma już swojej witryny. To znaczy, po wejściu na dawną stronę sklepu okazuje się, że nic tam nie ma, a witryna jest niezabezpieczona. Już to powinno dać nam do myślenia co to za sklep. 

Z tego, co udało nam się dowiedzieć, Coloryee to sklep należący do chińskiej firmy. Co więcej, po sprawdzeniu różnych zakładek dostępnych na stronie sklepu można było się dowiedzieć, że nie mają oni regulaminu sprzedaży, który jest absolutną podstawą w prowadzeniu działalności e-commerce. Pamiętajcie na przyszłość, że jeśli jakiś sklep nie ma regulaminu, to nie powinniście się decydować na ubrania, które oferuje, bo jest to prawdopodobnie oszustwo.

Coloryee opinie o sklepie

Okej, wiemy już mniej więcej, co to za sklep Coloryee, więc sprawdźmy teraz jakie znajdziemy opinie o sklepie. Na wstępie musimy wam powiedzieć, że opinie nie są zbyt pozytywne, szczerze mówiąc, z trudem próbowaliśmy znaleźć jakiekolwiek pozytywne opinie. Opinie o Coloryee są szokujące, ale z drugiej strony, czego można się było spodziewać po sklepie, który nie ma regulaminu, a opisy produktów pisane są łamaną polszczyzną. 

Klienci nie kryją swojego zażenowania i zdenerwowania tym, że dali się tak oszukać. Negatywne opinie odwołują się do tego, że sklep Coloryee nie liczy się z klientami. Oszukane osoby często piszą o tym, że w sklepie była możliwość płatności jedynie kartą i PayPalem, co również jest podejrzane. Opinie o sklepie Coloryee mówią też o tym, że sklep usuwał wszystkie niepochlebne komentarze na swoich profilach w mediach społecznościowych, co to za sklep?! Kontakt z Coloryee też jest utrudniony, ale do tego przejdziemy później.

Ubrania Coloryee opinie

Bardzo chcemy wam powiedzieć, jakie opinie mają ubrania Coloryee, ale szczerze mówiąc, opinie o ubraniach Coloryee są słabo dostępne. Zastanawiacie się, dlaczego tak jest? Przecież skoro tyle osób skarży się na sklep Coloryee, to jak to możliwe, że ich ubrania nie mają za wiele opinii? Chodzi o to, że sklep oszukiwał ludzi na pieniądze, a do części z nich ubrania nigdy nie dotarły. 

Ubrania Coloryee mają jednak opinie odnoszące się do tego, że już z samego zdjęcia na stronie widać, że odzież nie jest bawełniana. Bawełna jest takim materiałem, na który nie można nanosić tak wymagających nadruków, jakie widniały na stronie sklepu Coloryee.

Oczywiście są też takie osoby, które otrzymały zamówiony towar, dlatego ubrania Coloryee mają nieliczne opinie w sieci. Klienci narzekają na jakość, a właściwie jej brak. Materiały są sztuczne, a oszukani klienci w emocjach piszą, że ubrania Coloryee nie nadają się nawet na szmaty. 

Źródło: https://pl.trustpilot.com/review/coloryee.com

Bluzki Coloryee opinie

Bluzki Coloryee cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Piękne, niespotykane w innych sklepach wzory, kolory i nadruki – to właśnie sprawiało, że bluzki Coloryee zyskały sympatię wielu kobiet. Czy bluzki Coloryee mają więc pozytywne opinie? Można im zaufać? Niestety nie. Bluzki Coloryee, tak jak inne produkty z tej strony, opinie mają negatywne. 

Klienci są załamani jakością materiału. Co więcej, pojawiają się opinie o tym, że nie wszystkie zamówione bluzki do nich docierały. Zdarzały się na przykład sytuacje, że klientka zamówiła kilka rzeczy, a otrzymała tylko jedną z nich. Internautki bardzo ubolewały nad tym, że inni nie polecali zakupów w Coloryee, a bluzki zyskiwały negatywne opinie. Szczególną popularnością cieszyły się bluzki Coloryee z nadrukami koliberka, kotów i motyli. Jedna z klientek, która otrzymała upragnioną bluzkę, zwraca uwagę na to, że nie była ona bawełniana, choć w składzie miała jakiś procent bawełny.

Coloryee opinie na forum

Oczywiście Coloryee ma też opinie na forum. Przed sklepem przestrzegają już na portalach i forach internetowych oraz na blogach i w sekcjach na komentarze. 

Jeśli macie nadzieję, że opinie na forum o Coloryee są bardziej przychylne, to musimy was rozczarować. Opinie na forum są jednoznaczne – klienci przestrzegają przed zakupami w sklepie Coloryee i zwracają uwagę na to, że ubrania na żywo są całkiem inne niż na zdjęciach!

Źródło: https://szukamopinii.pl/opinie/coloryee-com/

Niektórzy podkreślali też, że nigdy nie spotkali się z taką firmą i po prostu chcą zapomnieć o sklepie, zakupach i ubraniach, których nie otrzymali. Odzież, jeśli już dotrze, to zazwyczaj jest niezgodna z opisem – ma inne kolory i materiał. Klienci żałują wydanych pieniędzy i tego, że nie zapoznali się wcześniej z opiniami. To właśnie dlatego my przedstawiamy wam opinie z forum o sklepie Coloryee i o tym, jakie sprzedaje ubrania.

Coloryee kontakt, zwroty, czas dostawy

Przejdźmy do tego, jak wygląda kontakt ze sklepem, zwroty i czas dostawy na Coloryee. Ważne, żeby omówić te aspekty, ponieważ skoro czas dostawy jest wydłużony, to podstawą w tym przypadku jest kontakt ze sklepem. Czy tym razem opinie o sklepie są bardziej łaskawe? 

Czas dostawy na Coloryee jest znacznie wydłużony i tak naprawdę nie da się powiedzieć, po jakim czasie od złożenia zamówienia można otrzymać towar. Jedni klienci czekali około 3 tygodni, inni miesiąc, jeszcze inni 3 miesiące, a są też osoby, które nigdy nie otrzymały odzieży. Czas dostawy jest jednym z tych czynników, które sprawiły, że klienci domyślili się, że ubrania, które tak bardzo im się spodobały, są sprowadzane z Chin.

Jak wygląda kontakt z Coloryee i zwroty? To temat, o którym internauci piszą się bez końca. Kontakt ze sklepem jest praktycznie nieistniejący i polega na tym, że Coloryee blokowało w mediach społecznościowych osoby, które pisały nieprzychylne komentarze i prosiły o kontakt, bo chciały się dowiedzieć, jaki jest czas dostawy i czy możliwe są zwroty.

Pomimo tego, że na stronie Coloryee pojawiała się informacja o możliwości zwrotu, to okazuje się, że było to kłamstwo. Wiele klientów pisze opinie na forum o tym, że jeśli już udało im się zdobyć adres do zwrotu, to pieniądze nigdy nie wracały na ich konto. Są kobiety, które o zwrot środków na konto ubiegają się już od 2 lat. Niestety bez skutku.

Dzięki temu artykułowi wiecie już, co to za sklep, kiedy słyszycie Coloryee. Nie dajcie się naciągnąć na bluzki i ubrania, których możecie nigdy nie zobaczyć na oczy. Zawsze sprawdzajcie regulamin sklepu i szukajcie informacji o tym, czy możliwe są zwroty. Opinie na forum są w tej kwestii kluczowe, zawsze warto sprawdzić, co o sklepie uważają inne osoby, które dokonały w nim zakupów. Bądź czujna i nie daj się oszukać w sieci.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły