Ile Dino płaci za działki pod sklepy? Cena działki pod Dino

Dino to sieć sklepów oferujących artykuły spożywcze. Można znaleźć w nich również małe produkty przemysłowe oraz chemię gospodarstwa domowego. Jest to polskie przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od ponad 20 lat. Swoje pierwsze sklepy, stawiali na terenie województwa wielkopolskiego. Firma w ostatnim czasie, dba o coraz większą ekspansję na terenie całej Polski.

wycena działki pod dino
Na stronie DINO jest odpowiedni formularz, który pozwala na wycenę działki.

Obecnie pochwalić się może ich spektakularną ilością, która wynosi 1900 sklepów. Ich głównym celem jest zadowolenie klientów oraz dbałość o produkty jak najwyższej jakości. Co jeszcze można dodać na temat tych sklepów? Może fakt, że firma Dino cały czas troszczy się również o rozwój logistyczny swojego przedsiębiorstwa, oferując produkty najświeższe i najlepszej jakości. Można również wspomnieć, że sieć sklepów Dino, swoją główną siedzibę, posiada w Krotoszynie, który mieści się w województwie wielkopolskim. 

Wracając do kwestii ekspansji ich sklepów, na pewno zastanawiająca jest kwestia, że spotkać je można głównie w mniejszych miejscowościach. Pozwala to przypuszczać, że budżet, którym dysponują na powiększanie ilości sklepów, jest ściśle i odgórnie narzucony. W dobie szalonych cen, które trzeba zapłacić za nieruchomości i działki, na pewno proces ten jest znacznie utrudniony. Czy jednak przypuszczenia te są prawdziwe? Może jest to tylko złudzenie, któremu ulegamy? W niniejszym artykule spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, ile Dino płaci za działki pod sklepy, a także, jaka jest idealna działka pod market Dino?

Gotowi odkryć, wcielając się przy tym w rolę Sherlock’a Holmes’a i rozwikłać te sekrety? Czyż nie jest to ekscytujące, tak pobuszować po internecie i odnaleźć nieco skrywanych sekretów wielkich korporacji? Jeśli też tak uważasz, zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

Ile Dino płaci za działki pod sklepy?  

Ile Dino płaci za działki pod sklepy? To pytanie dość często pojawia się na różnych forach internetowych. Niestety, praktycznie nigdzie nie można znaleźć żadnej konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Szukając natomiast danych, ile Dino płaci za działki pod sklepy, można spotkać tylko wzmianki na temat różnych aspektów, które się na to składają. Opowiemy o nich, w następnych częściach artykułu.

informacja o działce w opatowie
Jak widzimy 1 mln zł za działkę w dobrej lokalizacji to nie problem.

Cena działki pod Dino 

Jaka jest cena działki pod Dino? Internet milczy w tej sprawie. Przeszukując jego przestrzeń, można tylko natrafić na wzmiankę, że za działkę w Opatowie sklep przeznaczył aż milion złotych! Dino zadeklarowało, że postawi tam zarówno obiekt usługowo – handlowy jak i parking oraz plac zabaw dla dzieci. Jaką jednak zwykle sieć płaci cenę za działki pod Dino? Nie wiadomo.

Jaka działka pod market Dino? 

Wiele osób zastanawia się, jaka działka pod market Dino jest najlepsza? Przede wszystkim powinna znajdować się w atrakcyjnej lokalizacji. Oceniania jest, na podstawie szacowania ilości wizyt przyszłych konsumentów. Ma to oczywiście ogromny wpływ na przychody, które muszą być odpowiednio wysokie by zapewnić sukces biznesowi. Co jeszcze wiadomo na temat kwestii, jaka działka pod market Dino? Powinna znajdować się w miejscu, w którym najbliższe otoczenie zamieszkiwane jest przez co najmniej 2,5 tysiąca ludzi. Dzięki temu zyski utrzymywane są na odpowiednim poziomie. Oczywiście nie należy zapominać o tym, że działka musi być odpowiednio duża i posiadać przy tym odpowiedni kształt. Warto wspomnieć, że niektóre sieci sklepów korzystają z opcji, którą są wynajem oraz dzierżawa działki.

Aspekty brane pod uwagę przy jej wyborze, są praktycznie takie same jak przy kupnie działki. Także na ostateczną cenę, którą Dino decyduje się przeznaczyć na najem lub dzierżawę działki, składa się przede wszystkim gęstość zaludnienia okolicy, w której znajduje się działka. Sieć Dino otwarta jest na każdą formę ekspansji, co pozwala przypuszczać, że jest mocno nastawiona na rozwój i stałe powiększanie swojej liczby sklepów znajdujących się w Polsce.

Ile Dino płaci za działki pod sklepy – forum

Wróćmy jednak do kluczowego pytania tego artykułu. Ile Dino płaci za działki pod sklepy? Forum w tej sprawie nie daje jasnych odpowiedzi. Wiadomym jest jednak, że ostateczna kwota, którą firma jest w stanie wyłożyć, zależna jest również od czynników takich jak ilość sklepów w okolicy. Co jeszcze można znaleźć w kwestii odpowiadającej na pytanie, ile Dino płaci za działki pod sklepy? Forum daje również inne ciekawe informacje dotyczące sklepów Dino. Sieć (jak zostało już wcześniej wspomniane) szykuje się w najbliższym czasie do dużej ekspansji i rozwoju.

Rozwój sieci, poprzez stałe zwiększanie ilości działek i sklepów, pozwala przypuszczać, że już niebawem będziemy świadkami ich niebywałego sukcesu. Niektórzy twierdzą nawet, że Dino będzie wkrótce głównym konkurentem prężnie działającej w Polsce sieci sklepów Biedronka. Jest wiele czynników, które definiują to, ile Dino jest w stanie zapłacić za działkę pod sklep. Bez wątpienia należy do nich także, oprócz wspomnianych kilka akapitów aspektów tyczących się gęstości zaludnienia oraz ilości sklepów w sąsiedztwie, wielkość miasta, w którym sklep miałby się otworzyć. Na pewno działki w miasteczkach są inaczej rozpatrywane przez zarząd niż te, które znajdują się w dużych miastach.

Niestety, nie jesteśmy w stanie podać dokładnych cen, za które zostały zakupione dotychczasowe działki pod sklep Dino oraz jakim budżetem na nie, dysponuje zarząd. 

Zatem nasza detektywistyczna zagadka pozostaje bez odpowiedzi i musi trafić do szuflady oznaczonej jako ”nierozwiązane”…

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły