Gdzie mieszka Kononowicz? Adres, dom

Krzysztof Kononowicz jest główną postacią Uniwersum Szkolnej 17, korona sceptykiem oraz kilkukrotnym kandydatem na prezydenta Białegostoku. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, to zapraszam do lektury – z tego artykułu dowiesz się, kim jest i gdzie mieszka Kononowicz oraz czy Szkolna 17 to jego prawdziwy dom. 

Szkolna 17, Białystok to adres Kononowicz?

Gdzie mieszka Kononowicz? Czy ulica Szkolna 17 w Białymstoku jest adresem domowym Kononowicza? Tak, jest to prawdziwy adres mężczyzny – to stamtąd nagrywane są filmy na kanał Mleczny Człowiek. 

Ludzie nazywają ulicę Szkolną 17 w Białymstoku Uniwersum Szkolnej 17 – co to oznacza? To określenie opisuje całość zdarzeń, które mają miejsce w domu Kononowicza, czyli na ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku. Do Uniwersum Szkolnej 17 należy również: mjr Wojciech Suchodolski, Andrzej Geremek, Jan Łoś, Rafał Kosno i Jarosław Andrzejewski. Szkolna 17 w Białymstoku nazywana jest przez widzów Kononowicza: Belwederem Warmianina, Pałacem Prezydenckim lub domkiem drewnianym.

Krzysztof Kononowicz – kim jest?

Kim jest mężczyzna? Kononowicz urodził się w 1963 roku w Kętrzynie – obecnie mieszka w domu na ulicy Szkolnej 17 w Białymstoku. Dlaczego wszyscy znają jego adres? Jest to trochę dziwne, jednak to on i inni członkowie Uniwersum Szkolnej 17 upublicznili tę informację w sieci. Krzysztof Kononowicz ukończył zasadniczą szkołę zawodową na kierunku kierowca-mechanik. W zawodzie pracował jednak dość krótko – od 1994 roku jest bezrobotny.  Kononowicz był członkiem Solidarności, a w 2002 roku startował na urząd prezydenta Białegostoku – powtórzył to 2006 roku. Miał jedynie 2% poparcia. 

Krzysztof Kononowicz wielokrotnie pojawiał się w mediach. Wystąpił w teledysku Grupy Operacyjnej, w programie Tok2Szok, w filmie Ciacho i w reklamie Netii. W 2012 roku zmarła jego mama, a rok później jego starszy brat – Kononowicz został sam w domu na ul. Szkolnej 17 w Białymstoku. Mężczyzna podobno czuł się osamotniony i dlatego zaczął zapraszać innych ludzi, którzy teraz są członkami Uniwersum Szkolnej 17. W 2016 roku popularność Krzysztofa Kononowicza wzrosła. Mężczyzna zaczął streamować z domu na Szkolnej 17 – live’y Kononowicza nazywane są lajtami bożymi

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Krzysztof Kononowicz jest poczytalny. W sprawie o jego pobicie, które miało miejsce w 2015 roku, biegli ustalili, że mężczyzna jest poczytalny. Jednak zachowania Kononowicza według jego widzów, często wskazują na to, że jest inaczej. Na Wikipedii jest informacja, że został on oskarżony o znęcanie się nad swoją mamą. Kononowicz zaprzeczył temu, a sprawa finalnie została umorzona. W 2019 roku trafił do aresztu – usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Mężczyzna miał w domu na Szkolnej 17 psa – Nero. Po tym, jak policja weszła na jego posesję, okazało się, że zwierzę jest w tragicznym stanie – Nero leżał we własnych odchodach, był chory i wychudzony. Pies został mu oczywiście odebrany – trafił do pobliskiego schroniska. Krzysztof Kononowicz odpowiada również za spowodowanie wypadku samochodowego w 2007 roku i kolizji w 2021 roku – odebrano mu prawo jazdy za niestawienie się na badaniach. 

W programie na TVP Alarm! opublikowano materiał o Kononowiczu i jego współlokatorach. Podkreślano w nim, że materiały publikowane przez ludzi z Uniwersum Szkolnej 17 są pełne wulgaryzmów, dewiacji społecznych i libacji alkoholowych. Na kanale Mleczny Człowiek Kononowicz jest nadal aktywny, jednak to nie on odpowiada tam za umieszczanie treści i filmowanie swojego życia. W informacjach o kanale podane jest, że za funkcjonowanie Mlecznego Człowieka odpowiada redaktor: Jacuśko od psa Arona. Napisane jest tam również, że z monetyzacji filmów kupowane są dla Kononowicza leki, a dom na Szkolnej 17 jest remontowany. 

Już wiesz, jaki jest adres Kononowicza. Daj znać w komentarzu, co myślisz o Uniwersum Szkolnej 17. Ktoś kieruje Kononowiczem i zarabia na nim, czy mężczyzna jest w pełni poczytalny i doskonale wie, co robi? Czekamy na Twoje przemyślenia!

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły