Gotze&Jensen – opinie, kraj pochodzenia, Wikipedia, co to za firma? Kontakt, serwis

Pewnie nieraz, chodząc po sklepach z urządzeniami AGD, zwracasz uwagę na to, jakie marki widnieją na różnych urządzeniach i nagle wpada Ci w oko taka nazwa jak Gotze & Jensen. Gotze & Jensen co to jest za firma? W tym artykule dowiesz się wszystkiego o pochodzeniu tej firmy i jej produktach oraz co warto o niej wiedzieć. Co można znaleźć w Gotze & Jensen? Firma oferuje wszelkiego rodzaju roboty domowe oraz akcesoria do różnego rodzaju urządzeń. Znajdziesz u nich takie rzeczy jak gofrownice, roboty kuchenne, ładowarki do telefonów i wszelkie mniejsze urządzenia do użytku domowego typu AGD, a nawet telefony komórkowe. Produkty tej marki można zakupić w sklepach MediaExpert, Avans oraz Electro.pl. Tak więc przyjrzyjmy się bliżej i dowiedzmy się przede wszystkim o Gotze & Jensen co to za firma oraz jakie ich produkty mają opinie.

Gotze&Jensen – opinie

Gotze&Jensen jakie opinie możemy przeczytać na temat produktów tej firmy? W internecie znajdziemy wiele opinii o produktach tej firmy. Gotze&Jensen ma opinie zazwyczaj dobre lub bardzo dobre. Jak widać na stronach internetowych różnych sklepów RTV/AGD, firma z powodzeniem wytwarza swoje produkty, które cieszą się uznaniem klientów. Przykładem tego może być telefon GFE37 marki Gotze & Jensen. Pod tym produktem w jednym ze sklepów internetowych, większość klientów chwali produkt, jego średnia z ocen to 4.8 na 5.0 i na 60 opinii klientów, 58 osób poleca dany produkt. Podobnie jest w przypadku opiekacza SM531X Inox 750W 3w1 firmy Gotze & Jensen, tutaj również, stanowcza większość klientów chwali ten produkt. Patrząc na opinie, średnia ocen też całkiem niezła, tak samo, jak w poprzednim przypadku, średnia z ocen to 4.8 na 5.0, w tym 309 opinii wszystkich klientów a 302 klientów poleca ten opiekacz firmy Gotze & Jensen. Tak więc podsumowując, jeśli chodzi o produkty Gotze & Jensen i opinie o produktach, można śmiało powiedzieć, że nie jest to byle jaka firma.

Chodź warto pokazać też drugą stronę – negatywna opinia o firmie

Gotze&Jensen – opinie na forum

Jakie Gotze&Jensen ma opinie na forum internetowym? Większość produktów tej marki zbiera praktycznie same pozytywne opinie. Marka Gotze&Jensen w 2021 roku została wyróżniona Laurem Konsumenta jako Odkrycie Roku 2021. Co ciekawe w 2022 roku została uhonorowana tytułem „Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Klienci piszą o Gotze&Jensen opinie, które najczęściej są pozytywne, oczywiście jak to bywa, są i negatywne, ale zdecydowanie przeważają pozytywy. Pewna youtuberka, znana z testowania i recenzowania różnych przedmiotów, urządzeń, a nawet pokoi hotelowych, na swoim kanale zrobiła test gofrownicy od firmy Gotze&Jensen, w którym pokazuje działanie urządzenia w czasie rzeczywistym. Test gofrownicy udał się bardzo dobrze, gofry wyszły ładne, a sprzęt działał bez zarzutu. Jedna z użytkowniczek platformy napisała: „Też mam tę gofrownicę i bardzo ją lubię”. Tak więc, jeśli chodzi o firmę Gotze&Jensen i opinie o niej to stanowczo można powiedzieć, że klientom przypadła do gustu.

Gotze&Jensen – kraj pochodzenia. Skąd jest firma?

Firma Götze & Jensen stała się bardziej popularna i rozpoznawalna, dzięki nowej „twarzy” tej marki. Firma, jak i jej produkty są promowane, przez polską celebrytkę i „Perfekcyjną Panią Domu” Małgorzatę Rozenek, która stała się twarzą tej marki. Więc również zastanawiające jest w Götze & Jensen, jaki kraj pochodzenia jest tej marki? Również ciekawe jest też w Götze & Jensen, skąd jest firma dokładnie? Götze & Jensen, kraj pochodzenia tej firmy to Polska, chociaż nazwa wcale nie wskazuje na to, aby była polską marką, to tak właśnie jest. Zapytasz pewnie o Götze & Jensen, skąd ta firma w takim razie się wzięła? Otóż na stronie internetowej, firmy Götze & Jensen w zakładce kontakt, można odnaleźć nazwę miejscowości, w której mieści się główna siedziba firmy, oraz spółka, do której ta marka należy. Spółka nazywa się ART-DOM Sp. z o.o. oraz ma siedzibę w Łodzi przy ul. Zakładowej 90/92 i właśnie do niej należy marka Götze & Jensen. Tak więc jest to firma o Polskim pochodzeniu.

Oceny w Media Expert zachęcają do zakupu

Gotze&Jensen – co to za firma?

Götze & Jensen to producent przede wszystkim sprzętów elektronicznych i kuchennych oraz do codziennego użytku. Götze & Jensen, jako producent oferuje wysoką jakość i niezawodność w atrakcyjnych cenach. Jakie produkty konkretnie oferuje marka? Firma oferuje praktycznie wszystko do codziennego użytku: suszarki, prostownice, wyciskarki, roboty kuchenne, ładowarki do telefonów, telefony komórkowe, żelazka i nawet deski do prasowania. Polska firma sprzedaje różne urządzenia głównie w MediaExpert, Avans oraz Electro.pl, na swojej stronie internetowej zamieszcza tylko opisy i specyfikacje produktów. Na swojej stronie internetowej Götze & Jensen nie uwzględnia ceny, jest tylko informacja, gdzie można zakupić dane urządzenie.

Gotze&Jensen – kontakt, serwis

Götze & Jensen serwis i kontakt. Jeśli chodzi o Götze & Jensen serwis oraz kontakt do firmy jest on uwzględniony na ich stronie internetowej, w zakładce wsparcie i pod-zakładce serwis. Tam wybierając, jaki to przedmiot oraz model, pojawia się formularz, w którym należy uwzględnić wszystkie najważniejsze informacje na temat serwisu i jaki jest powód serwisu. Natomiast jeśli chodzi o kontakt, to na ich stronie internetowej w zakładce kontakt, pojawia się tylko formularz do kontaktu mailowego, oraz informacja o adresie firmy, numerze KRS, numerze NIP firmy i kapitale zakładowym firmy. Więc w razie chęci kontaktu z tą firmą, należy wypełnić formularz do kontaktu mailowego, bo niestety numeru telefonu do tej firmy nie znajdziemy na ich stronie internetowej.

Gotze&Jensen – Wikipedia a informacje o marce

Götze & Jensen i Wikipedia. Jeśli chodzi o informacje na temat Götze & Jensen, na Wikipedia niestety nie znajdziemy żadnych informacji. Jedyne informacje o tej firmie, można znaleźć, czytając artykuły na różnych portalach informacyjnych, bądź też na ich stronie internetowej. Niestety informacje są porozrzucane niemalże w całym internecie, ale myślę, że pisząc ten artykuł, udało mi się zebrać dla Ciebie te najważniejsze.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły