Smolasty – dziewczyna, wiek, ile ma lat, wzrost, tatuaże, życie prywatne

Dzisiejsi raperzy, którzy przełamują stereotyp dobrego chłopaka z bloków z trudną przeszłością, coraz bardziej zwracają uwagę na swój wizerunek. Dla wielu jest to element ekspresji własnej, inni doskonale wiedzą, że to kreacja przyciągnie do nich jeszcze więcej fanów. 

Jednym z nich jest Smolasty. Tatuaże na połowie ciała, w szczególności te na twarzy, przeszywający wzrok i ciekawe fryzury – kim jest raper i jak ma na imię? Poza tymi podstawowymi pytaniami, zajmiemy się również tematem dziewczyny i życia prywatnego. Wielu kojarzy go również z kontrowersyjną raperką – Oliwką Brazil. Odkąd zaczęli pokazywać się razem, fani bez przerwy zachodzili w głowę, czy Smolasty i Oliwka są razem? Na ten temat też nie zabraknie informacji.

Smolasty – wiek, wzrost, waga 

Jak wygląda metryka rapera i ile ma lat? Na pytanie o to, jak ma na imię, odpowiemy później, żeby jeszcze przez chwilę potrzymać was w niepewności.

Smoła, bo tak też fani zwracają się do rapera, urodził się 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie, więc jest w wieku 27 lat. Idąc dalej, Smolasty ma 182 centymetrów wzrostu, a jego obecna waga nie jest nam bliżej znana. Z okresu przygotowań i walki w Fame MMA, kiedy zawodnicy mieli oficjalne pomiary wiemy, że jego waga wynosiła około 70 kilogramów. Raper występował wówczas kategorii lekkiej. 

Smolasty – dziewczyna. Czy Smolasty i Oliwka są razem?

W życiu rapera nie brakuje kobiet. Najwidoczniej Smolasty przyciąga dziewczyny jak magnes. Najdłuższym związkiem, pełnym rozstań i powrotów, był ten z celebrytką i piosenkarką, Honey. Jeśli nie wiecie, jak ma na imię, przypominamy, że pierwsza dziewczyna to Honorata Skarbek. Związek nie zakończył się najlepiej, a rozstaniu towarzyszyły napięcia. Natomiast wiadomo nie od dziś, szczególnie w branży muzycznej, że nic nie sprzedaje się tak, jak opowieści o nieszczęśliwej miłości. I takie też utwory, które podbiły serca fanów, są po części zasługą właśnie pierwszej dziewczyny Smolastego.

Od niedawna raper znów jest cały w skowronkach. Jego nowa dziewczyna, Blanka Stajkow, która jest w wieku 23 lat, a w jej żyłach płynie polsko-bułgarska krew, była uczestniczką ostatniej edycji ,,Top Model’’. W klipie do utworu ,,Pijemy za lepszy czas’’ Smoła nosi ją na barana, para pali papierosy, leżąc na masce samochodu i namiętnie się całują. Bajka.

Kontrowersje wzbudza pojawienie się na rynku muzycznym młodej raperki Oliwki Brazil, którą, powiedzmy to wprost, wylansował właśnie Smolasty. Poza tym, że emocje podkręcał sam wizerunek i erotyczne teksty Oliwki, niejasna relacja tej dwójki dolewała oliwy do ognia.  Nie wspominając o tym, że różnica wieku między nimi to 6 lat. Podczas gościnnych występów w swoich teledyskach, para się obściskuje i całuje (np. w ,,Toxic Baby”). Siłą rzeczy pojawiały się pytania, czy Smolasty i Oliwka są razem. 

Zaprzeczyli. Raper wyznał, że to tylko przyjaźń. Cóż, może nie byłoby w tym nic złego, gdyby Smoła nie określał Oliwki ,,siostrą’’, a Oliwka Smoły ,,bratem’’. No bo od kiedy ,,rodzeństwo’’ namiętnie się całuje? Ocenę sytuacji zostawiamy wam. Ciekawe, czy odkąd Smoła ma nową dziewczynę, dalej będą brnęli w to z Oliwką…

Smolasty – życie prywatnie, tatuaże, jak ma na imię? 

Zanim przejdziemy do kwestii życia prywatnego, odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie: jak ma na imię? Pod ksywką Smolasty kryje się Norbert Smoliński. W poszukiwaniu informacji o jego życiu prywatnym, udamy się na Instagrama. Tam zebrał już 475 tysięcy followersów. Jego profil jest ciągle aktywny, dzięki czemu możemy się o nim sporo dowiedzieć. 

To, co wybija się najmocniej, to jego podejście do swoich fanów. Poza tym, że wrzuca regularnie shorty z koncertów, w opisie pod zdjęciami aktywuje swoich odbiorców do dzielenia się wrażeniami. Ma z nimi bliski i serdeczny kontakt. Podczas jednego z ostatnich koncertów doszło nawet do oświadczyn na scenie! Przy innym z kolei zdjęciu z fanką Norbert pisze: Fani ponad wszystko. 

Raper jest otwarty w uchylaniu drzwi do swojego życia prywatnego, o czym świadczy prawie godzinny odcinek na kanale Krzysztofa Gonciarza, zatytuowany ,,Spędziłem dzień ze Smolastym”. Poza tym Smolasty zaliczył również bazę, którą ma w swojej karierze większość influencerów, jaką jest walka stoczona w świecie freak-fightowym. Wybór padł na federację Fame MMA i w symbolicznym starciu rapu z disco polo (jego rywalem był Miły Pan) rap niestety przegrał. A to wszystko z powodu dotkliwej kontuzji kolana, która skończyła się dla Smoły operacją. 

Życie prywatne to też życie rodzinne, a i to nie jest okryte tajemnicą. Z Instagrama możemy się dowiedzieć, że Smolasty ma trzy młodsze siostry, z którymi utrzymuje kontakt. Na jednym z filmików widzimy jak siostry wrzucają go do basenu. Na innym pozuje z zabawną miną z jedną z nich, podczas jej komunii. A skoro o rodzinie mowa, Norbert posiada również psa, z którym co jakiś czas wrzuca urocze zdjęcia. Bardziej cierpliwi w scrollowaniu użytkownicy Instagrama mają szansę natrafić na jego zdjęcia z dzieciństwa, bo i tym fragmentem prywaty raper podzielił się w social mediach.

Jednym ze znaków rozpoznawczych Norberta jest cała klatka piersiowa pokryta tatuażami. Do tego jeszcze ramiona i część twarzy. Jednym z wyróżniających go tatuaży jest znak Playboya nad lewą brwią. Niedawno dołączył do niego tatuaż z napisem ,,Daddy” nad prawym łukiem brwiowym. Z kolei na skroni ma wytatuowane swoje logo. Szyję Smolastego zdobią róże i diamenty, a niżej dzieje się czyste szaleństwo. Wzrost ilości tatuaży ciągle postępuje, więc kto wie, czy w momencie, w którym czytasz ten artykuł, Norbert nie ozdobił kolejnej części ciała. Na klatce piersiowej możemy dostrzec astronautę, dwa karabiny, skrzydła w okolicy obojczyków czy napis ,,Nevermind” na brzuchu. Jedno z ramion w dominującej części pokrywa tatuaż z faraonem, drugie natomiast dwie maski teatralne. A to zaledwie część dziarek, które tutaj opisaliśmy!

Nie da się ukryć, z sociali wynika, że Smolasty to naprawdę fajny człowiek. Z kolei jego kreacja artystyczna i zaskakująca relacja z Oliwką Brazil mogą wywoływać zniesmaczenie. A co wy o tym sądzicie? Czy przemawia do was taki wizerunek? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły