IVEL – opinie, kod rabatowy

Poczucie bezpieczeństwa jest podstawową ludzką potrzebą – tak jak picie czy jedzenie. Bez niego nie jesteśmy w stanie funkcjonować poprawnie. Dlatego, jeśli chcesz przesypiać spokojne noce, albo nie mieć obaw, że ktoś się włamie podczas Twojej nieobecności,  zainwestuj w niezawodny system zabezpieczeń. Między innymi właśnie nim chwali się IVEL. Zebrałam dla Ciebie opinie o tym sklepie, żeby ułatwić Ci decyzję, czy warto zostawić u nich swoje pieniądze, czy może lepiej zrobić to gdzieś indziej.

IVEL – opinie

Opinie, jak artykuły, są lepsze i gorsze – nigdy nie jest tak, że 100% odbiorców jest ze zadowolonych. Potknięcia zdarzają się każdemu i wszędzie. W przypadku IVEL nie było ich tyle, żeby sklep porządnie się przewrócił. Ponadto każda negatywna opinia daje możliwość na poprawę. Czytając je, zauważyłam, że właściciel zapoznaje się ze wszystkimi, a na te, z którymi się nie zgadza, odpowiada. Daje to pełny obraz na temat sklepu, bo okazuje się, że nie wszystkie głosy niezadowolenia wynikają z winy sklepu. Stąd wiadomo na przykład, że pan narzekający na brak pieniędzy za anulowane zamówienie, zwyczajnie go nie opłacił i nie ma czego zwracać. Inny pan, który spotkał problemy przy połączeniu kamery z aplikacją, odrzucił propozycję pomocy przy konfiguracji ze strony sklepu. A Pani, która absolutnie odradza zakupy w IVEL ze względu na brak kontaktu ze sklepem, nie wysłała żadnej wiadomości, ani nie istnieje w bazie klientów.

źródło: wizytówka Google

Jednak z komunikacją faktycznie jest pewien problem. Realne negatywne opinie dotyczą głównie serwisowania oraz procesu reklamacji. Konsumenci narzekają na utrudniony kontakt i problemy z dodzwonieniem się, długość trwania napraw (dwa tygodnie) oraz czas rozpatrywania wniosków o uznanie gwarancji. Podobno sklep nie zawsze zapewnia sensowne rozwiązanie problemów – ktoś wysłał do serwisu sprzęt, a w odpowiedzi otrzymał wiadomość, z której wynikło, że nic nie da się zrobić. Pan mógł kupić sobie nowy albo otrzymać z powrotem zepsuty. Natomiast tak jak mówiłam, jest to mniejszość.

Znacznie liczniejsza jest grupa zadowolonych klientów. Niestety nie są oni zbyt wylewni. Najczęściej pojawiającymi się opiniami są: super, OK oraz polecam. Czy coś z tego wynika? Nie bardzo, ale zagłębiając się bardziej, dowiadujemy się, że:

  • produkty są zgodnie z opisami, to co zamówisz to dostaniesz
  • możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze sprzętu
  • wysyłka następuje w ekspresowym tempie
  • ceny są atrakcyjne i konkurencyjne
  • zamówienia są dobrze zabezpieczane do wysyłki
  • przy napotkaniu problemów z konfiguracją sprzętu, możesz liczyć na darmową pomoc ze strony działu technicznego

IVEL – kod rabatowy

Absolutnie najważniejszym atutem każdego sklepu są oczywiście zniżki. Kod rabatowy za zakupy jest najwyższą formą docenienia klienta i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Właśnie taką politykę przyjął sklep IVEL. Kupujesz-zyskujesz! Mówiąc tak, mam na myśli, że po złożeniu zamówienia na Twoje konto powinien wlecieć kod rabatowy, który możesz wykorzystać przy następnych zakupach. Nie jestem jedyną fanką obniżonych cen oraz wcale sobie tego nie wymyśliłam. Kod rabatowy został również wymieniony jako plus w opiniach klientów. Nie wymieniłam tego wyżej, ponieważ uważam, że jest to informacja na tyle ważna, że zasługuje na osobny akapit.

Zobacz: Nasz Nowy Dom – kłamstwa i fuszerka? Jak jest naprawdę? Opinie

Dodatkowo znalazłam jakieś kody rabatowe na stronie sklepu. Napisane jest żeby odwiedzać to miejsce regularnie i być z promocjami na bieżąco. Te aktualne zebrałam w poniższej tabelce. Jeśli masz w najbliższym czasie masz zamiar robić zakupy na ivel.pl, daj znać czy jeszcze działają, czy może już się zmieniły.

Wartość i przeznaczenie koduKod rabatowy
10% na zestawy wideodomofonowe HIKVISION7QQHMzMgkrYE
5% rabatu na produkty EZVIZVF7JgYCwcV9D
10% rabatu na produkty APTI9nXQX8namtPF
10% rabatu na produkty CommaxH28cFgAe2shf

(kody rabatowe z dnia 23.11.2022)

Jak dla mnie sklep IVEL sprawia dobre wrażenie. Opinie są rewelacyjne, ceny rzeczywiście nie wyglądają najgorzej, dostępne są kody rabatowe. Nic tylko kupować, montować i monitorować. A nóż złapie się na kamerze jakiś jeż i dowiesz się, dokąd tak tupta nocą.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły