FlyingAtom – opinie, prowizja, oszuści, kurs, napad, forum, KRS

Inwestycja w Tethera nie zrobi z ciebie milionera. Może za to inna kryptowaluta? Jeśli rozważasz wpakowanie pieniędzy w którąkolwiek walutę cyfrową – jak dobrze, że trafiasz na ten artykuł. Sprawdź poniżej wszystkie zebrane informacje (m.in. KRS firmy) i opinie o FlyingAtom – polskiej sieci kantorów Bitcoin i Bitomatów. Oszuści czy nie? Warto zaufać? Napad? Wyjaśniamy dziś wszystko. 

FlyingAtom – krs, kim jest firma? Czy nie są to oszuści? 

FlyingAtom to firma założona w roku 2015, w Warszawie. Chcesz poznać KRS tego podmiotu? Poniżej kilka informacji:

REGON: 362509039

NIP: 5272744800

KRS: 0000575732.

Dziś mówimy już o sieci kantorów kryptowalut. Na ten moment w Polsce znajduje się 16 kantorów i 42 bitomaty. FlyingAtom to lider w tej branży, który zdobył zaufanie wśród zainteresowanych walutą cyfrową. Na swoim koncie mają już ponad 100 000 obsłużonych transakcji. Firma w dalszym ciągu rozwija się i popularyzuje kryptowaluty w naszym kraju. 

FlyingAtom to nie tylko wymiana kryptowalut stacjonarnie – możesz także zainwestować w złoto i srebro od uznanych światowych producentów. Wymianę i zakup możesz prowadzić także online.  Wystarczy kliknąć jeden przycisk, by przenieść się do wirtualnego kantoru. 

Z powyższych informacji można wywnioskować, że jest to prawdziwa firma – nie jest to scam. Nie znaleźliśmy także żadnego potwierdzenia na to, że są to oszuści. Jest jednak coś, o czym warto mówić i pisać. Powinno się, jak najwięcej ludzi, uświadamiać w tym temacie. 

Istnieją prawdziwi oszuści, którzy żerują na niewiedzy i naiwności innych. Podszywają się pod firmę i rzekomych pracowników.  Zapytasz – jak? Oszust kradnie tożsamość losowego profilu facebookowego i w imieniu okradzionej osoby rozsyła propozycje “możliwości” zarobkowych. W rzeczywistości są to próby wyłudzenia pieniędzy. Pamiętaj, aby nie udostępniać nikomu swoich haseł, ani nie logować się w miejscach publicznych w niezabezpieczonych sieciach. Dzięki temu możesz uniknąć stracenia konta. 

Internetowi oszuści posunęli się o krok dalej. Zamaskowany mężczyzna, w Olsztynie, dokonał napadu na tamtejszy kantor kryptowalut firmy FlyingAtom. Chcąc wyłudzić 16 uncji złota, w sztabkach, postrzelił dwóch pracowników kantoru. Widać, ten człowiek, chciał wzbogacić się w ekspresowym tempie w niechlubny sposób. Napad nieudany – milionerem nie został, za to skończył z wyrokiem. 

FlyingAtom – kurs, prowizje

Od każdej transakcji obowiązuje prowizja. Od niedawna jest ona stała i wynosi 3%. Dotyczy to kupna i sprzedaży wszystkich dostępnych kryptowalut w ofercie, a są to m.in.: Bitcoin, XRP, Cardano, Solana, Polkadot, Cosmos, Shiba Inu, Dogecoin, Loopring, Litecoin i wiele innych. Użytkownicy oceniają tę prowizję jako satysfakcjonującą. 

Chcąc sprawdzić aktualny kurs kryptowalut, najlepiej jest wejść bezpośrednio na stronę flyingatom.com i tam zapoznać się z każdym kursem kupna i sprzedaży. Jest to dość dynamiczne i nie ma większego sensu zamieszczać tutaj cen, które z każdą minutą ulegają zmianie. 

FlyingAtom – opinie 

Mając informacje o kursie i prowizji, przejdźmy do opinii o sieci FlyingAtom. Firma prowadzi również sklep internetowy z gadżetami, który cieszy się ogromną popularnością. Każdy miłośnik kryptowalut może w nim zakupić m.in. kubek z symbolem waluty. Opinie o sklepie:

FlyingAtom – opinie

Przejdźmy na forum i sprawdźmy wspólnie opinie dotyczące Kantorów, czyli głównej usługi firmy FlyingAtom.

FlyingAtom – opinie na forum 

Jak widać, sklep cieszy się dobrymi opiniami. Czy użytkownicy Kantorów i Bitomatów są również zadowoleni z obsługi? Korzystający z usług firmy FlyingAtom zaznaczają, na forum, swoje zadowolenie ze sprawnej wymiany walut. Opisują kurs jako korzystny za każdym razem, a i brak jest ukrytych kosztów – przez co oferta usługi jest atrakcyjna dla użytkowników. Jedyny problem, na który uskarżają się klienci to problemy z Bitomatami. Często pojawia się utrudnienie z wypłacaniem danej kwoty. Powodem jest pusty Bitomat lub zwyczajnie uszkodzony. 

Źródło: gieldykryptowalut.pl

Liczysz na dodatkowy dochód pasywny? Inwestując w kryptowaluty, można zyskać wiele. Nie staniesz się, co prawda, od razu milionerem, ale samo inwestowanie i obserwowanie rynku kryptowalut może być świetną nauką przed poważniejszymi inwestycjami biznesowymi. Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z tematem – sprawdź, czym są kryptowaluty, zdecyduj się na którąś z nich i sprawdź bieżące kursy. Myślisz o firmie FlyingAtom? Z naszych obserwacji, nie są to oszuści, a liczby, które padły w tym artykule wskazują na faktyczną wysoką pozycję tej firmy na rynku polskim. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły