Gdzie kupić alkomat z atestem i jednorazowy?

Prywatny alkomat nie raz uratował zdrowie i życie osobie, która dzień po zakrapianej imprezie czuła się trzeźwa i chciała wsiadać za kółko. Takie urządzenia nie są drogie, a podają wiarygodne wyniki. O tym, że warto mieć alkomat w domu już wiesz. Poniżej sprawdzisz:

 • gdzie można kupić alkomat (sprzedaż stacjonarna, online),
 • gdzie kupić alkomat jednorazowy,
 •  gdzie kupić alkomat policyjny. 

Piszemy też: 

 • gdzie można kupić dobry alkomat za rozsądne pieniądze, 
 • w jakim sklepie można kupić alkomat wraz z zestawem ustników oraz  
 • gdzie kupić ustniki do alkomatu.  

Z nami dowiesz się, czym jest alkomat jednorazowy gdzie kupić takie alkotesty. 

Zaczniemy od tego, gdzie kupić alkomat z atestem. 

Zobacz: Gdzie kupić akwarium oraz rośliny i kamienie do niego?

Gdzie kupić alkomat z atestem?

Wielu kierowców chce korzystać z profesjonalnego sprzętu, dlatego pyta, gdzie kupić alkomat z atestem. Ten dostępny jest w marketach z elektroniką. Inne miejsca, gdzie można kupić alkomat to sklepy online, np. kalibrujemy.pl To miejsca, gdzie można kupić dobry alkomat, choć czasem trzeba zapłacić kilkaset złotych. 

A gdzie kupić alkomat z dodatkowymi ustnikami? Niektórzy producenci dorzucają do alkomatu 10-20szt. ustników. To na początek na pewno wystarczy.

Gdzie kupić alkomat przez internet?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie można kupić alkomat online i gdzie można kupić dobry alkomat bez wychodzenia z domu, sprawdź następujące strony:

 • alkomatysklep.pl
 • kalibrujemy.pl
 • promil-lab.p

Internet to też miejsce, gdzie kupić ustniki do alkomatu również bez problemu można. 

Czytając dalej, dowiesz się, gdzie kupić alkomat jednorazowy. 

W jakim sklepie można kupić alkomat z dostawą kolejnego dnia? W prawie każdym z wymienionych towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin. Zrób zakupy z rana, a następnego dnia otrzymasz przesyłkę. 

Źródło: promil-lab.pl

Interesują cię alkotesty jednorazowe gdzie kupić dowiesz się za moment. Bez wątpienia najtańszy jest właśnie alkomat jednorazowy gdzie kupić takie urządzenie i czy warto – sprawdź poniżej. 

Gdzie kupić jednorazowe alkotesty? 

Czym są alkotesty jednorazowe gdzie kupić takie alkomaty? Jednorazowe alkotesty pokażą, czy przekroczyłeś normę i nie możesz wsiadać za kółko. Nie dowiesz się z nich, ile promili udało ci się wydmuchać. Dla niektórych to wada. Zalet jest więcej:

 • łatwa dostępność

Alkomat jednorazowy gdzie kupić? Gdzie kupić alkomat jednorazowy? Na stacji benzynowej, w markecie ze sprzętem rtv i agd, w niektórych sklepach monopolowych i spożywczych lub online (alko-maty.pl, militaria.pl).

Zobacz: Gdzie kupić czujnik czadu i gazu w dobrej cenie?

 • niska cena (około 7 zł/szt.)

Czasem możesz kupić cały zestaw alkomatów jednorazowych, wtedy cena jest jeszcze niższa. 

 • wiarygodny wynik.

Ci, którzy używają takich testerów podają, że nie zdarzyło im się mieć negatywnego wyniku a potem podczas kontroli policyjnej wydmuchać więcej niż 0,2 promila. 

Ile kosztuje dobry alkomat?

Najlepsze alkomaty wyposażone są w czujniki elektrochemiczne. Za taki sprzęt trzeba zapłacić minimum około 500-600 zł. Tańsze alkomaty półprzewodnikowe również wskażą, czy w wydychanym powietrzu jest alkohol. Wynik pomiaru może być jednak zaburzony (głównie zawyżony) po zjedzeniu niektórych potraw. Taki alkomat można kupić już od 100 zł. Jeszcze tańsze będą alkotesty jednorazowe gdzie kupić takie mierniki pisaliśmy wyżej. 

Wyżej pisaliśmy, w jakim sklepie można kupić alkomat każdego typu. 

Krótkie podsumowanie:

Alkomat jednorazowy gdzie kupić? Najlepiej na stacji benzynowej lub sklepie typu Żabka. 

Gdzie kupić ustniki do alkomatu? Wraz z urządzeniem często producent sprzedaje ustniki. Dodatkowe kupisz online. 

Gdzie można kupić dobry alkomat? Stacjonarne markety z elektroniką oferują alkomaty topowych producentów. W sklepach online z akcesoriami dla kierowców często kupisz ten sam sprzęt, choć zdarza się, że w niższej cenie. 

W jakim sklepie można kupić alkomat używany przez policję? Alkomaty policyjne dostępne są w sprzedaży online, ale kosztują od 1000 zł wzwyż. Do domowego użytku taki alkomat nie będzie ci potrzebny. Czasem kupują go właściciele firm, którzy chcą sprawdzić swoich pracowników. W niektórych przedsiębiorstwach takie kontrole prowadzone są wyrywkowo przy wejściu na teren zakładu pracy. 

Zobacz: Gdzie kupić dobrą dziczyznę w najlepszej cenie?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły