Grupa Krotoski została sponsorem strategicznym Polskiego Związku Narciarskiego

Grupa Krotoski, jeden z największych dealerów w branży motoryzacyjnej zostaje oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego (PZN) i przez cały nadchodzący sezon będzie wspierać kadrę narodową dostarczając auta marki Volkswagen Samochody Dostawcze i Audi.

Współpraca między Grupą Krotoski a Polskim Związkiem Narciarskim jest rezultatem połączenia wspólnych wartości, które te dwie organizacje reprezentują. To synergia łącząca dwie pasje – doskonałość w świecie samochodów i dynamiczne emocje narciarstwa. Zarówno Grupa Krotoski, jak i PZN dążą do osiągnięcia sukcesu w swoich dziedzinach, a teraz będą mogły wzajemnie się wspierać i promować swoje misje.

“Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Grupie Krotoski za wsparcie, jakie otrzymamy w naszych działaniach. Jestem już ambasadorem tej motoryzacyjnej marki i dotychczasowa współpraca jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Dlatego poszerzenie zakresu partnerstwa o cały PZN jest dla mnie naturalną decyzją. Profesjonalizm, dążenie do doskonałości i pasja do motoryzacji Grupy Krotoski idą w parze z dynamiką oraz determinacją, jaką prezentuje kadra PZN.” – powiedział Adam Małysz, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

W odpowiedzi, Michał Bowsza, prezes Grupy Krotoski powiedział: ”Wierzymy, że ta wyjątkowa współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim to naturalne połączenie naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej i profesjonalizmu prawdziwych mistrzów. Jest dla nas ogromnym zaszczytem móc wesprzeć PZN i wspólnie budować drogę do kolejnych sukcesów.”

Maciej Foczpański, prezes Grupy Krotoski dodał: “Zawsze podkreślamy nasze zaangażowanie w dostarczanie Klientom samochodów spełniających ich wszystkie potrzeby. Dlatego kadrze PZN zapewnimy auta marki Audi, Volkswagen Samochody Dostawcze oraz wsparcie doświadczonego zespołu, który daje gwarancję mobilności. Zawsze – czy to podczas treningu, zawodów, czy podróży do domu. Dzięki tym wszystkim działaniom nasza marka staje się jeszcze bardziej związana z emocjonującym światem sportu i pasji dążenia do spektakularnych sukcesów.”

Razem Grupa Krotoski i PZN mogą podejmować się nowych wyzwań. Współpraca obejmuje zagwarantowanie mobilności całej kadrze sportowców. Do ich dyspozycji są między innymi komfortowe i bezpieczne auta marki Audi. Skorzystają także z praktycznych walorów największych samochodów Volkswagen, takich jak Crafter Furgon, Transporter, Caddy czy Multivan. Będą one im towarzyszyć we wszelkich wydarzeniach sportowych i treningach. Łącznie do użytku kadry zostało przekazanych 36 aut marki Volkswagen Samochody Dostawcze i Audi.

Zwieńczeniem konferencji prasowej, podczas której ogłoszono współpracę Grupy Krotoski oraz Polskiego Związku Narciarskiego, była możliwość przetestowania przez zaproszonych gości najnowszych modeli elektrycznych marki Volkswagen Samochody Osobowe.

O Grupie Krotoski

Grupa Krotoski jest jednym z największych autoryzowanych dealerów samochodów marek Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche w Polsce. Działa na terenie centralnej oraz południowej części kraju od prawie 40 lat, co pozwoliło zdobyć bogate doświadczenie. Misją Grupy jest dostarczanie usług najwyższej jakości potwierdzonej wieloma certyfikatami, nieustanny rozwój produktów wyprzedzających oczekiwania rynku oraz stanie się liderem elektromobilności. Popularyzacja aut elektrycznych ma na celu m.in. ochronę środowiska oraz wdrażanie kolejnych innowacji. Potwierdzeniem silnej pozycji na rynku jest obecność w czołowej 10 rankingu dealerów samochodowych w Polsce. Grupa Krotoski oferuje nie tylko sprzedaż aut, ale także kompleksowe usługi serwisowe oraz blacharsko-lakiernicze.

Artykuł partnera www.krotoski.com.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły