Fabryka zapachu – opinie, forum, kod rabatowy, perfumy

Fabryka zapachu jest sklepem internetowym, który oferuje klientom zamienniki najbardziej popularnych zapachów dla kobiet i mężczyzn. Na swojej stronie internetowej firma zapewnia wysoką jakość odlewek, która wyraża się poprzez ich trwały zapach. Sklep gwarantuje także, że ich produkty cechują konkurencyjne ceny.

W Fabryce zapachu można też kupić oryginalne perfumy. W sklepie znajdziemy pachnidła zarówno w wersji toaletowej (EDT), jak i perfumowanej (EDP). Obie wersje różnią się od siebie stężeniem olejków zapachowych – w wersji EDT wynosi ono 5-10 procent (co rzutuje na mniejszą trwałość, ale subtelniejszą woń produktu), a w typie EDP – 10-15 procent (co wpływa na dłuższe utrzymywanie mocy zapachu oraz jego intensywność).

Internetowy sklep ma swoją siedzibę w Chorzowie. Z racji tego, że przedsiębiorstwo nie posiada sklepu stacjonarnego, nie jest możliwy osobisty odbiór zakupionych produktów. W soboty oraz niedziele Fabryka zapachu nie pracuje, przez co wysyłka towaru odbywa się od poniedziałku do piątku. Perfumy zakupione do godziny 12:00 są realizowane w ten sam dzień roboczy. Przy nabyciu produktów w cenie przekraczającej 150 zł, ich transport do klienta jest darmowy.

Płatności za perfumy dokonywać można poprzez szybki przelew online, bezpośrednio z karty płatniczej, BLIK-em, lub tradycyjnym przelewem własnym. Dostawa realizowana jest przez firmę InPost (zarówno w wersji z kurierem lub do paczkomatu) lub DPD.

Jedna z negatywnych opinii – tych jest zdecydowanie najmniej.

Fabryka zapachu – opinie

Fabryka zapachu może poszczycić się wieloma przychylnymi opiniami, które klienci firmy zamieścili w Google’u. Na podzielenie się swoimi wrażeniami zdecydowało się już ponad 5000 osób, z czego 99 procent wpisów to pozytywne recenzje. 

Fabryka zapachu – opinie na forum

Jedna z wielu pozytywnych opinii.

Opinie, jakie zdecydowali się zamieścić na internetowych forach klienci, są ze wszech miar godne pozazdroszczenia przez inne sklepy działające w środowisku e-commerce. Nabywcy często zwracają uwagę na szybką realizację zamówienia oraz dobre zabezpieczenie paczki przed potencjalnymi uszkodzeniami, do których mogłoby dojść w trakcie przesyłki.

Inni użytkownicy zachwalają na forum jakość zakupionych perfum. Woń, jaka się z nich uwalnia, jest trwała, długa utrzymuje się na skórze, produkty cechuje niezła projekcja, a ich zapach nie różni się znacząco od oryginalnej wersji.

Kolejni konsumenci zaznaczają w swoich opiniach na forum, że sklep oferuje dużą ilość perfum do wyboru. To dla nich o tyle plus, że Fabryce zapachu można znaleźć najbardziej uznane marki zapachów, które od lat imponują swoją jakością. Klienci podkreślają zakup takich perfum, jak: Azzaro, Bottega Veneta, Cartier, Chanel, Christian Dior, Creed, Davidoff, Giorgio Armani, Givenchy, Hugo Boss i wiele więcej.  

Nabywcy perfum zwracają też w swoich opiniach uwagę, że bardzo zachęcającym czynnikiem, który wpłynął na decyzje o zakupie produktu, jest cena. Podkreślają oni, że w większości stacjonarnych, bardziej rozpoznawalnych perfumiarni, za ten sam produkt wydaliby znacznie więcej pieniędzy, dlatego możliwość zakupu zapachów, w mniejszej cenie, ale identycznej jakości, jak w asortymencie znajdującym się w znanych drogeriach, jest dla nich dużym walorem.

Zobacz: Cannabismed – opinie, co mówią na forum?

Część klientów forum zwracała jednak uwagę na pewien mankament, jakim jest niedziałający lub zacinający się atomizer, jednak ci sami użytkownicy zaznaczali od razu, że po zawiadomieniu firmy, ta od razu interweniowała i wysyłała klientom sprawnie działający flakon.

Fabryka zapachu – kod rabatowy, czy warto?

Warto zacząć kupować w Fabryce zapachu, ponieważ każdy nowy klient otrzymuje specjalny kod rabatowy na swoje pierwsze zakupy, który wynosi 5 procent. Aby móc cieszyć się upustem wystarczy zarejestrować się na stronie sklepu, wybrać interesujący nas produkt, a kod rabatowy automatycznie naliczy się w koszyku.

Jednak kod rabatowy na inauguracyjne zakupy nie jest jedyną promocją, jaką oferuje Fabryka zapachu. Stali klienci, w podziękowaniu za swoją lojalność, mogą liczyć na specjalne zniżki. Przejawia się to przyznawaniem specjalnych punktów, za zrobione zakupy. Każda wydana złotówka równa się 10 punktom. Zgodnie z regulaminem, gdy uzbieramy ich 25 tysięcy, otrzymamy stały kod rabatowy w wysokości 5 procent na każde kolejne transakcje, zaś gdy suma naszych punktów przekroczy 50 tysięcy – 10 procent. 

Kolejnym powodem, dla którego warto założyć konto w sklepie, jest dodatkowy kod rabatowy, który przysługuje nam w przypadku wydania ponad 1000 zł na zakupy. Zatem jeżeli ktoś jest fanem perfum, lub postanowił po prostu sprawić prezent kilku osobom naraz, może liczyć na mniejszy koszt zapłaty.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły