Gdzie mieszka Kononowicz? Adres, dom

Krzysztof Kononowicz jest główną postacią Uniwersum Szkolnej 17, korona sceptykiem oraz kilkukrotnym kandydatem na prezydenta Białegostoku. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, to zapraszam do lektury – z tego artykułu dowiesz się, kim jest i gdzie mieszka Kononowicz oraz czy Szkolna 17 to jego prawdziwy dom. 

Szkolna 17, Białystok to adres Kononowicz?

Gdzie mieszka Kononowicz? Czy ulica Szkolna 17 w Białymstoku jest adresem domowym Kononowicza? Tak, jest to prawdziwy adres mężczyzny – to stamtąd nagrywane są filmy na kanał Mleczny Człowiek. 

Ludzie nazywają ulicę Szkolną 17 w Białymstoku Uniwersum Szkolnej 17 – co to oznacza? To określenie opisuje całość zdarzeń, które mają miejsce w domu Kononowicza, czyli na ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku. Do Uniwersum Szkolnej 17 należy również: mjr Wojciech Suchodolski, Andrzej Geremek, Jan Łoś, Rafał Kosno i Jarosław Andrzejewski. Szkolna 17 w Białymstoku nazywana jest przez widzów Kononowicza: Belwederem Warmianina, Pałacem Prezydenckim lub domkiem drewnianym.

Krzysztof Kononowicz – kim jest?

Kim jest mężczyzna? Kononowicz urodził się w 1963 roku w Kętrzynie – obecnie mieszka w domu na ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku. Dlaczego wszyscy znają jego adres? Jest to trochę dziwne, jednak to on i inni członkowie Uniwersum Szkolnej 17 upublicznili tę informację w sieci. Krzysztof Kononowicz ukończył zasadniczą szkołę zawodową na kierunku kierowca-mechanik. W zawodzie pracował jednak dość krótko – od 1994 roku jest bezrobotny.  Kononowicz był członkiem Solidarności, a w 2002 roku startował na urząd prezydenta Białegostoku – powtórzył to 2006 roku. Miał jedynie 2% poparcia. 

Krzysztof Kononowicz wielokrotnie pojawiał się w mediach. Wystąpił w teledysku Grupy Operacyjnej, w programie Tok2Szok, w filmie Ciacho i w reklamie Netii. W 2012 roku zmarła jego mama, a rok później jego starszy brat – Kononowicz został sam w domu na ul. Szkolnej 17 w Białymstoku. Mężczyzna podobno czuł się osamotniony i dlatego zaczął zapraszać innych ludzi, którzy teraz są członkami Uniwersum Szkolnej 17. W 2016 roku popularność Krzysztofa Kononowicza wzrosła. Mężczyzna zaczął streamować z domu na Szkolnej 17 – live’y Kononowicza nazywane są lajtami bożymi

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Krzysztof Kononowicz jest poczytalny. W sprawie o jego pobicie, które miało miejsce w 2015 roku, biegli ustalili, że mężczyzna jest poczytalny. Jednak zachowania Kononowicza według jego widzów, często wskazują na to, że jest inaczej. Na Wikipedii jest informacja, że został on oskarżony o znęcanie się nad swoją mamą. Kononowicz zaprzeczył temu, a sprawa finalnie została umorzona. W 2019 roku trafił do aresztu – usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Mężczyzna miał w domu na Szkolnej 17 psa – Nero. Po tym, jak policja weszła na jego posesję, okazało się, że zwierzę jest w tragicznym stanie – Nero leżał we własnych odchodach, był chory i wychudzony. Pies został mu oczywiście odebrany – trafił do pobliskiego schroniska. Krzysztof Kononowicz odpowiada również za spowodowanie wypadku samochodowego w 2007 roku i kolizji w 2021 roku – odebrano mu prawo jazdy za niestawienie się na badaniach. 

W programie na TVP Alarm! opublikowano materiał o Kononowiczu i jego współlokatorach. Podkreślano w nim, że materiały publikowane przez ludzi z Uniwersum Szkolnej 17 są pełne wulgaryzmów, dewiacji społecznych i libacji alkoholowych. Na kanale Mleczny Człowiek Kononowicz jest nadal aktywny, jednak to nie on odpowiada tam za umieszczanie treści i filmowanie swojego życia. W informacjach o kanale podane jest, że za funkcjonowanie Mlecznego Człowieka odpowiada redaktor: Jacuśko od psa Arona. Napisane jest tam również, że z monetyzacji filmów kupowane są dla Kononowicza leki, a dom na Szkolnej 17 jest remontowany. 

Już wiesz, jaki jest adres Kononowicza. Daj znać w komentarzu, co myślisz o Uniwersum Szkolnej 17. Ktoś kieruje Kononowiczem i zarabia na nim, czy mężczyzna jest w pełni poczytalny i doskonale wie, co robi? Czekamy na Twoje przemyślenia!

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły