Zapisani Sobie – opinie, jak usunąć konto, wykop, czy warto?

Randki w sieci nikogo już nie dziwią. Co więcej sporo osób deklaruje, że to właśnie przez Internet spotkało miłość swojego życia. Dla wielu jednak taka forma nawiązywania znajomości wciąż brzmi jak przepis na krótką, nic nieznaczącą relację. Strona “Zapisani Sobie” stara się zaradzić tym obawom i proponuje portal randkowy tylko dla tych, którzy swoją relację chcą doprowadzić do ołtarza. Czy warto zakładać konto na zapisanisobie.pl? Jakie są opinie o tej stronie?  

Zobacz: Jaki krem na cellulit najlepszy? Opinie, efekty, skuteczność

Zapisani Sobie – opinie

W 2021 roku w Polsce można było doliczyć się 8 mln 759 tys. małżeństw. Wśród tych, zawartych we wskazanym roku 54% stanowiły związki wyznaniowe. Pozornie liczby te mogą robić wrażenie, jednak GUS informuje, że z roku na rok liczba ślubów maleje, z kolei rośnie odsetek małżeństw kończących się rozwodem. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele. Wydawać by się mogło, że w czasach Internetu i Tindera ludziom będzie znacznie prościej znaleźć drugą połówkę. Okazuje się jednak, że długofalowo trudno jest poznać kogoś, komu chciałoby się powiedzieć sakramentalne “tak”. Naprzeciw takim oczekiwaniom wyszedł portal zapisanisobie.pl, który jest kierowany do osób szukających partnerów na całe życie.

Strona funkcjonują od 2007 roku zrzeszając ponad 70 tys. aktywnych użytkowników, których łączą chrześcijańskie wartości. Samo utworzenie konta nie należy do trudnych. Trzeba się jednak liczyć z możliwym odrzuceniem przez moderatora, jeśli nasze odpowiedzi nie pasują do profilu osoby, dla której Kościół jest bardzo ważny. Pośród obowiązkowych pól można znaleźć pytanie o nasz stosunek do alkoholu i tytoniu, chęci posiadania dzieci czy uczestnictwie we Mszy Świętej. Dodatkowo zakładając konto na Zapisanych Sobie, trzeba uiścić opłatę w wysokości 25 złotych, która pokrywa roczny abonament za korzystanie z portalu randkowego.   

Jako że strona funkcjonuje już od wielu lat, sporo osób zdążyło wystawić swoje opinie na jej temat. Pośród zalet należy wymienić przejrzystość i łatwość obsługi, jak też szybki dostęp do najważniejszych informacji na stronie głównej. Niska cena za abonament również jest wskazywana jako plus. Można znaleźć opinie, które podkreślają utrzymanie wysokiego poziomu profili przez moderatorów, dzięki czemu można liczyć, że spotka się osoby spełniające nasze oczekiwania. Ludzie, którzy korzystali z serwisu randkowego chwalą, że nie ma tam wulgarności, ani nieprzyzwoitych treści, a osoby, z którymi rozmawiają, myślą poważnie o związkach.

Źródło: zapisanisobie.pl

Negatywne opinie na temat portalu ograniczają się do wskazywania na przestarzałość interfejsu oraz nazbyt rygorystyczne ukierunkowanie na światopogląd chrześcijański. W sieci można znaleźć opinie rozżalonych osób, które miały problem z założeniem konta ze względu na ich “niedostatecznie chrześcijański” charakter opisu.

Zobacz: Opinie, celebryci, wiadomości

Zapisani sobie – czy warto?

Już od dawna korzystanie z portali randkowych nie jest niczym nowym ani nietypowym. Wiele osób szukając swojej połówki decyduje się na założenie konta na Tinderze lub innej aplikacji. Czy warto w takim razie zakładać konto na kolejnej tego typu stronie? Zapisani Sobie to strona, która jest kierowana do konkretnego grona odbiorców, co dla wielu jest plusem. Jeśli więc twoim marzeniem jest spotkać kogoś, z kim będziesz mógł wieść wspólne życie na łonie Kościoła portal zapisanisobie.pl, może cię przybliżyć do osiągnięcia tego celu. Warto dodać, że proces weryfikacji użytkowników jest bardzo skrupulatny, więc możesz być pewny, że po drugiej stronie jest osoba, która ceni sobie te same wartości. 

Wątpliwości ”czy warto, czy nie warto?” mogą rozwiać zamieszczane na stronie zdjęcia ze ślubów oraz świadectwa osób, które właśnie tam znalazły swoich partnerów na całe życie. Dla tych par odpowiedź na pytanie “czy warto” jest prosta – zdecydowanie warto.  

Zapisani Sobie – co piszą na wykopie?

Różne nowinki i internetowe ciekawostki często są tematem wpisów na wykop.pl. Nie inaczej było z portalem Zapisani Sobie. Użytkownicy Wykopa chcieli zapoznać się z zawartością chrześcijańskiego portalu randkowego, jednak weryfikacja moderatorów nie pozwoliła na bezpodstawne zakładanie profilu. W związku z tym na stronie wykop.pl jedyne, co znajdziemy na temat Zapisanych Sobie, to informacje dotyczące restrykcyjnej selekcji nowych członków. Na samym Wykopie znajdziemy zaledwie 7 wpisów z tagiem zapisanisobie.  

Zobacz: Creole – co to za firma, skąd pochodzi, opinie o torebkach

Zapisani Sobie – jak usunąć konto?

Być może już znalazłeś zapisaną sobie żonę, poślubiłaś zapisanego sobie mężczyznę i teraz zastanawiasz się, jak usunąć konto. Otóż okazuje się, że odpowiedź na pytanie, “jak usunąć konto na Zapisanych Sobie”, jest bardzo prosta. Wystarczy wejść w ustawienia i zgłosić żądanie usunięcia konta. Należy wtedy podać adres mailowy oraz hasło. W chwili, gdy zgłoszenie dotrze do administratora, nasz profil zostanie usunięty. Warto wiedzieć, że wraz z tym, jak usuniemy konto, usuwamy również wszystkie zdjęcia, dane oraz historię rozmów. A wtedy nie pozostaje nam już nic innego, jak żyć długo i szczęśliwie z zapisaną nam osobą.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły