Marcin Osadowski. Żona, uszy, dzieci, wykształcenie, choroba

Treści w internecie, publikować może każdy. Do takiego samego wniosku, doszedł również Marcin Osadowski. Z czego zasłynął w sieci? Z głoszenia swoich przemyśleń na temat innych narodów oraz tematów społeczno – politycznych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że są dość mocno… nieszablonowe.

Portal Wikipedia, nie zawiera jednak żadnych informacji na temat, jaki jest życiorys tego człowieka. Można tam znaleźć jedynie jego zdjęcie z Olszańskim, który ma podobne do Osadowskiego poglądy. Jeśli więc jesteście ciekawi, jakie wykształcenie Marcina Osadowskiego oraz za co został zatrzymany i aresztowany, zapraszam do artykułu.

Marcin Osadowski – żona, dzieci, córka, życie prywatne 

Domyślam się, że wielu z Was, zastanawia się, kim jest jego żona. W internecie nie ma żadnych informacji na temat. Jak już wspomniałam, jego życiorys nie jest dostępny na portalu Wikipedia. Zazwyczaj to tam, znajdują się tego typu dane. Czy ma jakieś dzieci? Nie ma nigdzie wzmianek w tej kwestii. 

Spora grupa osób szuka jednak jakichkolwiek informacji na temat, kim jest jego córka. Przygotowując dane do tego artykułu, nie znalazłam żadnej wzmianki na ten temat. 

Jedno jest pewne, treści tego człowieka nie przechodzą niezauważone. Cechują się bowiem tym, że mało w nich tolerancji. Wiadomo nie od dziś, do czego mogą doprowadzić tego typu nawoływania i publikacje. Dlatego też właśnie, publikacje Osadowskiego, są na celowniku Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich. Natomiast my jako społeczeństwo, nigdy nie powinniśmy zapominać o tym, co było konsekwencją podobnych nawoływań w latach 1939 – 1945. 

Marcin Osadowski – uszy, choroba, o co chodzi?

Uszy Marcina Osadowskiego, są tematem częstych drwin wśród internautów. Żarty natomiast zaczęły się krótko po tym, jak na jednym z filmików jego uszy miały dziwny kształt. Od tego czasu ta część ciała, wywołuje uśmiech na wielu twarzach obserwatorów poczynań Osadowskiego. 

Marcin Osadowski jest osobą o poglądach skrajnie nacjonalistycznych. Znany jest również ze swojej przyjaźni z Wojciechem Olszańskim. Ten drugi publikuje treści oraz wypowiada się w takim samym tonie jak Osadowski. O czym wspomniałam już zresztą we wstępie.

O co jednak chodzi na temat sprawy, że rzekomo Osadowskiego, męczy jakaś choroba? Najprawdopodobniej ma to związek z niedawną pandemią. W tamtym okresie kwestia, czy choroba ta dopadła znane osoby, ciekawiła wiele osób. Czy bohater tego artykułu ją miał? Nie wiadomo.

Marcin Osadowski – życiorys 

Życiorys Marcina Osadowskiego to sprawa, która ciekawi wiele osób. Nie dziwi mnie to. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jego nietuzinkowe wypowiedzi oraz zachowania. Na portalu Wikipedia nic jednak nie znajdziemy na jego temat. Czy zatem wiadomo, chociaż, jaki jest jego wiek? Osadowski, urodził się w 1974 roku. Jego wiek to zatem 48 lat. 

Przygotowując ten artykuł, dowiedziałam się również, jakie jest jego wykształcenie. Człowiek ten ukończył Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Jest informatykiem. Warto jednak dodać, że swoją profesję i wykształcenie, wykorzystuje głównie do swojej działalności w sieci. Ze światem IT w roli programisty, nie ma jednak nic wspólnego.

Trudno jest natomiast, jak już wspomniałam, dowiedzieć się, czy ma dzieci. Jest to obszar jego życia, który jest przez niego mocno strzeżony. To samo zresztą tyczy się kwestii, czy jest obecnie w jakiejś relacji romantycznej. Po raz kolejny zatem muszę powtórzyć – nie wiadomo, kim jest jego żona i czy w ogóle ją ma. Jeśli jest w związku małżeńskim, to w takim razie bardzo dobrze pilnuje tej strefy swojego życia. 

Marcin Osadowski – wiek, wzrost, aresztowania i zatrzymania 

Wiek Marcina Osadowskiego to 48 lat. Wspomniałam o tym zresztą w poprzednim akapicie. Jak natomiast wygląda jego córka? Należy przede wszystkim powiedzieć, że nie wiadomo czy ją ma. To samo tyczy się również kwestii, czy założył w ogóle jakąś rodzinę. 

Nieco więcej danych natomiast, można znaleźć na temat, czemu został aresztowany oraz zatrzymany. Myślę, że możecie się domyślać. Ma to związek z publikacjami, które zamieszcza w internecie. Jeśli jednak jesteście pasjonatami prawa i przepisów to zapewne zadowoli Was informacja, że miało to związek z art. 257, zawartym w Kodeksie Karnym. Marcin Osadowski został aresztowany i zatrzymany po tym, jak zamieścił w internecie filmik, w którym mówi o tym, że zabije posła Krzysztofa Gawkowskiego. Warto również dodać, że główny bohater tego artykułu, należy do grupy ,,Kamractwo’’. Podczas jednego z marszów tego ugrupowania, Osadowski zachęcał do zabijania Żydów.  

Marcin Osadowski to osoba, która treściami zamieszczanymi w sieci, ściągnęła na siebie wzrok wielu osób. Publikacje te, są bowiem mocno radykalne i zazwyczaj dość kontrowersyjne. Na szczęście wśród młodego pokolenia, widać tendencje odwrotne do tych, do których namawia Osadowski. Nie ukrywam, że bardzo mnie ten trend cieszy. Czy życie w pokoju i tolerancji nie byłoby znacznie prostsze i piękniejsze?

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły