Dominik Abus – Wikipedia, pochodzenie, wiek, życiorys, narodowość, wzrost

Dominik Abus to gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem. Program ten przyniósł mu niezwykłą popularność oraz wzrost fanów na Instagramie. Dominik nie jest jednak typowym youtuberem, których pełno w internecie. Jeżeli jesteście ciekawi, kim jest mężczyzna, chcecie poznać jego wiek i pochodzenie, jakie ma wykształcenie i gdzie mieszka koniecznie musicie przeczytać ten artykuł. 

Dowiecie się, czy Dominik jest obecny w social media, czy ma swoją stronę na Wikipedii, jaka jest jego narodowość oraz pochodzenie, a także gdzie mieszka, czym się zajmuje i jak nazywa się jego firma.

Zapoznajcie się bliżej z życiorysem Dominika Abusa w poniższym artykule!

Dominik Abus — co nam powie Wikipedia? Czym się zajmuje? Kto to?

Wikipedia to skarbnica wiedzy, ale w przypadku osób takich jak Dominik Abus nie koniecznie spełnia swoją powinność. Nie znajdziemy na niej ani podstawowych informacji o Dominiku, a już na pewno nie uzyskamy informacji odnośnie jego życiorysu. Uczestnik programu Gogglebox nie posiada własnej strony na Wikipedii, ale sam program już tak. 

Jeżeli nie słyszeliście o tym programie, to z Wikipedii możecie dowiedzieć się, że jest to   polski program telewizyjny typu reality show emitowany od 2014 roku na antenie TTV. Jak pisze na Wikipedii, pochodzenie tego programu pochodzi od brytyjskiego formatu o tej samej nazwie — programie bijącym rekordy popularności za granicą. W Gogglebox całe rodziny, przyjaciele lub pary komentują wybrane programy telewizyjne, najczęściej rozrywkowe czy reality show, chociaż nie brakuje tam również filmów czy seriali. 

Dominik Abus podbił serca widzów właśnie trafnymi komentarzami, a dzięki jego “ekspertyzie” program zalicza coraz to wyższe wzrosty popularności. 

Wiecie już, czym zajmuje się Dominik w telewizji, ale czy wiecie, czym się zajmuje w życiu prywatnym? 

Dominik zasłynął na nowo z filmiku, gdzie zatrzymuje go policja.

Dominik Abus — czym się zajmuje? Na czym zarabia? Firma

Czym się zajmuje Dominik Abus zawodowo? Otóż gwiazdor Googleboxa mimo jego wzrostu popularności w programie nie spoczął na laurach sławy.  

Jak sam żartuje, to czym się zajmuje, ma swoje pochodzenie w starym żarcie mówionym przez jego rodziców. W szczególności jego mama, zaniepokojona stanem wykształcenia Dominika, często mu powtarzała: ucz się synu, bo skończysz na bruku. Najwyraźniej wykształcenie od początku nie interesowało mężczyzny, ponieważ rzeczywiście skończył na bruku… to znaczy we własnej firmie brukarskiej. 

Własna firma to nie byle co, ale najwyraźniej Dominik ma smykałkę do interesów. Jego firma funkcjonuje już od ponad 20 lat, a specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej.

Zobacz: Roger Salla – ojciec, pochodzenie, wiek, majątek, rodzice, Wikipedia, narodowość

Dominik Abus — życiorys 

Dominik Abus nie jest najbardziej otwartym uczestnikiem programu Gogglebox. Mężczyzna niewiele mówi o swojej rodzinie, wychowaniu czy życiorysie. Większości informacji na temat celebryty internauci domyślają się na podstawie strzępków informacji, które usłyszą w wywiadzie lub na filmach, w których udział bierze mężczyzna. Oto co wiemy!

Jako młody chłopak chodził do klasy sportowej o profilu koszykarskim. Nie wiemy, gdzie wtedy mieszkał, ale na pewno wychowywała go mama. Wiemy także, że jako młody chłopak brał udział w zbiórkach harcerskich. Już od początku miał również bzika na punkcie sportowych aut, jak przyznaje w jednym z wywiadów dla kanału youtubowego Hi_5. Na podstawie zdjęć wrzuconych na Instagrama możemy wywnioskować, że jego miłość do motoryzacji trwa już całe wieki. Jak pisze na swoim Instagramie pod zdjęciami z 1999 i 2007 roku: 

“Rok 1999. Miałem wtedy 20 lat. 5 złotych w kieszeni, ale fura musiała być zawsze. […] Rok 2007. 10 zł w kieszeni, ale fura musiała być. Zawsze. Zresztą do tej pory jestem fanem motoryzacji i uwielbiam wszystko, co ma silnik spalinowy.”

Życie Dominika nie było przez cały czas usłane różami. Przez wiele lat miał problemy z finansami. Ze swoją obecną partnerką poznał się w momencie kiedy w jego życiu nie było najlepiej. Przez około dwa lata mężczyzna zmagał się z depresją. Jak sam przyznał w wywiadzie, była ona na tyle poważna, że Dominik nie wychodził nawet z domu. Partnerka Iga była jak siostra miłosierdzia, która pomogła mu wyjść z tego nieprzyjemnego stanu. Na szczęście obecnie mężczyzna jest zdrowy i w pełni sił. 

Wiek mężczyzny to 43 lata, które to urodziny obchodził w bieżącym roku. Nie wiemy, jakie jest wykształcenie mężczyzny, ale nie chwalił się nigdzie dyplomem ukończenia wyższej uczelni.  

Dominik Abus — gdzie mieszka? Wykształcenie, siostra, rodzina, ojciec 

Dominik obecnie mieszka najprawdopodobniej w Głownie, w województwie łódzkim, gdzie mieszka razem z rodziną. Dominik Abou-Khadra i Iga to rodzice w sumie trójki synów. Dominik jest ojcem nie tylko dla ich biologicznego syna, ale również dla dwójki dzieci Igi z poprzedniego małżeństwa. Chłopcom jak dotąd nie trafiła się siostra, ale kto wie, co planują ich rodzice. Razem tworzą doskonale zgraną rodzinę patchworkową, której zdjęcia często pojawiają się na Instagramie.

Jego mama z pochodzenia jest (prawdopodobnie) polką. Widzieliśmy ją na zdjęciach z synem i jej uroda nie przywodzi na myśl obcego pochodzenia. Co więcej, kobieta wygląda jak prawdziwa słowianka — przywodzi na myśl bardziej siostrę niż mamę mężczyzny. Jak wspominał sam Dominik, pracowała ona jako polonistka, a rzadko można spotkać w Polsce polonistkę z obcego kraju. 

Jeśli chodzi o ojca Dominika Abou-Khadra, to jest bardziej tajemniczym z dwojga jego rodziców. Ojciec nie pojawia się na zdjęciach na Instagramie mężczyzny, jak również nie jest wspominany przez Dominika w wywiadach.

Z tego co udało się nam ustalić, że w rodzinie Dominika, nie ma również siostry ani brata. 

Dominik Abus — pochodzenie, jaka jest jego narodowość. Dominik Abou-Khadra 

Dominik Abus to zagadka nie tylko dla Wikipedii, ale przede wszystkim dla internautów. Ciekawość budzi w szczególności jego, przywodzące na myśl obce pochodzenie, nazwisko. 

Dominik Abus to tak naprawdę Dominik Abou-Khadra. Kim są jego rodzice? TW przypadku ojca trudno to stwierdzić. Idąc tropem nazwiska Dominika – Abou-Khadra – ½ rodziców ma pochodzenie zagraniczne, najprawdopodobniej bliskowschodnie. Nie wiemy jednak wiele więcej.

Narodowość Dominika jest zdecydowanie polska, mężczyzna legitymuje się polskim dowodem osobistym i prawem jazdy. 

Jak wam się podobał życiorys Dominika Abusa? Czy wy również jesteście jego fanami i cieszycie się ze wzrostu popularności tego celebryty? Czy uważacie, że powinien zamknąć swoją firmę i działać tylko jako influencer? Czy może to czym się teraz zajmuje, nadaje mu więcej charakteru? Czy wy także sądzicie, że trójce ich synów przydałaby się malutka siostra? Nie zapomnijcie podzielić się opiniami w komentarzach!

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły