FlyingAtom – opinie, prowizja, oszuści, kurs, napad, forum, KRS

Inwestycja w Tethera nie zrobi z ciebie milionera. Może za to inna kryptowaluta? Jeśli rozważasz wpakowanie pieniędzy w którąkolwiek walutę cyfrową – jak dobrze, że trafiasz na ten artykuł. Sprawdź poniżej wszystkie zebrane informacje (m.in. KRS firmy) i opinie o FlyingAtom – polskiej sieci kantorów Bitcoin i Bitomatów. Oszuści czy nie? Warto zaufać? Napad? Wyjaśniamy dziś wszystko. 

FlyingAtom – krs, kim jest firma? Czy nie są to oszuści? 

FlyingAtom to firma założona w roku 2015, w Warszawie. Chcesz poznać KRS tego podmiotu? Poniżej kilka informacji:

REGON: 362509039

NIP: 5272744800

KRS: 0000575732.

Dziś mówimy już o sieci kantorów kryptowalut. Na ten moment w Polsce znajduje się 16 kantorów i 42 bitomaty. FlyingAtom to lider w tej branży, który zdobył zaufanie wśród zainteresowanych walutą cyfrową. Na swoim koncie mają już ponad 100 000 obsłużonych transakcji. Firma w dalszym ciągu rozwija się i popularyzuje kryptowaluty w naszym kraju. 

FlyingAtom to nie tylko wymiana kryptowalut stacjonarnie – możesz także zainwestować w złoto i srebro od uznanych światowych producentów. Wymianę i zakup możesz prowadzić także online.  Wystarczy kliknąć jeden przycisk, by przenieść się do wirtualnego kantoru. 

Z powyższych informacji można wywnioskować, że jest to prawdziwa firma – nie jest to scam. Nie znaleźliśmy także żadnego potwierdzenia na to, że są to oszuści. Jest jednak coś, o czym warto mówić i pisać. Powinno się, jak najwięcej ludzi, uświadamiać w tym temacie. 

Istnieją prawdziwi oszuści, którzy żerują na niewiedzy i naiwności innych. Podszywają się pod firmę i rzekomych pracowników.  Zapytasz – jak? Oszust kradnie tożsamość losowego profilu facebookowego i w imieniu okradzionej osoby rozsyła propozycje “możliwości” zarobkowych. W rzeczywistości są to próby wyłudzenia pieniędzy. Pamiętaj, aby nie udostępniać nikomu swoich haseł, ani nie logować się w miejscach publicznych w niezabezpieczonych sieciach. Dzięki temu możesz uniknąć stracenia konta. 

Internetowi oszuści posunęli się o krok dalej. Zamaskowany mężczyzna, w Olsztynie, dokonał napadu na tamtejszy kantor kryptowalut firmy FlyingAtom. Chcąc wyłudzić 16 uncji złota, w sztabkach, postrzelił dwóch pracowników kantoru. Widać, ten człowiek, chciał wzbogacić się w ekspresowym tempie w niechlubny sposób. Napad nieudany – milionerem nie został, za to skończył z wyrokiem. 

FlyingAtom – kurs, prowizje

Od każdej transakcji obowiązuje prowizja. Od niedawna jest ona stała i wynosi 3%. Dotyczy to kupna i sprzedaży wszystkich dostępnych kryptowalut w ofercie, a są to m.in.: Bitcoin, XRP, Cardano, Solana, Polkadot, Cosmos, Shiba Inu, Dogecoin, Loopring, Litecoin i wiele innych. Użytkownicy oceniają tę prowizję jako satysfakcjonującą. 

Chcąc sprawdzić aktualny kurs kryptowalut, najlepiej jest wejść bezpośrednio na stronę flyingatom.com i tam zapoznać się z każdym kursem kupna i sprzedaży. Jest to dość dynamiczne i nie ma większego sensu zamieszczać tutaj cen, które z każdą minutą ulegają zmianie. 

FlyingAtom – opinie 

Mając informacje o kursie i prowizji, przejdźmy do opinii o sieci FlyingAtom. Firma prowadzi również sklep internetowy z gadżetami, który cieszy się ogromną popularnością. Każdy miłośnik kryptowalut może w nim zakupić m.in. kubek z symbolem waluty. Opinie o sklepie:

FlyingAtom – opinie

Przejdźmy na forum i sprawdźmy wspólnie opinie dotyczące Kantorów, czyli głównej usługi firmy FlyingAtom.

FlyingAtom – opinie na forum 

Jak widać, sklep cieszy się dobrymi opiniami. Czy użytkownicy Kantorów i Bitomatów są również zadowoleni z obsługi? Korzystający z usług firmy FlyingAtom zaznaczają, na forum, swoje zadowolenie ze sprawnej wymiany walut. Opisują kurs jako korzystny za każdym razem, a i brak jest ukrytych kosztów – przez co oferta usługi jest atrakcyjna dla użytkowników. Jedyny problem, na który uskarżają się klienci to problemy z Bitomatami. Często pojawia się utrudnienie z wypłacaniem danej kwoty. Powodem jest pusty Bitomat lub zwyczajnie uszkodzony. 

Źródło: gieldykryptowalut.pl

Liczysz na dodatkowy dochód pasywny? Inwestując w kryptowaluty, można zyskać wiele. Nie staniesz się, co prawda, od razu milionerem, ale samo inwestowanie i obserwowanie rynku kryptowalut może być świetną nauką przed poważniejszymi inwestycjami biznesowymi. Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z tematem – sprawdź, czym są kryptowaluty, zdecyduj się na którąś z nich i sprawdź bieżące kursy. Myślisz o firmie FlyingAtom? Z naszych obserwacji, nie są to oszuści, a liczby, które padły w tym artykule wskazują na faktyczną wysoką pozycję tej firmy na rynku polskim. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły